Przed GP Turcji 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Miszcz N maja 30, 2010 11:31  Re: Przed GP Turcji 2010

Wyglądało to jakby zabrakło mu paliwa. Stanął sobie w pewnym momencie.
Za mocny na słabych, za słaby na mocnych
Avatar użytkownika
Miszcz
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 22:14
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Marker N maja 30, 2010 11:35  Re: Przed GP Turcji 2010

Algersuari napisał(a):musiałem zaparkować swój bolid na poboczu po zakończeniu Q2, ponieważ zdecydowałem się na zrobienie jednego ponadplanowego okrążenia, chcąc poprawić swój czas (i zabrakło mi paliwa)”.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez hideto N maja 30, 2010 11:39  Re: Przed GP Turcji 2010

barteks napisał(a):Obrazek

hideto napisał(a):natomiast muszę powiedzieć jedną rzecz...

Michael :rotfl: :warrior: :ukłon: :brawo: :woohoo: :królik:

sorry musiałem :twisted:

fixed :wink:

niby fail bo rozbił bolid czy tam zaparkował na poboczu mniejsza, ale przynajmniej nie dostał batów od kolegi zespołowego i to tak wyraźnych... ;-)

wiem może niektórych to dziwić, kibic ferrari i tak się odnosi do Alonso, niestety jest kilka czynników przez które szczerze tego kierowcy przez lata nienawidziłem (nie tylko rok 05-06), teraz póki robi co do niego należy to go toleruję, ale jak odstawia takie szopki jak ostatnio to nawet mnie nerwy puszczają...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pokwa N maja 30, 2010 11:44  Re: Przed GP Turcji 2010

hideto napisał(a): ale przynajmniej nie dostał batów od kolegi zespołowego


:???: :???: :???: Gdyby nie zmieniono bolidu całkowicie pod niego to Rosberg by go dublował w wyścigu.
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez chmiel N maja 30, 2010 11:50  Re: Przed GP Turcji 2010

W Turcji kierowcy wyjątkowo baczną uwagę zwracają na stronę, z której będą startować. Podczas reszty weekendów tak głośno o tym nie mówią, czasami nawet bagatelizując przewagę czystej strony toru.

Moim zdaniem czysta strona toru, z której ruszam jutro, da mi przewagę. W treningach ćwiczyłem starty z obu stron i poczułem, że nieparzysta jest lepsza. - Schumcher

Jutro niestety będę startował po brudnej stronie toru, ale do tego czasu powinno się tam zrobić trochę czyściej. - Rosberg

Kiedy przejechałem linie mety, zespół powiedział mi, że jestem 11, więc sądziłem, że jutro na starcie uda mi się nadrobić kilka miejsc. Niestety ruszając z 12. pola mogę nawet stracić pozycję, więc będzie trudno. Ćwiczyliśmy starty na czystej i brudnej stronie toru i kiedy ruszasz z brudnej strony, tracisz. - Alonso

Startując z 11. pozycji i czystej strony możemy czuć się pewnie. - Sutil
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Fan1 N maja 30, 2010 12:18  Re: Przed GP Turcji 2010

No cóż rywalem Rosberga jest Kubica, miejmy więc nadzieję, że Polak wykorzysta start, w końcu.
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez Darkat N maja 30, 2010 12:19  Re: Przed GP Turcji 2010

czysta strona toru GP Turcji ma jeszcze jedną przewagę a mianowicie pierwszy zakręt. Najlepiej w niego wjeżdżać od zewnątrz. W tym zakręcie można objeżdżać tych którzy chcieli by dostać się na wewnętrzną stronę.
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Edzix N maja 30, 2010 12:31  Re: Przed GP Turcji 2010

Już się nie mogę doczekać tego wyścigu! Będzie to zapewne jeden z najciekawszych wyścigów tego sezonu. Szczególnie będą zwracać uwagę na Fernando Alonso, myślę, że za wszelką cenę będzie chciał się przedrzeć do czołówki, a przecież przed nim są świetni kierowcy. Sądzę, że już na T1 dwa Red Bulle znajdą się na czele stawki. Ciekawie będzie też z parą Nico Rosberg&Michael Schumacher. Koledzy z zespołu będą chcieli udowodnić który z nich jest lepszy i będą mieli ku temu świetną okazje. Groźny będzie Witalij Pietrow, który jak do tej pory, ma atomowe starty. Może awansować nawet przed Kubicę, przecież Robertowi nie zawsze wychodzą starty ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że tym razem uda mu się bezproblemowo ruszyć i pokusi się o wyprzedzenie dwójki Rosberg Schumacher. Jest jeszcze Felipe Massa...będzie chciał pokazać, że ostatnie starty to tylko wypadek przy pracy i dziś wyścig ukończy na dobrym miejscu. Turcja to bardzo szeroki tor i myślę, że będzie się sporo działo także wyścig będzie wręcz zaje[cenzurowany] :D

mod napisał(a):Ostrzegam i przypominam - przeklinanie i używanie wulgarnych zwrotów jest sprzeczne z regulaminem.
Edzix
 
Dołączył(a): Wt maja 26, 2009 13:08

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości