Mistrzostwa Świata Kierowców 2010 - kto wygra?

Moderator: Ekipa F1

Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

Mark Webber
104
28%
Sebastian Vettel
69
18%
Fernando Alonso
90
24%
Jenson Button
18
5%
Felipe Massa
4
1%
Robert Kubica
57
15%
Lewis Hamilton
29
8%
Nico Rosberg
2
1%
Michael Schumacher
2
1%
 
Liczba głosów : 375

Postprzez Darkat N lis 14, 2010 17:13  Re: Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

Pieczar napisał(a):Panowie spiskowcy - nawet jakby Kubica przepuścił Ferdka (co jest tak abusrdalne, że ciężko w ogóle z tym dyskutować) to i tak nic to mu nie dawało. Żeby mieć mistrza musiałby być 4, czyli jeszcze łyknąć Rosberga.


o właśnie. Czyli cała spisteoria przeciwników Roberta prysła
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez slipstream N lis 14, 2010 17:14  Re: Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

No właśnie, ku obaleniu wszystkim spiskowcom weny. Po co Kubica miałby się narażać tracąc z 5 sekund na kółku, w dodatku wyraźnie musiałby blokować Pietrova, by tego wyprzedził FA, a to ogólnej fali krytyki wszystkich by nie uszło. Wystarczyło mu wyjechać odrobinę wolnej z boksów i wszystko byłoby czysto, aby Alonso był przed. Ale jak kto woli.

No dobra, a już największy absurd tej teorii, ze o wiele bardziej Robert pomógł by Fernando gdyby nie kręcił tak tempa po wyjeździe z boksów, tylko jechał przed Pietrovem zwalniając go dla Ferdka "po znajomościach". Jaki sens zatem miało tak cisnąc po wizycie w boksach, żeby na ostatnim kółku wręcz stanąć w miejscu robiąc jeszcze większą żenadę niż manewr Ferrari w Niemczech?
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez IJTKPZZ7 N lis 14, 2010 17:17  Re: Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

Ramzi napisał(a):Jak znajdziesz trochę rozumu w głowie, to może z Tobą porozmawiam.

:twisted: Najdroższy :D Powiedz, czego nie rozumiesz, a ja Ci to z radością wytłumaczę:

Napisałeś, żeby podał powód dłuższego przejazdu Roberta na ostatnim kółku oprócz tego, że chciał przepuścić Alonso (co jest oczywiście nonsensem :-D), to ja podałem Ci przykład, kiedy kierowca pojazdu może hamować, a zapewne to właśnie hamowanie jest powodem fatalnego, aczkolwiek nic niewnoszącego do wyniku wyścigu czasu... :rotfl: Czy coś jeszcze Ci wytłumaczyć? Jak tak, to od teraz pisz na priv :razz:
Niekomercyjna młodzieżowa inicjatywa dotycząca fotografii - ZAPRASZAM!
http://AEROTphotograph.blogspot.com
Avatar użytkownika
IJTKPZZ7
 
Dołączył(a): N gru 27, 2009 22:28
Lokalizacja: Szczecin
GG: 1375831

Postprzez wojo02 N lis 14, 2010 17:19  Re: Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

Nie ma mowy o jakimkolwiek puszczaniu- renault miało za zadania przytrzymać alonso i dać wygrać vettelowi. Tak mówili w rtl-u, chwalili roberta, że ma kohones i szacun putinowi za to że dał sobie radę z prawdziwym bolidem f1 (zastanewiali się kiedy wsiądzie angela merkel) :-D
wojo02
 
Dołączył(a): Pn lis 08, 2010 12:45

Postprzez patgaw N lis 14, 2010 17:25  Re: Mistrzostwa Świata Kierowców - kto wygra?

wojo02 napisał(a):Oglądałem w RTL-u (bo na polsacie nie da się tych pajaców słuchać, przełączyłem zaraz po starcie jak borowcczyk powiedział, że robert utrzymał swoją pozycję) i tam wyraźnie non stop podkreślali, ze renault ma za zadanie pomóc red bullowi bo się będą mogli chwalić na jakimś salonie w Paryżu że ich silnik zrobił mistrza świata.



akurat to jest ich zakichane prawo, ktore nabywaja wraz z podpisaniem kontraktu na dostawe silnikow.
Ostatnio edytowano N lis 14, 2010 18:40 przez SPIDER, łącznie edytowano 1 raz


Wszystko rozstrzygnięte. Zamykam.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron