Przed GP Węgier 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez craig N sie 01, 2010 10:26  Re: Przed GP Węgier 2010

Szemron napisał(a):No cóż, widząc wynik Roberta w Q2 miałem spore oczekiwania co do Q3. Liczyłem, że na podobnym miejscu zakończy tę trzecią część kwalifikacji, chociaż... miałem też wątpliwości, bo to co wydarzyło się dzisiaj, miało miejsce już wiele razy w przeszłości. Mam na myśli rewelacyjne wyniki w Q1 i Q2 oraz totalną klapę w Q3. Z ust Kubicy jak zwykle pada tylko jeden komentarz: brak przyczepności. I tak cały sezon.

No to następny post jutro... mniej więcej godzinę po wyścigu :shock:


no ba, patrz Monako

osobiście mam dość frustratów, którzy po gorszym starcie Kubicy mieszają go z błotem. Chorągiewki. Kibice sukcesu.
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez posi N sie 01, 2010 10:37  Re: Przed GP Węgier 2010

craig napisał(a):
Szemron napisał(a):No cóż, widząc wynik Roberta w Q2 miałem spore oczekiwania co do Q3. Liczyłem, że na podobnym miejscu zakończy tę trzecią część kwalifikacji, chociaż... miałem też wątpliwości, bo to co wydarzyło się dzisiaj, miało miejsce już wiele razy w przeszłości. Mam na myśli rewelacyjne wyniki w Q1 i Q2 oraz totalną klapę w Q3. Z ust Kubicy jak zwykle pada tylko jeden komentarz: brak przyczepności. I tak cały sezon.

No to następny post jutro... mniej więcej godzinę po wyścigu :shock:


no ba, patrz Monako

osobiście mam dość frustratów, którzy po gorszym starcie Kubicy mieszają go z błotem. Chorągiewki. Kibice sukcesu.


słabej wiary są nasi "kibice"
posi
 
Dołączył(a): So mar 01, 2008 20:50

Postprzez craig N sie 01, 2010 10:40  Re: Przed GP Węgier 2010

Jacobss napisał(a):1.Jakim kolejnym braku pomyślunku ze strony Vettela? Gdzie ty widziałeś w tym sezonie jakiś brak pomyślunku z jego strony? Jedyna rzecz, przy której można się spierać to Turcja, ale tam była zupełnie inna sytuacja i moim zdaniem, wina Webbera- jak się kogoś spycha na brudną stronę, na której jest mało przyczepności i zostawia mało miejsca, to nie ma się potem czemu dziwić. W każdym razie, o Webbera martwić się nie trzeba? A kto robił błąd za błędem w Australii i staranował na końcu Lewisa, czy też kompletnie nie myślał zbliżając się do Lotusa w Walencji, również go taranując?

2.Jaką ci ludzie mają krótką pamięć. Vettel w tym sezonie deklasuje Webbera, a fanom statystyk polecam się przyjrzeć klasyfikacji - mają tyle samo punktów, przy kilku awariach Vettela, dwa razy prowadząc z komfortową przewagą.




ad.1. Osobiście obstawiam, że Vettel mózg zgubił zaraz po urodzeniu w niemieckim szpitalu. Vettel z myśleniem na torze ma niewiele wspólnego. Jest nadpobudliwy i tylko kwestią czasu jest jakiś makabryczny wypadek z jego udziałem.

ad.2. Webber nie ma takiego wsparcia od zespołu jak Vettel, więc rachunek się wyrównuje.
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Jacobss N sie 01, 2010 10:47  Re: Przed GP Węgier 2010

craig napisał(a):ad.1. Osobiście obstawiam, że Vettel mózg zgubił zaraz po urodzeniu w niemieckim szpitalu. Vettel z myśleniem na torze ma niewiele wspólnego. Jest nadpobudliwy i tylko kwestią czasu jest jakiś makabryczny wypadek z jego udziałem.


Heh, widzę psycholog się znalazł. Mogę prosić o dyplom ukończenia psychologii? Skoro jesteś taki biegły w psychoanalizie, rozumiesz chyba, że to naturalne, iż mogę chcieć zobaczyć twoje kwalifikacje. :)

craig napisał(a):ad.2. Webber nie ma takiego wsparcia od zespołu jak Vettel, więc rachunek się wyrównuje.


Jakiś dowód? Pracujesz w RBR? Jako kto? Sprzątaczka?

Daruj sobie takie teksty, bo nie stawiają cię one w pozytywnym świetle, a raczej ośmieszają, bo to są teksty typowego sezonowego kibica, który wie lepiej wszystko od wszystkich.


Horner wczoraj dla BBC powiedział, że naprawili już problemy ze startami obu RBR. Winę za słaby start Vettela na Silverstone i obu RBR w Niemczech ponosi sprzęgło. Jeżeli to prawda, to oba RBR powinny dzisiaj jak rakiety zgarnąć start i wszystko wygrać od startu do mety :).
Avatar użytkownika
Jacobss
 
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 15:40

Postprzez ToBi N sie 01, 2010 10:59  Re: Przed GP Węgier 2010

Jacobss napisał(a):Jakiś dowód? Pracujesz w RBR? Jako kto? Sprzątaczka?


Chciałbym mieć taką 'fuche' u któregoś z teamów :-P
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez craig N sie 01, 2010 11:13  Re: Przed GP Węgier 2010

Jacobss napisał(a):
craig napisał(a):ad.1. Osobiście obstawiam, że Vettel mózg zgubił zaraz po urodzeniu w niemieckim szpitalu. Vettel z myśleniem na torze ma niewiele wspólnego. Jest nadpobudliwy i tylko kwestią czasu jest jakiś makabryczny wypadek z jego udziałem.


Heh, widzę psycholog się znalazł. Mogę prosić o dyplom ukończenia psychologii? Skoro jesteś taki biegły w psychoanalizie, rozumiesz chyba, że to naturalne, iż mogę chcieć zobaczyć twoje kwalifikacje. :)


nie trzeba mieć kwalifikacji, żeby stwierdzić taką oczywistość. Olewanie poleceń zespołu, taranowanie innych kierowców(Kubica, Webber), stwarzanie zagrożenia na torze(jazda z uszkodzonymi hamulcami) to tylko część popisów odmóżdżonego Niemca.


Jacobss napisał(a):Jakiś dowód? Pracujesz w RBR? Jako kto? Sprzątaczka?


jak skończysz szkołę i zaczniesz zarabiać pieniądze to nabierzesz szacunku i do sprzątaczek. Sam Webber powiedział przez team radio, że jest nr2, a słowa Hornera i przede wszystkim Marko to powierdzają.


Jacobss napisał(a):Daruj sobie takie teksty, bo nie stawiają cię one w pozytywnym świetle, a raczej ośmieszają, bo to są teksty typowego sezonowego kibica, który wie lepiej wszystko od wszystkich.


Możesz mi przytoczyć inne teksty "sezonowych kibiców"? Czy po prostu napisałeś tak, bo się zdenerwowałeś obrazą Vettela?
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Campeon N sie 01, 2010 11:29  Re: Przed GP Węgier 2010

FIA miała znowu sprawdzić skrzydła Red Bulla i Ferrari, ale i tym razem oba zespoły przeszły kontrolę pomyślnie. Podobno na końcówkach skrzydeł położono obciążniki o masie 50kg i skrzydła nie mogły się ugiąć bardziej niż 10mm. Ponadto sprawdzona miała też być podłoga w RB6 i F10, jednak i tutaj nie dopatrzono się żadnych nielegalnych rozwiązań.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez patgaw N sie 01, 2010 11:32  Re: Przed GP Węgier 2010

Trudno zeby sie dopatrzyla :)
Ciekawe kiedy oni zabronili jakiegos nielegalnego rozwiazania w trakcie sezonu. A takich byla masa w ostatnich latach.
Jedyne co zabronili to massa damper ktory raczej byl legalny.
Ostatnio edytowano N sie 01, 2010 11:35 przez patgaw, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Mati93 N sie 01, 2010 11:33  Re: Przed GP Węgier 2010

biCampeon napisał(a):Podobno na końcówkach skrzydeł położono obciążniki o masie 50kg i skrzydła nie mogły się ugiąć bardziej, niż 10mm.


Wytłumaczcie mi jak to możliwe ? Taki obciążnik nie jest wielkości śrubki... no i 50 kg. chyba by złamało te skrzydło, a przynajmniej końcówki... Możliwe, że rozłożyli tą masę, ale to nadal dużo...
Nie ogarniam :zakrywa:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez cichy N sie 01, 2010 11:36  Re: Przed GP Węgier 2010

piękny qual, ogólnie wydaję mi się, że Red Bull martwi się o swoją pozycje i wykorzystali po prostu wszystkie swoje gadżety na każdym limicie wczoraj. Będzie ostro na starcie, mega, mega liczę na dublet, jednak z odwróconą kolejnością niż ustawią się na starcie ;)





mega, mega ładne onboardy :D
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Gie N sie 01, 2010 11:40  Re: Przed GP Węgier 2010

biCampeon napisał(a):FIA miała znowu sprawdzić skrzydła Red Bulla i Ferrari, ale i tym razem oba zespoły przeszły kontrolę pomyślnie. Podobno na końcówkach skrzydeł położono obciążniki o masie 50kg i skrzydła nie mogły się ugiąć bardziej niż 10mm.


Czy ktoś wie jak wygląda taki test? Przednie skrzydło jest ruchome. Czy w każdej możliwej pozycji jest ten test przeprowadzany czy tylko w pozycji "neutralnej"?
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez ice N sie 01, 2010 11:52  Re: Przed GP Węgier 2010

Mati93 napisał(a):
biCampeon napisał(a):Podobno na końcówkach skrzydeł położono obciążniki o masie 50kg i skrzydła nie mogły się ugiąć bardziej, niż 10mm.


Wytłumaczcie mi jak to możliwe ? Taki obciążnik nie jest wielkości śrubki... no i 50 kg. chyba by złamało te skrzydło, a przynajmniej końcówki... Możliwe, że rozłożyli tą masę, ale to nadal dużo...
Nie ogarniam :zakrywa:


To FIA nakłada te obciążniki w celu testu, oni z nimi nie jezdzą. Złamac tez by chyba nie złamało, kiedys ktorys z mechanikow chyba przewrocil sie na przednie skrzydło i ani drgnęło. Poza tym te 50 kg w porownaniu z dociskiem aero jaki dziala na skrzydlo to pryszcz.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Mati93 N sie 01, 2010 11:58  Re: Przed GP Węgier 2010

A widzisz, to FIA nakłada.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :P

Dzięki.
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez l00kers N sie 01, 2010 12:06  Re: Przed GP Węgier 2010

Patrząc na te onboardy trzeba przyznać że bolid jest nie z tej ziemi. Docisk jaki wytwarza musi być niesamowity. Obaj bardzo szybko w zakręcie wciskają pedał przyspieszenia a bolid jest stabilny jak skała zarówno z przodu jak i z tyłu.
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez lukizc N sie 01, 2010 12:36  Re: Przed GP Węgier 2010

Problemy Lewisa z hamulcami, jakieś wibracje chyba odczuwa. Na gridzie team popatrzy na to 8-)
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron