Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Moderator: Ekipa F1

Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Red Bull
165
84%
Ferrari
11
6%
McLaren
12
6%
Mercedes
0
Brak głosów
Renault
9
5%
 
Liczba głosów : 197

Postprzez dex N maja 30, 2010 10:18  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów 2010 - kto wygra?

Tak tak , masz rację :) Williamsy były lepszą konstrukcją :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Pieczar N maja 30, 2010 10:35  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Mclareny z czasów Neweya nie były takie złe, traciły głównie przez awarie silników.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez ewreteyrytu N maja 30, 2010 10:43  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ech szok :-( Ferrari z takim podejściem do ścigania może nie mieć szans w tym roku na WCC, za to puszkom może poważnie zagrozić właśnie McLaren ze świetnym Hamiltonem i może niedocenianym do tej pory Buttonem, który jeździ całkiem regularnie i ma już na swoim koncie 2 zwycięstwa.
O Vettelu: "Chwilami dorównuje głupotą Lewisowi, a czasami go nawet przewyższa".
:P :D
Avatar użytkownika
ewreteyrytu
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:41

Postprzez SQUZ N maja 30, 2010 10:49  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

co prawda to prawda... agregaty merca padały jak muchy, co implikowało takie a nie inne rezultaty na koniec sezonu. Niemniej jednak Williams'y miały chyba kilka bardziej innowacyjnych pomysłów niż późniejsze McLaren'y.. co w połączeniu z silnikami Renault dawało wyśmienite rezultaty... Dlatego osobiście wyżej cenie Newey'owe Williams'y do Newey'owych McLaren'ów
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Pieczar N maja 30, 2010 10:54  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Bo wtedy było przyzwolenie na te innowacje - aktywne zawieszenie, ABS, automatyczna skrzynia biegów, wszystkie TC, LC, itd. W czasach Mclarena większość była zabroniona to nie było już czego wymyślać. A jak zrobili podwójny pedał hamulca to szybko został zbanowany.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Roll Cz wrz 09, 2010 15:36  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Tak. Myśle że McLaren wygra z RB ,bo u mnich kierowcy się dogadują i grają zespołowo ale nie jak Ferrari.
Roll
 
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 17:44

Postprzez Patryk777 Cz wrz 09, 2010 15:37  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Również uważam, że McLaren pokona Red Bulla. Dzisiejsza wypowiedź SV jeszcze w tym mnie utwierdza. :milczy:
Avatar użytkownika
Patryk777
 
Dołączył(a): Pn cze 29, 2009 12:25
Lokalizacja: Barcelona
GG: 741554

Postprzez Angulo Cz wrz 09, 2010 16:07  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Ja oczywiście pragnę z całego serca mistrzostwa dla McLarena, ale cóż zrobić, gdy RBR ma na większości torach po prostu lepszy bolid. :-|
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Damian375 Cz wrz 09, 2010 17:08  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Angule, weź patrz optymistycznie. Ja mam prawie zawsze optymistyczne nastawienie o czym może Ci powiedzieć np. Carlo's.

Trzeba widzieć optymistyczne barwy i nastroje.

Co do Mclarena, ja jednak myślę, że klasa Ich kierowców jednak "COŚ" znaczy i walka o Tytuł będzie bardzo fajna.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Darkat Cz wrz 09, 2010 17:59  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

jedyny który może zagrozić RBR to paradoksalnie ten który jest w najgorszym obecnie położeniu czyli Alonso. Po Monzie tory już nie będą pasować Maclarenowi. Jedynie co może im służyć to dalsza degrengolada w RBR ale myślę że jeśli Webberowi dobrze wyjdzie Monza to on będzie kierowcą nr.1 i żadna ambicja Vettela mu nie przeszkodzi
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Kara Nocny Cień Cz wrz 09, 2010 18:23  Re: Mistrzostwa Świata Konstruktorów - kto wygra?

Roll napisał(a):Tak. Myśle że McLaren wygra z RB ,bo u mnich kierowcy się dogadują i grają zespołowo ale nie jak Ferrari.



Zespołowo to gra Ferrari.
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron