GP Wielkiej Brytanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sebasKERS N lip 11, 2010 23:40  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Polsat HD: "Proszę Państwa mamy nowy konkurs tzw. 85-sekund" hehe Panie kochany ! :)
Avatar użytkownika
sebasKERS
 
Dołączył(a): Śr sty 14, 2009 21:48
Lokalizacja: Warszawa
GG: 316368

Postprzez Yaneiro Pn lip 12, 2010 0:44  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Petrov chyba długo nie posiedzi... Roberta szkoda, ale cóż, tak bywa. Gdyby miał lepiej punktującego partnera, to Renault byłby przed Merecedesem. A Sauber znów ładnie, start sezonu był zły a teraz lecą punkty. :)
Yaneiro
 
Dołączył(a): N maja 16, 2010 18:48

Postprzez im9ulse Pn lip 12, 2010 6:58  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

fajny wyścig - Mercyki godnie w punktach, Button się ładnie przebił...Vettel znów pechowo czego chcieć więcej :lol: Ferrari och uhh zaczynają przypominać samych siebie 30 lat temu, totalna amatorka, od kierowców (Alonso, inżynier wyścigowy miał obowiązek nakazać mu oddanie miejsca Kubicy, nie zrobił tego i ich pokarało, gdy wyjechał SC było po wyścigu). Massa po wypadku jest cieniem samego siebie, a że był cieniem to mamy teraz takie akcje jak spin wprost na pitlane i jakiś wymuszony pitstop przypominający kultowe pierwsze pitstopy Super Aguri :-P Fani Ferrari będą musieli długo znosić tą bryndzę.

ps. już nigdy nie powiem że chce nowe zespoły, masakra jakaś wczoraj była - po restarcie totalne zawali drogi sprawiające mnóstwo kłopotów ! Trzymam kciuki za to żeby HRT i Virgin nie dotrwały do końca sezonu. Precz z tymi dziadami. :o

pps. Maurycy i Borówa w świetnej formie - paliwo w oponie, pomylenie STR z RB, jak zwykle nie zauważanie wyprzedzań, idiotyczny "konkurs" 85 sekund - WTF?!
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez 787 Pn lip 12, 2010 7:35  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Oj no z tym paliwem to mógł naprawdę się pomylić . Wiesz jaki tam stres panuje ? :) No ale co do reszty to masz rację całkowitą :lol:
Avatar użytkownika
787
 
Dołączył(a): Śr cze 23, 2010 11:17
Lokalizacja: Chełm
GG: 8519020

Postprzez Pocisk Pn lip 12, 2010 7:38  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Byczek Fernando zasługuje na tytuł frajera weekendu - tak sobie wyścig spartolić na własne życzenie to tylko Ferrari spotrafi.

Vitek nie zachwyca poraz kolejny - poczekać do końca sezonu, podziękować mu za wkład $ i się pożegnać.

Cichy bohater wyścigu? Zdecydowanie Kobayashi (jak i cały Sauber) Awans samuraja z 12 na 6 lokatę potwierdził wcześniejsze przewidywanie o dobrej formie na Silverstone.

Co do błyskotliwego niusu Borowca (którym chciał zabłysnąć) nt. ewentualnego transferu Buemiego do Renault - nie wydaje mi się żeby to info było brane na poważnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pocisk
 
Dołączył(a): N lip 06, 2008 23:59

Postprzez patgaw Pn lip 12, 2010 8:14  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

im9ulse napisał(a):ps. już nigdy nie powiem że chce nowe zespoły, masakra jakaś wczoraj była - po restarcie totalne zawali drogi sprawiające mnóstwo kłopotów ! Trzymam kciuki za to żeby HRT i Virgin nie dotrwały do końca sezonu. Precz z tymi dziadami. :o



Powinni zmienic przepisy tak zeby mozna bylo dublowac podczas SC. Bo tak jak to jest teraz to bezsens.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez hideto Pn lip 12, 2010 8:22  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

a to nie ma już tego przepisu o 'laped car can now overtake safetycar' ? :|
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez patgaw Pn lip 12, 2010 8:23  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Juz chyba nie.
W kazdym razie nie jest stosowany.



http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorsp ... 808856.stm
Lotus zainteresowany silnikami Renault
Ostatnio edytowano Pn lip 12, 2010 8:32 przez patgaw, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez hideto Pn lip 12, 2010 8:25  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

W sumie znów FIA mnie zdumiewa w tej kwestii, po to był wprowadzony ten przepis, by jakieś czandoki czy inne sakony się pod nogami po restartach nie plątały...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cichy Pn lip 12, 2010 8:36  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Co do błyskotliwego niusu Borowca (którym chciał zabłysnąć) nt. ewentualnego transferu Buemiego do Renault - nie wydaje mi się żeby to info było brane na poważnie.


http://www.formula1.pl/F1_news-9353-Bue ... nault.html

http://www.f1.v10.pl/Sebastien,Buemi,op ... 44701.html

http://www.f1ultra.pl/index.php/wiadomo ... czone.html

http://www.f1zone.pl/news/6265/buemi_na ... lt_f1.html

coś w tym jednak musi być ;)

tutaj macie replay startu



+

epic team radio ;)

ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Damian375 Pn lip 12, 2010 8:39  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Jestem ciekawy co myślał sobie Fernando "Inżynier, Sędzia, 2 sekundy" Alonso - wyprzedził Roberta po trawie i co ? Robert jechał swoim torem to On sobie pomyślał "Nie chciał mi ustąpić i się odsunąć to pojechałem sobie trawką i mam miejsce" czy co ?
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez slipstream Pn lip 12, 2010 9:05  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

W sumie znów FIA mnie zdumiewa w tej kwestii, po to był wprowadzony ten przepis, by jakieś czandoki czy inne sakony się pod nogami po restartach nie plątały...

Ta, a ja jeszcze dyskusje jakie to było chore żeby się oddublować, bo powinni jechać tak jak ustawili się za SC bo taka jest F1 i basta (coś jak "taki futbol bez powtórek").
Ale dla jasności, też jestem co najmniej zdziwiony że tego nie było i maruderzy znów się plątają.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez hideto Pn lip 12, 2010 9:08  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

To jest slip wiesz, takie kwestie podnoszą ludzie którzy szukają sprawiedliwości w świecie który dawno sportem już nie jest. Czy Fair Play tu kiedykolwiek istniało to się nawet nie ośmielę powiedzieć, zapewne szybciej zniknęło niż się pojawiło.

Ten przepis na bank jeszcze obowiązuje, nie rozumiem czemu Charlie nie chce poświecić tego 1 okr żeby słabiaki nie przeszkadzały liderom. No chyba, że o to chodzi ?

to może lepiej od razu kilku snajperów wokół toru ustawić i niech celują po oponach 4 najlepszych ekip...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sycior Pn lip 12, 2010 9:11  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Już chyba rok temu od tego przepisu odeszli, a było to bardzo dobre. Wczoraj było widać jakie się zamieszanie zrobiło po restarcie...
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez patgaw Pn lip 12, 2010 9:32  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

hideto napisał(a):Ten przepis na bank jeszcze obowiązuje


Nie obowiazuje.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości