Przed GP Belgii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez hideto So sie 28, 2010 16:14  Re: Przed GP Belgii 2010

ja mówię jedynie, że zawołano ich do sędziów. Ja osobiście ukarałbym oczywiście trulliego i ew. kierowcę który wyjeżdżał na tor na wysokości Schumachera. Nie pamiętam kto to był, wiem że na poboczu mignął mi kubica i rubens, ale czy to był ktoś z nich czy jeszcze inny kierowca - nie mam bladego pojęcia.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez PMiejski So sie 28, 2010 16:16  Re: Przed GP Belgii 2010

Dzisiejsze pole position Red Bulla to nieziemski fart. Pierwsze pole powinno trafić do Lewisa, gdyby wyjechał pod koniec na suchy tor to z pewnością uzyskałby czas lepszy od Webbera. Mam tylko nadzieję, że jutro Lewis pozostawi Webbera daleko w tyle, a Rosberg dojedzie na punktowanej pozycji (co jest całkiem możliwe, zważając na to, że wystartuje z P11).

Szkoda mi Witalija. Miał chłopak pecha, najechał na pobocze które jeszcze nie wyschło i zakończyło się to spinem. Liczyłem na walkę o Q3, niestety skończyło się to jak skończyło. Na punkty w wyścigu nie ma co liczyć, chyba że zacznie porządnie lać.
PMiejski
 

Postprzez Patrick So sie 28, 2010 16:17  Re: Przed GP Belgii 2010

pmiejsky_ napisał(a):a Rosberg dojedzie na punktowanej pozycji (co jest całkiem możliwe, zważając na to, że wystartuje z P11).

http://www.formula1.com/news/headlines/ ... 11173.html
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Dasqez So sie 28, 2010 16:19  Re: Przed GP Belgii 2010

O ile dobrze pamiętam, to Robert zwiedzał jeszcze żwirek, podczas gdy Mistrzu wchodził w kolejny zakręt.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez PMiejski So sie 28, 2010 16:22  Re: Przed GP Belgii 2010


Szlag. Pozostaje liczyć na porządny prysznic albo Safety Cara.
PMiejski
 

Postprzez Darkat So sie 28, 2010 16:22  Re: Przed GP Belgii 2010

przecież nikt mu nie wyjechał. Znowu coś Hideto tworzysz jakieś teorie. A z tego co widać to był Kovalainen więc to nie ta sytuacja.

mod napisał(a):Może mniej personalnie?
Nie tolerujemy tu postów tego typu :patelnia:
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez bosssu So sie 28, 2010 16:33  Re: Przed GP Belgii 2010

Poza tym nawet jakby mu wyjechał to ciężko byłoby go obwiniać, z tego miejsca raczej na pewno nie widział Schumachera, więc to raczej Schumacher powinien zachować ostrożność gdy widział że ktoś wraca na tor.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Anderis So sie 28, 2010 16:38  Re: Przed GP Belgii 2010

Kwalifikacje rzeczywiście ciekawe, ale i tak jestem rozczarowany. Miałem apetyt na dużo bardziej szalony układ na starcie.

To co odstawił Polsat pod koniec Q2 to szkoda gadać. Miałem złe przeczucia, gdy Borowczyk zaczął już podsumowywać Q2 w momencie, gdy wielu zawodników było jeszcze w trakcie decydujących okrążeń. Taki stan rzeczy musiał frustrować szczególnie kogoś takiego, jak mnie- sympatyka zespołu Williams. :grin: (Nico i Rubens byli poza dziesiątką, ale na szybkich okrążeniach w momencie, gdy Polsat zaczynał reklamy). Wygląda na to, że to wina długości toru w Spa. W zeszłym roku też była jakaś historia właśnie na tym torze, że Polsat się wyłączył, gdy nie wszyscy zawodnicy ukończyli okrążenia pomiarowe. (bodajże w którymś treningu) Ktoś powinien przewidzieć, że na torze w Belgii okrążenie jest długie i zawodnicy mogą jeszcze poprawić czas ~1 minutę i 50 sekund od upłynięcia regulaminowych 15 minut w Q2.

W GPM skopałem wybór składników, postawiłem na Ferrari, choć mogłem na Red Bulla albo McLarena. :???:

Webber niespodziewane PP. Byłem przekonany, że Red Bull będzie tutaj wyraźnie za Ferrari i McLarenem.

Układ sił jakby już na dobre zmienił się. Mercedes spadł za Renault, Williamsa i Force India. Zespół z Grove będący tutaj w lepszej formie od FI także jest sporym zaskoczeniem (dla pierwszego z tych zespołów zeszłoroczne Spa było chyba drugim najgorszym wyścigiem pod względem tempa w sezonie, a dla drugiego najlepszym). To pokazuje, że prawdopodobnie silnik Toyoty znacznie hamował zeszłoroczne FW31 na szybkich torach, a Cosworth jest całkiem w porządku, jeśli chodzi o moc.

"Dzięki" kierowcom nie bardzo wiemy, gdzie znajduje się Sauber.

Fajnie widzieć Lotusy tak wysoko. Szkoda, że Glock dostał karę, bo byłoby jeszcze bardziej "nowo" w środku stawki na starcie.

Mam nadzieję, że jutrzejszy wyścig będzie nie mniej ciekawy, niż dzisiejsze Q1. :)
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez hideto So sie 28, 2010 16:56  Re: Przed GP Belgii 2010

Darkat napisał(a):przecież nikt mu nie wyjechał. Znowu coś Hideto tworzysz jakieś teorie. A z tego co widać to był Kovalainen więc to nie ta sytuacja.

nie tworzę żadnych teorii. W czasie przejazdu Schumachera na tarkę wjeżdżał bolid, czy tam był bardzo blisko tej tarki. To że nie był to Kubica to już nie moja sprawa, bo ja nigdzie nie twierdziłem że to on.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sar trek So sie 28, 2010 17:18  Re: Przed GP Belgii 2010

McLareny są szybsze na prostych od Red Bulla, dlatego będę się bardzo cieszył, jeśli Webber dowiezie pierwsze pole do mety.

A co do q1 - najlepsze kwalifikacje, jakie widziałem. Walka, wyprzedzania na okrążeniu pomiarowym i ten karambol, Yamamoto już prawie w Q2, niezwykłe. To przejdzie do historii tak, jak przeszło PP Fisichelli rok temu.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez Yaneiro So sie 28, 2010 18:04  Re: Przed GP Belgii 2010

No to po karach dla MSC i ROS Renault może się nieźle zbliżyć do Mercedesa. Nawet bez pana PET.
Ja nie zapomnę, jak KUB był w Q1 chwilowo 14. , a Sakon 13. :P
Yaneiro
 
Dołączył(a): N maja 16, 2010 18:48

Postprzez Rangel So sie 28, 2010 18:38  Re: Przed GP Belgii 2010

Kwalifikacje przejdą na pewno do historii (już przeszły)...na pewno ciekawy będzie start, Hamilton raczej da sobie radę z Webberem na starcie, no ale co do tego ma start bardziej tu pogoda będzie się liczyła...

a ma padać warto dodać
Avatar użytkownika
Rangel
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 18:50
Lokalizacja: Polska

Postprzez hideto So sie 28, 2010 19:03  Re: Przed GP Belgii 2010

Ja się osobiście spodziewam niezłego korka przed Cammel, może nawet akcji w stylu z zeszłego roku (przypominam 4 bolidy na poboczu)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez prawy So sie 28, 2010 20:04  Re: Przed GP Belgii 2010


Jak po szynach
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez Kubicomaniak So sie 28, 2010 20:22  Re: Przed GP Belgii 2010

Bardzo prawdopodobne że po starcie na wyjściu z T1 pierwszy będzie Kubica. Webber i Hamilton tak będą ze sobą zażarcie walczyć że wyniesie ich na zewnątrz a Kubica spokojnie ich łyknie po wewnętrznej. Już nie raz pokazywał podobną akcję , ten zakręt daje taką możliwość. Rok temu na tym torze podobnie było kiedy Kubica wyszedł z p5 na p2 po T1.
Oczywiście nie twierdzę że tak będzie , ale może , kto wie !? :wink:
A jeśli będzie mokro to prawdopodobieństwo takiego scenariusza będzie jeszcze większe.
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości