Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mago So lip 10, 2010 16:42  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

http://www.eurosport.pl/formula-1/grand ... tory.shtml
to o problemach kubka na T1

No przy takiej prędkości mogło być groźnie, ale tytuł...no...czy nie przesadzają? Chociaż to tylko pewnie Robert mógłby ocenić.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Shaitan So lip 10, 2010 17:01  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Kubicy jutro będzie potrzebny doskonały start. Kolejny raz będzie miał za sobą dobrze startującego Massę. Jeśli utrzyma swoją pozycję po pierwszym kółku, to będzie naprawdę sukces.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez l00kers So lip 10, 2010 17:54  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Obrazek
Pozycja do startu nie jest najlepsza, Kubica będzie pewnie się pchał na zewnętrzna by stracić jak najmniej prędkości na T1, jeśli ktoś go przyblokuje może być strata kilku pozycji
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Rubiq So lip 10, 2010 17:55  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Red Bull gives you wings... If you are Sebastian Vettel.


:haha: :haha: :haha:
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez prawy So lip 10, 2010 17:56  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Wydaję mi się, że Kubica zjedzie do zewnętrznej i obroni swoją pozycje przed Massą, oby.
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez chmiel So lip 10, 2010 22:51  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Po dzisiejszym qualu chciałbym tylko zwrócić uwagę na duże różnice pomiędzy kierowcami Mercedesa, Ferrari oraz McLarena.

- Rosberg szybszy od Schumachera w Q3 o 0.805 s
- Alonso szybszy od Massy w Q3 o 0.746 s
- Hamilton szybszy od Buttona w Q2 o 0.581 s

Wszystkie te liczby oznaczają przepaść i pogrom.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez hideto So lip 10, 2010 22:57  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

MSC przynajmniej zwala to na swoje błędy, a nie 'opony mi nie działały.

Przy czym w Q2 MSC miał znacznie lepszy czas, więc faktyczna różnica na pewno nie wynosi 0,8s podejrzewam patrząc obiektywnie że jest to około 0,2-0,3s co i tak jest zbyt dużą różnicą jak dla msc.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez tuba N lip 11, 2010 9:12  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Zastanawia mnie pewne rzecz. Gdyby np. Yamamoto dostał karę przesunięcia o 10 miejsc na starcie do następnego wyścigu, to czy ta kara obowiązywała by Sennę, który ma startować w następnych wyścigach, czy może kara przepadnie albo jeżeli Sakon w którymś wyścigu wystartuje to wtedy wejdzie w życie. Wiem, dla HRT przesunięcie na starcie nic nie zmienia :wink: ale podobna sytuacja mogła by się zdarzyć w innym zespole np. w wyniku drobnej kontuzji wykluczającej kierowce na jeden wyścig. Ktoś mi to wyjaśni?
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez l00kers N lip 11, 2010 9:31  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Dzisiaj szykuje sie niezła jatka na starcie. Webber koło Vettela który "ukradł" mu nowe przednie skrzydło, Alonso obok Hamiltona i tu pewnie zadziała ich często zauważalna sympatia i dalej Rosberg z Kubicą. R30 pewnie znowu będzie lepsze w wyścigu od Mercedesa więc pewnie Kubica nie tylko będzie się skupiał nad bronieniem pozycji przed Massa ale także będzie się starał wyprzedzić "blondi" na pierwszym okrążeniu.
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Figo N lip 11, 2010 10:09  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

l00kers napisał(a): i dalej Rosberg z Kubicą. R30 pewnie znowu będzie lepsze w wyścigu od Mercedesa więc pewnie Kubica nie tylko będzie się skupiał nad bronieniem pozycji przed Massa ale także będzie się starał wyprzedzić "blondi" na pierwszym okrążeniu.

I pewnie znowu niestety nic nie wyjdzie, bo albo Kub się podpali, albo zadziała magiczne sprzęgło i spadnie za Massę, który będzie go blokował cały wyścig. Kubica jaj do walki to nie ma, więc będzie się kisił cały wyścig w okolicach P7 mimo, że będzie mieć lepsze tempo. Takie jest moje zdanie po obejrzeniu pierwszych wyścigów tego sezonu i nie musicie się z tym zgadzać :P
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez l00kers N lip 11, 2010 11:11  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Oj nie wiem Figo czy tak będzie się kisił za Massą, kiedy jechał za nim w Valencji Ferrari odchodziło mu po 0,1-0,2 na okrążeniu i tu chyba może być podobnie. Jedyna nadzieja w nowym osprzęcie sprzęgła które w Valencji spisało się dobrze i z brudnej strony toru Kubica lepiej wystartował niż na innych torach z czystej. Kubica musi wyprzedzić Rosberga na pierwszym okrążeniu chociaż w sumie to nie ma gdzie za bardzo, jedynie za Copse jeśli Rosberg zostanie przyblokowany w tłumie
Figo napisał(a):Kubica jaj do walki to nie ma, więc będzie się kisił cały wyścig w okolicach P7 mimo, że będzie mieć lepsze tempo. Takie jest moje zdanie po obejrzeniu pierwszych wyścigów tego sezonu i nie musicie się z tym zgadzać :P

Ma jaja i to nawet duże, przynajmniej na pierwszym okrązeniu :) Ma na około siebie bolidy z kanałem F więc raczej sobie nie powyprzedza
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Figo N lip 11, 2010 11:18  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Jego jaja widziałem w tym sezonie 2 razy - walka z Schumacherem w Kanadzie i tutaj z Buttonem. Poza tym nic.

Jedyna nadzieja w tym że Kubica wyprzedzi Rosberga na pierwszym okrążeniu chociaż w sumie to nie ma gdzie za bardzo, jedynie za Copse jeśli Rosberg zostanie przyblokowany w tłumie

Za dużo kalkulacji i za dużo szczęścia potrzebuje Kub, żeby to wypaliło.
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez bankoq N lip 11, 2010 12:04  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Byle ruszył tak jak dwa tygodnie temu, to jestem spokojny. Na zakrętach to on już wie jak miejsca nie stracić i coś zyskać jeżeli pojawi się okazja.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Campeon N lip 11, 2010 12:34  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

l00kers napisał(a):R30 pewnie znowu będzie lepsze w wyścigu od Mercedesa więc pewnie Kubica nie tylko będzie się skupiał nad bronieniem pozycji przed Massa ale także będzie się starał wyprzedzić "blondi" na pierwszym okrążeniu.

Zważając na tę wypowiedź Kubicy: "Mówiąc szczerze, tutaj w Silverstone nie jesteśmy w tak dobrej formie, w jakiej zwykliśmy być. Dlatego wyścig będzie trudny, ale mam nadzieję na punkty", jak również na dobrą formę Mercedesa na Silverstone, nie spodziewałbym się lepszego R30 od W01. Spodziewam się, że Rosberg startując z czystej strony toru zaatakuje Hamiltona i myślę, że będzie to udany atak.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez barteks N lip 11, 2010 12:48  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2010

Podczas parady kierowców na naczepie ciężarówki, Alonso spadła czapka Ferrari. Kubica ją chwycił i założył na głowę :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron