Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Moderator: Ekipa F1

Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Red Bull
165
84%
Ferrari
11
6%
McLaren
12
6%
Mercedes
0
Brak głosów
Renault
9
5%
 
Liczba głosów : 197

Postprzez Pokwa Wt maja 18, 2010 19:33  Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Tutaj głosujemy na to, który team wg. Was wygra mistrzostwa.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Rafik Śr maja 19, 2010 19:22  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

No cóż... wybór jest tylko jeden :grin:
Rafik
 
Dołączył(a): So kwi 17, 2010 8:33

Postprzez Blake Śr maja 19, 2010 19:24  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

No można 5 wybrać :P Ale wiadomo kto wygra...
Avatar użytkownika
Blake
 
Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 19:03

Postprzez cwiek Śr maja 19, 2010 19:39  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ciekawe którzy szaleńcy dali głosy na Renault.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez cichy Śr maja 19, 2010 19:51  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ciekawe którzy szaleńcy dali głosy na Renault.

dokładnie, tak samo jak Kubica do mistrza. Nie ten rok, dobra.. niech mu będzie, nawet niech sobie nim będzie ale nie ma bolidu w tym roku.. nie ma najmniejszych szans. Byłby to chyba cud większy niż brawna gdyby od następnego wyścigu Renault ustrzeliło dublet za dubletem..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Shaitan Śr maja 19, 2010 20:17  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

cichy napisał(a):
Ciekawe którzy szaleńcy dali głosy na Renault.

dokładnie, tak samo jak Kubica do mistrza. Nie ten rok, dobra.. niech mu będzie, nawet niech sobie nim będzie ale nie ma bolidu w tym roku.. nie ma najmniejszych szans. Byłby to chyba cud większy niż brawna gdyby od następnego wyścigu Renault ustrzeliło dublet za dubletem..

Śmiem twierdzić, że nie tak samo, a nawet nie podobnie.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez tuba Śr maja 19, 2010 20:32  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Przynajmniej mistrzowski silnik będzie dla Renault :D
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez RENO Śr maja 19, 2010 22:01  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

cichy napisał(a):
Ciekawe którzy szaleńcy dali głosy na Renault.

Byłby to chyba cud większy niż brawna gdyby od następnego wyścigu Renault ustrzeliło dublet za dubletem..


Z Witkiem to raczej małe szanse na dublet, także o to się martwić nie musisz, a skąd wiesz, czy za 3 wyścigi Renault nie będzie na poziomie Red Bulla???, no tego na razie nikt nie wie i zakończmy tym optymistycznym akcentem :-)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ewreteyrytu Cz maja 20, 2010 6:59  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ferrari - Po Alonso można spodziewać się walki w czołówce. A Massa sprawia wrażenie jakby się w końcu obudził z letargu. Ci dwaj kierowcy mogą zagwarantować Ferrari WCC.
O Vettelu: "Chwilami dorównuje głupotą Lewisowi, a czasami go nawet przewyższa".
:P :D
Avatar użytkownika
ewreteyrytu
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:41

Postprzez Don Pedros Cz maja 20, 2010 7:21  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Tutaj odpowiedź na pytanie kto zgarnie tytuł jest dużo łatwiejsza niż w temacie pytającym o tytuł WDC. Jednak jeszcze 2/3 sezonu przed nami i wiele może się zdarzyć. Ja stawiam na Red Bulla. Sądzę że nie dadzą sobie wydrzeć tego tytułu, bo jeśli by się tak stało, mając takiego konstruktora jak Adrian Newey to nie wiem na jakie miano by zasłużyli. :-(
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kemot Cz maja 20, 2010 9:07  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ja jestem oryginalny i zagłosowałem na Ferrari.
Dlaczego? Coś czuję, że bolidy RBR mogą stracić mistrzostwo konstruktorów przez awarie.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez PMiejski Cz maja 20, 2010 10:54  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

@kemot, bardziej awaryjne to one były w zeszłym roku. W któryś weekend usmażyły się 2, czy nawet 3 silniki :-D.

Niestety, nie ma co chyba liczyć na powtórkę roku 2005, gdzie najszybsze auto traci mistrzostwo przez awarię. Niech już mają tę konstruktorkę, ale mam nadzieję, że indywidualny zdobędzie ktoś spoza Red Bulla.

Coś mi się wydaje, że Vettela jeszcze za wcześnie, a Webber jak na moje nie jest materiałem na mistrza. Chociaż bardzo lubię Australijczyka, przyznam.
PMiejski
 

Postprzez kemot Cz maja 20, 2010 12:11  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

@pmiejsky_ nie ma jeszcze połowy sezonu, więc nie wiadomo jak będą się spisywały produkcje Neweya.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez dex So maja 29, 2010 18:20  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

RBR poza zasięgiem . Adrianek się popisał znowu :) tak jak w Mclarenie kiedyś miał super konstrukcje.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SQUZ N maja 30, 2010 0:42  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

dex napisał(a):RBR poza zasięgiem . Adrianek się popisał znowu :) tak jak w Mclarenie kiedyś miał super konstrukcje.



tym Mclarenom dzieła Adriana brakowało trochę do jego Williams'ów :-D
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Następna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości