Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Voltare Pt lip 09, 2010 15:41  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Czyli Sakon zrobił sobie po prostu prezent na urodziny, nic więcej :P . I bardzo dobrze :wink:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Lichy Pt lip 09, 2010 15:51  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Urodziny urodzinami, ale jak dla mnie chyba dają do zrozumienia Bruno, żeby jego 'mocodawcy' nieco hojniej dotowali team. Jeśli miałby to być prezent na urodziny to po pierwsze wydaje mi się, że trochę wcześniej podaliby tą informację, a po drugie, na miejscu Kollesa, odsunąłbym Karuna - ale widocznie to on 'hinduskimi' dolarami bardziej wspiera zespół.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lichy
 
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 13:33
Lokalizacja: Lędziny/Gliwice

Postprzez kingmaster86 Pt lip 09, 2010 16:20  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Obrazek
kingmaster86
 
Dołączył(a): So wrz 26, 2009 19:51

Postprzez Karol Pt lip 09, 2010 17:00  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Nowe przednie skrzydło Ferrari:
Obrazek

Virgin:
Obrazek

Nowe wloty powietrza do hamulców w Renault + nowe owiewki poniżej wlotów:
Obrazek
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Campeon Pt lip 09, 2010 17:22  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Wcześniejsze dosniesienia mówiące, że poprawki wprowadzone do F10 się nie sprawdziły, okazały się mylne, ponieważ jak twierdzi teraz Ferrnando, było odwrotnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Karol Pt lip 09, 2010 17:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Renault nie użyje raczej nowego przedniego skrzydła przez resztę weekendu. Permane stwierdził, że nie pasuje ono aż tak do szybkich zakrętów toru, chociaż wykazuje poprawę w wolnych sekcjach. W sumie to, że nie użyją go na Silver nie oznacza, że nie będzie przydatne na wolniejszym Hungaro czy w Singapurze.

EDIT:http://f1.pl/Artykul.82+M5b24085ba55.0.html

Czyli raczej wrócą do wersji z GP Turcji.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez maciotacio Pt lip 09, 2010 17:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Ciekawa analiza układu wydechowego niektórych zespołów

Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez Damian375 Pt lip 09, 2010 17:57  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Lichy napisał(a):Urodziny urodzinami, ale jak dla mnie chyba dają do zrozumienia Bruno, żeby jego 'mocodawcy' nieco hojniej dotowali team. Jeśli miałby to być prezent na urodziny to po pierwsze wydaje mi się, że trochę wcześniej podaliby tą informację, a po drugie, na miejscu Kollesa, odsunąłbym Karuna - ale widocznie to on 'hinduskimi' dolarami bardziej wspiera zespół.



Lichy, Karun jest nawet szybki, więc na jakiej zasadzie byś go odsunął ? Na zasadzie dolarów ?
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez mago Pt lip 09, 2010 19:21  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

maciotacio też mi się to spodobało :grin: wreszcie można było się uważniej przyjrzeć i chociaż nieco, po swojemu porównać :twisted: a co do treningów to narazie ciężko jest cokolwiek wywnioskować, jedyna taka pewność to to, że RBR cały czas z przodu... Drugi trening to głównie ciężka praca kierowców (Robert co chwilę wjeżdżał i wyjeżdżał)

Tak jak oczekiwałem, Red Bull jest bardzo mocny i dlatego jest głównym faworytem przed jutrzejszymi kwalifikacjami. Za ich plecami będziemy walczyć z McLarenem, Renault i może Mercedesem

To słowa Alonso po treningach. Oby sprawdziło się to co mówi i aby stawka właśnie tak wyglądała. Haha! :lol: Renault już na równi z Ferką, a nawet może być lepsze i to "oficjalnie" 8-)
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez pepsi-opc Pt lip 09, 2010 19:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Jak narazie to Karun ma najlepszą średnią ukończonych wyścigów z nowych zespołów.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez cichy Pt lip 09, 2010 20:31  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Jak narazie to Karun ma najlepszą średnią ukończonych wyścigów z nowych zespołów.

a pamiętam jak go gnojono, że wchodzi do F1 :D hehe, nie ukrywając, sam byłem w tej grupie, która mówiła, że G. pokaże :P

co do nowego silver to nowa nitka jakoś tak średnio mi do gustu przypadła.. wolałbym wyścig na starym, dobrym silver, który po prostu kochałem :D Pomimo dobrej formy byków to nie wiadomo czy jutro nie zaskoczy mak, są na pewno zdeterminowani żeby tu wygrać, szczególnie guzik.. mam nadzieję, że i tym razem się nie uda i w wyścigu byki strzelą dublet. To by było piękne :wink:

tradycyjnie, onboard..



+ Rubens
+ Kubica

i jako, że nie oglądałem treningu, pytanko, o co "dziadek" ma tu problemy do blondyny? :nieśmiały:

Ostatnio edytowano Pt lip 09, 2010 22:15 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez l00kers Pt lip 09, 2010 20:48  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Jedyne co można powiedzieć o tym torze to to że nawierzchnia jest w tragicznym stanie. Możliwe że dzięki temu wyścig i kwalifikacje będą znacznie ciekawsze bo o błąd będzie nie trudno.
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez trawa4444 So lip 10, 2010 0:05  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Damian375 napisał(a):
Lichy napisał(a):Urodziny urodzinami, ale jak dla mnie chyba dają do zrozumienia Bruno, żeby jego 'mocodawcy' nieco hojniej dotowali team. Jeśli miałby to być prezent na urodziny to po pierwsze wydaje mi się, że trochę wcześniej podaliby tą informację, a po drugie, na miejscu Kollesa, odsunąłbym Karuna - ale widocznie to on 'hinduskimi' dolarami bardziej wspiera zespół.



Lichy, Karun jest nawet szybki, więc na jakiej zasadzie byś go odsunął ? Na zasadzie dolarów ?


Dzisiaj przyjechali chlopaki z kasa za Sakona, a poniewaz Kolles potrzebuje pieniedzy na gwalt (dwa duze niecierpiace zwloki rachunki) - musial to wziac... A Senna nie dosc, ze kasy nie przynosi na czas, to prawie nic nie wnosi do pracy nad bolidem. W przeciwienstwie do Karuna, ktory calymi godzinami siedzi z inzynierami... Wiec wybor byl prosty... Generalnie sytuacja finansowa HRT wyglada bardzo, bardzo zle i jak sie pare rzeczy nie wydarzy szybko, to do konca sezonu moga nie dotrwac.
Get well, Robert!
@trawa44
trawa4444
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 0:04
Lokalizacja: Moskwa

Postprzez Damos So lip 10, 2010 0:12  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

maciotacio napisał(a):Ciekawa analiza układu wydechowego niektórych zespołów
Ktoś tu myli słowo "analiza" z prezentacja. A i to nawet naciągane, bo wydechów tam niewiele - raczej slow-motion z motywem przewodnim w postaci dyfuzora :)
Swoją drogą - zespoły powinny być zobligowane przez FIA do tworzenia opracowań wyjaśniających detale budowy swoich bolidów kibicom F1. :twisted: Np. po sezonie. "Martwy sezon" to okres w sam raz na zgłębianie detali aerodynamiki, mechaniki i materiałoznawstwa. Później ludzie patrzyli by z większym zrozumieniem na działania zespołów w czasie wolnych treningów.
Pomarzyć - dobra rzecz :) :zakrywa: :milczy:
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cichy So lip 10, 2010 11:01  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

no i się wydało.. mamy nielegalne, ruchome części, a dokładnie przednie skrzydło :evil:

Obrazek

nie no, ale szczerze, to ten zakręt to masakra. Bahrain przebudowa - masakra na torze, Sivler - masakra na torze... ja wiem, że kilkanaście tysięcy polskich drogowców mieszka na obczyźnie ale żeby dorywali się do budowy torów F1? ;)
Ostatnio edytowano So lip 10, 2010 11:35 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości