GP Węgier 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy N sie 01, 2010 20:25  Re: GP Węgier 2010

tak, tym bardziej, że jak mówia ludzie wtajemniczeni w F1 maja takie same upodobania seksualne...

... że co?! :oops: :evil:


ma ktoś zapis, zdjęcia z uderzenia koła tego mechanika z williamsa? Jest kilka informacji, jedne, że złamana noga, inni, że żebro... ja znalazłem tylko to ale tu nie widać gdzie dostał:
Obrazek
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez dragon92 N sie 01, 2010 20:25  Re: GP Węgier 2010

Tu widać uwalone skrzydło Liuzziego

Obrazek
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez Anderis N sie 01, 2010 20:29  Re: GP Węgier 2010

Co do zjazdu Vettela do boksu, Hamilton w tegorocznym GP Chin zjechał podobnie i też kary nie było. Jest to o tyle dziwne, że Alonso dostał całkiem sporą karę finansową za coś podobnego podczas treningu w GP Europy 2008.

Warto zwrócić uwagę, że tegoroczni debiutanci- Pietrow i Hulkenberg- wypadli naprawdę dobrze. Na szczególną pochwałę zasługuje też de la Rosa.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Sklavin N sie 01, 2010 20:34  Re: GP Węgier 2010

cichy napisał(a):
tak, tym bardziej, że jak mówia ludzie wtajemniczeni w F1 maja takie same upodobania seksualne...

... że co?! :oops: :evil:



Też się zastanawiam, o co chodzi autorowi :przewraca: Pomimo iż w czasie weekendu działo się stosunkowo sporo to chyba jest wypowiedź weekendu :rotfl: :twisted:

EDIT: Co do tego mechanika to Rosberg twierdzi, że nic w zasadzie mu nie jest.
Ostatnio edytowano N sie 01, 2010 20:40 przez Sklavin, łącznie edytowano 1 raz
ROBERT KUB1CA
Avatar użytkownika
Sklavin
 
Dołączył(a): Pt kwi 09, 2010 17:16

Postprzez Master N sie 01, 2010 20:34  Re: GP Węgier 2010

Cichy, ewidentnie trzyma się za żebra.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez McLfan N sie 01, 2010 20:40  Re: GP Węgier 2010

Anderis napisał(a):Co do zjazdu Vettela do boksu, Hamilton w tegorocznym GP Chin zjechał podobnie i też kary nie było. Jest to o tyle dziwne, że Alonso dostał całkiem sporą karę finansową za coś podobnego podczas treningu w GP Europy 2008.

Wszystko zależy od tego, czy zjazd jest taki, jak tutaj, czy na Nurburgingu (ewentualnie w Chinach właśnie), czy jest wydzielony pas na torze do zjazdu linią zjazdowa- Walencja, Singapur, Interlagos. Jeżeli jest linia, nie można wjechać przekraczając. Jeżeli nie ma nic (Chiny) albo takie coś, jak dziś, standardowo się przekracza.
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez Pokwa N sie 01, 2010 20:45  Re: GP Węgier 2010

Epicki widok jak Kubica patrzy w lusterko w trakcie pit stopu, a tam Rosberg bez jednego koła :D
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez cichy N sie 01, 2010 20:47  Re: GP Węgier 2010

Master napisał(a):Cichy, ewidentnie trzyma się za żebra.

no właśnie on się za nic nie trzyma :P ma ręce położone na klatce piersiowej, nie wiadomo też czy to nie zdjęcie od razu po upadku, czy w jakimś innym momencie.. dlatego się zapytałem, dla mnie nie da się określić po tej fotce co mu jest

Też się zastanawiam, o co chodzi autorowi :przewraca: Pomimo iż w czasie weekendu działo się stosunkowo sporo to chyba jest wypowiedź weekendu :rotfl: :twisted:

no ja słyszałem wiele wrzut na Kubice, sam ich nie szczędzę, ale żeby mówić, że żwirek kręci z muchomorkiem to na prawdę tekst tygodnia :twisted:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Pokwa N sie 01, 2010 20:57  Re: GP Węgier 2010

Z tego co wiem to nic mu się nie stało. Ale ten filmik dopiero pokazuje jak bardzo skakało te koło - nie wiedziałem, że aż taki hardcore.

P.S. Że niby Kubica i Sutil się lubią :D? Patrz, a gadają na Rosberga :D
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Master N sie 01, 2010 21:15  Re: GP Węgier 2010

Obrazek
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez gornik N sie 01, 2010 21:17  Re: GP Węgier 2010

http://i.eurosport.pl/2010/08/01/630879.jpg

Tu trochę w wyższej rozdzielczości mniej więcej tego momentu co hideto dał.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez tabibaboo N sie 01, 2010 21:31  Re: GP Węgier 2010

Chyba chodziło o to, że i Sutil i Kubica lubią kobiety :-P

No ale głodnemu chleb na myśli :D
Avatar użytkownika
tabibaboo
 
Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 14:28

Postprzez lukizc N sie 01, 2010 21:33  Re: GP Węgier 2010

Wyścig średnio ciekawy, zauważyłem że ostatnio brakuje twardzieli do zbierania odpadniętych części z toru, od razu wypuszczają SC. Niech dzwonią po mnie :D

Haha Kubica i Sutil, to się może przyjąć :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=foviGJQvJnw
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez emwu N sie 01, 2010 21:52  Re: GP Węgier 2010

już się chyba temat GP Węgier wyczerpał skoro zeszliście na takie tematy :grin: faktycznie, wyścig-poza młynem przy okazji neutralizacji-nudny, co najlepiej puentowała migawka z garażu Ferrari, gdy jeden z mechaników ziewał na cały głos a drugi...spał ? (sic!) :grin: a wszystko podczas "walki" ALO-VET.
Poza tym niezłym bangladeszem w pitlane na uwagę zasługuje jeszcze chyba jedynie chamskie zachowanie MSC w walce z Rubensem i mądre -podkreślone już tu - posunięcie renówki po kraksie a więc wypuszczenie Roberta na przejechanie kary by nie tracić w SPA.
Obrazek
Avatar użytkownika
emwu
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 22:48

Postprzez Arya N sie 01, 2010 21:54  Re: GP Węgier 2010

Hungaro z każdym rokiem coraz bardziej przekonuje, że to naprawdę trudny do wyprzedzania i nudny tor. Nawet tu nie pada prawie nigdy. Gdyby nie SC nic by się nie działo :-|
Webber - pojechał dobry wyścig, ale nie nadzwyczajny - start nie najlepszy, a po karze Vettela w tym bolidzie nie miał za bardzo z kim walczyć. Aczkolwiek i tak brawa!
Alonso - to jego z czołowej trójki najbardziej bym wyróżniła. Świetny start, potem ciągła jazda pod presją - najpierw Webbera, później Vettela. Naprawdę świetny wyścig, biorąc pod uwagę, że Ferrari mocno ustępowało tu Red Bullom.
Vettel - no cóż, zawalił sprawę. Jego błąd z gatunku tych głupich, niepotrzebnych i dosyć słono opłaconych w stosunku do jego wielkości.
craig napisał(a):Alonso vs Vettel - aż ciśnie się na usta, że Vettel nie umie wyprzedzać

Do tego, co napisał biCampeon dodam, że Barrichello był ponad 2 s szybszy od Schumiego, a i tak miał spore kłopoty. Również Webber na początku wyścigu siedział na ogonie Alonso.
Zachowanie Vettela rzeczywiście ładne nie było. Musi się nauczyć trochę hamować swoje emocje. Ale bez obaw, jeszcze parę głupio przegranych wyścigów, awarii na prowadzeniu i będzie spokojniejszy :twisted: Nie przesadzałabym jednak z tym chamstwem, nie panuje nad sobą po prostu, szczególnie kiedy wyścig wywraca mu się do góry nogami... Swoją drogą, znowu nieciekawa atmosfera na podium 8-)
Massa - w ogóle nie było go widać w tym wyścigu. Cały czas wolniej od Fernando. Wziąłby się chłopak za siebie, bo jak na razie udowadnia, że Ferrari miało rację tak traktując go w poprzednim GP.
Pietrow - bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. I w kwalifikacjach, i w wyścigu. Pracuje sobie na posadę w Renault :wink:
Hulkenberg, De la Rosa - też świetny weekend. Mimo wszystko, tej trójce (łącznie z Pietrowem) pomógł pech paru innych zawodników czołówki.
Button - słabiutki weekned, chyba Jessica za bardzo go uszczęśliwiła :-P
Schumacher - broni się bardzo desperacko, dopychanie Rubensa do ściany nie może być raczej podręcznikowym przykładem obrony pozycji... Ale słono za to zapłaci, 10 pozycji na stracie to spora strata, przy kwalifikacjach takich jak ostatnie może startować z końca.
Kubica, Rosberg, Sutil - wielcy pechowcy, niezłe zamieszanie się zrobiło w boksach, Nico z oddalającym się w podskokach kołem :twisted: Dobrze, że nikomu z mechaników nic wielkiego się nie stało podczas tych akcji.
Hamilton - podobnie, wielki pech, a miał szansę dowieźć parę cennych punktów. Ładna postawa aż do awarii, szczególnie w stosunku do Buttona. W ogóle Lewis dobrze jeździ w tym sezonie, nie wiem czy nie najlepiej z czołówki.
Ech, teraz miesiąc przerwy, dobrze, że po tym poście otrzymamy sute danie - Spa :grin:
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości