Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez hideto Cz lip 08, 2010 15:52  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

bardzo wiarygodne źródło. Domenicali powiedział w kanadzie, że teraz na każde GP COŚ przywiozą.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Campeon Cz lip 08, 2010 16:49  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Ludzie z Ferrari niejednokrotnie się wypowiadali, że będą mieli poprawki na Silverstone, Hockenheim i dalsze wyścigi. Na szybkiego to można znaleźć na oficjalnej stronie Ferrari, że będą mieli w ten weekend nowe przednie skrzydło i poprawione tylne.

I proszę Dawidzie nie wszczynać kłótni, ironizując (odpowiedni post został usunięty) do hideto, bo możemy inaczej porozmawiać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Master Cz lip 08, 2010 17:11  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez peterK Cz lip 08, 2010 17:15  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Wszyscy wiedzą, że stara pętla była lepsza, dobrze że sekcji zaczynającej się od Beckettsa nie "zmodyfikowali" aby była bardziej bezpieczna. Śmiech na sali.
peterK
 

Postprzez Lichy Cz lip 08, 2010 18:52  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

http://joesaward.wordpress.com/2010/07/08/senna-out-yamamoto-in/

No to mamy pierwsze zmiany w składzie na Silverstone w Hispanii. Jeżeli powodem są pieniądze (a na bank są) to szczerze wątpię czy dotrwają do końca sezonu
Obrazek
Avatar użytkownika
Lichy
 
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 13:33
Lokalizacja: Lędziny/Gliwice

Postprzez mago Cz lip 08, 2010 19:36  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Zmiany w nawierzchni nie występują tylko na przejściu ze starej nitki na nową, ale także w innych miejscach – powiedział nam Kubica. – W ósmym zakręcie na dystansie 60 czy 100 metrów są trzy rodzaje asfaltu. Ogólnie tor był dzisiaj bardzo brudny. Widziałem, że prowadzone są jeszcze jakieś prace przy tarkach.

No piękne przygotowania. Nowa część (według Roberta) nie za dobra, sam tor brudny, zaniedbana nawierzchnia :?
Zobaczymy w czym to będzie skutkować... może będziemy świadkami paru wycieczek poza tor i zwiedzania muru przez kierowców. Oby padało i chociaż to urozmaici wyścig i da większe szanse Robertowi.
cwiek-f1 napisał/a:
Twoje zdjęcie przedstawia wersję skrzydła Renault z GP Monako bądź nawet wcześniejszą. Jak wiadomo, teraz wygląda ono inaczej.

Wiem o tym dobrze, ale dałam po prostu taki przykład. Przecież nie napisałam ,że jest podobny "do obecnego". Tylko tak mi się skojarzyło. :P
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez hideto Cz lip 08, 2010 20:59  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Senna ponoć nie pojedize na silverstone, będize zastąpiony przez Sakona Yamamoto... oj słabiuuutko z kasą w hrt...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez qTeck Cz lip 08, 2010 21:05  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

To już praktycznie pewne, AS potwierdza. Duet pay-driverów nie wróży za dobrze na przyszłość, także Sennie.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Angulo Cz lip 08, 2010 21:44  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

No to teraz stratedzy beda mieli dużo do myślenia, muszą uchronić kierowców od dublowania Yamamoto. :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez lubczyk Cz lip 08, 2010 21:56  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

To też napisałem na twitterze..
God, protect other F1 drivers in this race


:D
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rubiq Pt lip 09, 2010 0:51  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Bruno 7 godzin temu napisał na Twitterze:

Świetnie spotkać fanów, nie mogę się doczekać weekendu na Silverstone


Albo rżnął głupa, albo ta zmiana była nagła i nieplanowana.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez ice Pt lip 09, 2010 1:27  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

mysle ze mogla byc wlasnie nieplanowana, pewnie stalo sie cos o czym nie wiemy i jutro Kolles wyjasni co i jak. Troche to dziwne Senna jest lepszym kierowcą od Sakona kasy pewnie tez ma wiecej wiec bardzo dziwna sprawa, bede naprawde zaskoczony jesli zmienili kierowcę bez wiekszego powodu.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez im9ulse Pt lip 09, 2010 3:50  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Kolles podobno mówił, że jeżeli Sakon będzie trzymał tempo Karuna, zostanie do końca sezonu :razz: szkoda Brunona ale sam sobie jest winny, wszyscy oczekiwali że będzie znacznie lepszy niż Karun, a tu taka niespodzianka...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez hideto Pt lip 09, 2010 3:57  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Ale sama decyzja jednak musiała być nagła.

Bruno brał udział we wszystkich akcjach promocyjnych w dniu wczorajszym. Był razem z Karunem w fabryce Coswortha itp itd. Natomiast Yamamoto na tych eventach nie było.

A co do tempa, nie sądzę by była to kwestia TYLKO tempa. Chodzi na 99% o kasę. Podejrzewam, że jak Bruno załatwi sponsora z brazylii który sypnie lepszą kasę to do kokpitu wróci, po Sakonie spodziewam się szybkiej bandy - pewnie jeszcze w trakcie treningów ;-)

ciekawe też, jak dużą powierzchnię na bolidzie zajmie logo SHS.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Roxana Pt lip 09, 2010 8:01  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Szkoda, że Klienowi nie dadzą szansy- jestem pewna, że spokojnie by objechał Karuna, no ale kasa :(
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość