GP Włoch 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez maiesky N wrz 12, 2010 15:48  Re: GP Włoch 2010

Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez axel N wrz 12, 2010 15:52  Re: GP Włoch 2010

“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Cappo N wrz 12, 2010 15:54  Re: GP Włoch 2010

Obrazek
Avatar użytkownika
Cappo
 
Dołączył(a): Pt cze 05, 2009 12:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Semai N wrz 12, 2010 15:58  Re: GP Włoch 2010

Wyścig taki sobie - oczekiwałem jednak więcej akcji.

Ferrari przedłuża swoje nadzieje na tytuły - ciekawe tylko czy za 2 tygodnie będzie to już definitywnie ich koniec czy będzie niespodzianka...
Mclaren z pewnością zadowolony z Buttona ale Hamilton zrobił.. no nawet nie wiem jak to określić. Przecież widział, że Massa mu miejsca nie zostawi. DNF na własne życzenie i zamiast uciec Webberowi to stracił prowadzenie. A dalej to może być już mega trudno być przed RBR i Ferrari.
RedBulle w sumie zgodnie z oczekiwaniami. Ale co to było z tym Vettelem? Najpierw cyrk, że silnik umiera a potem jeszcze jazda 51 lapów na softach? Czyste szaleństwo.
Niestety Hulkenberg jeżdżąc w sposób całkowicie wymykający się wszelkiej racjonalnej ocenie przystopował Webbera - gdyby nie jego głupie manewry to zapewne Mark były na P4. Kierowca Williamsa powinien zarobić DT za notoryczne ścinanie szykan (raz dzięki temu obronił pozycję) oraz drugie DT za jeżdżenie zygzakiem przed Webberem. Co to w ogóle miało być?!
Rosberg nadspodziewanie dobrze i równo pojechał i Merc odjeżdża Renówce, co biorąc pod uwagę jazdę Petrova może rozstrzygnąć sprawę już za 2 tygodnie. Błąd mechaników z pewnością kosztował Kubicę pozycję albo i dwie ale prawda jest taka, że szybkości Renówka nie miała dziś oszałamiającej.
Zawiodłem się na Force India - sądziłem,ze jednak dadzą radę wejść do top 10...
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez rvs N wrz 12, 2010 15:59  Re: GP Włoch 2010

Osobiście uważam, że Kubica ma talent i wkrótce (z odpowiednim bolidem) dołączy do czołówki, ale to co robią na Polsacie, przechodzi Ludzkie pojęcie... Teksty typu "boimy się, że Hulkenberg będzie atakował Roberta", "my oczywiście skupiamy się na tym oto zawodniku(...)", "mamy nadzieję, że Robert na tych dwóch ostatnich okrążeniach przeskoczy Hulkenberga, a może nawet Sympatycznego Kangura(...)" nie świadczą najlepiej o obiektywności polkiej telewizji... Może oni to mówią, żeby nakręcać oglądalność? NIe tędy droga...
rvs
 
Dołączył(a): So cze 06, 2009 14:58
GG: 3176048

Postprzez Angulo N wrz 12, 2010 16:03  Re: GP Włoch 2010

No cóż Czerwoni byli jednak trochę szybsi od McLarenów, więc szansa na zwycięstwo była mała. Szkoda tych 0,2s w pit-stopie. Niemniej i tak jestem zadowolony z postawy Buttona, na speed trapach wolniejszy niż Alonso a i tak się dzielnie bronił. :dobrze:
Co do Hamiltona to brak słów, kompletnie niepotrzebnie się pchał będąc za Massą, i skończyła się tak na prawdę szansa Hamiltona na tytuł. Na miejscu Whitmarsha porządnie bym go opierniczył, bo szansa na podium była i kto wie czy nie ostatnia w tym sezonie... :idiota: :grr:
RBR chyba zrobiło ładny numer z TO, bo takiej dziwnej strategii dla Vettela w planach nie mieli. Nie wiem po co ten caly numer, bo Vettel i tak dojechał przed Kangurem. :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez barteks N wrz 12, 2010 16:06  Re: GP Włoch 2010



Generalnie wyścig nudny prawie jak na Hungaro, ale za to wymarzony wynik dla Alonso. Lider mistrzostw nie zdobywa żadnych punktów, a u Hiszpana komplet i awans na 3. miejsce w generalce :)

Pitstop Kubicy słabiutki - 5,6 sekundy w porównaniu z 3,3 Vettela; 3,7 Rosberga, czy 3,9 Webbera.

Bridgestone :źle: za miękkie opony na cały dystans wyścigu...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez axel N wrz 12, 2010 16:09  Re: GP Włoch 2010

Ewidentnie wina lizakowego za ten incydent.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez bankoq N wrz 12, 2010 16:10  Re: GP Włoch 2010

rvs napisał(a):Może oni to mówią, żeby nakręcać oglądalność? NIe tędy droga...

Dokładnie tak. I właśnie tędy droga.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez czlapka N wrz 12, 2010 16:12  Re: GP Włoch 2010

rvs napisał(a):Osobiście uważam, że Kubica ma talent i wkrótce (z odpowiednim bolidem) dołączy do czołówki, ale to co robią na Polsacie, przechodzi Ludzkie pojęcie... Teksty typu "boimy się, że Hulkenberg będzie atakował Roberta", "my oczywiście skupiamy się na tym oto zawodniku(...)", "mamy nadzieję, że Robert na tych dwóch ostatnich okrążeniach przeskoczy Hulkenberga, a może nawet Sympatycznego Kangura(...)" nie świadczą najlepiej o obiektywności polkiej telewizji... Może oni to mówią, żeby nakręcać oglądalność? NIe tędy droga...

Akurat Panów z Polsatu można czepiać się o dziesiątki rzeczy,ale kto powiedział ,że mają być obiektywni? Polska telewizja ,więc jasne,że skupiają się na polskim zawodniku.W innych krajach jest tak samo.Zresztą nie oszukujmy się ale zdecydowana częśc widzów F1 w Polsce ogląda je dla Roberta
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez rvs N wrz 12, 2010 16:14  Re: GP Włoch 2010

bankoq napisał(a):
rvs napisał(a):Może oni to mówią, żeby nakręcać oglądalność? NIe tędy droga...

Dokładnie tak. I właśnie tędy droga.


Ale czy Was to nie denerwuje? Inne stacje tak chyba nie robią, aż żal że nie ma się BBC:(
Sakon dziś dał czadu - tak wjechał w mechanika, że musiała przyjechać karetka... Ale w zespole panuje opinia "że wszystko było pod kontrolą"... Strach pomyśleć, co by było, gdyby było inaczej:)
rvs
 
Dołączył(a): So cze 06, 2009 14:58
GG: 3176048

Postprzez rteger N wrz 12, 2010 16:16  Re: GP Włoch 2010

rvs napisał(a):
bankoq napisał(a):
rvs napisał(a):Może oni to mówią, żeby nakręcać oglądalność? NIe tędy droga...

Dokładnie tak. I właśnie tędy droga.


Ale czy Was to nie denerwuje? Inne stacje tak chyba nie robią, aż żal że nie ma się BBC:(
Sakon dziś dał czadu - tak wjechał w mechanika, że musiała przyjechać karetka... Ale w zespole panuje opinia "że wszystko było pod kontrolą"... Strach pomyśleć, co by było, gdyby było inaczej:)


A co ma do tego Sakon? Dostał sygnał od lizakowego, więc ruszył, to lizakowy jest za to odpowiedzialny w 100 %...
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez marwoj666 N wrz 12, 2010 16:18  Re: GP Włoch 2010

Teraz tylko czekać na wypowiedź Szanownego pana Erica - wczoraj stwierdził że Robert mógł pojechać szybciej, teraz pewnie powie że wymiana kół była perfekcyjna a strata pozycji to wina Roberta.
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez cichy N wrz 12, 2010 16:25  Re: GP Włoch 2010

jakoś nic specjalnego w tym GP nie było :) Oczywiście cieszy fakt, że jeden z McLarenów skończył w piachu a drugi nie wygrał.. jednak liczyłem na trochę więcej akcji ;) Red Bulle pokazały max co mogły.. dzięki opatrzności wznów przeskoczyły maki w klasyfikacji generalnej ;) Wkurzał mnie tylko Nico.. i to sroogo.. oj srooogo. Co ten chłop dziś wyprawiał na torze to głowa mała.. bałem się tylko, że przypierdzieli w końcu w Webbera. Fakt, że nie dostał kary lekko mnie irytuje.

QN dla RTL powiedział fajne słowa, że ten wyścig został wygrany dla Red Bulli jeśli patrzeć pod klasyfikacje generalną, nie stracili zbyt dużo a w końcówce sezonu większość torów jest "pod nich". Miejmy nadzieję, że nie będzie się mylił.

Oczywiście multum głupot naszych komentatorów, multum gaf i innych. Wyścig podsumowując lekko bezpłciowy.. jakby to monza nie była ;)

Standardowo, wideo ode mnie:



+ Kubica
+ dziadek (zacne zakończenie)
+ Alfonso
+ Trulli
+ Barichello
+ Nico 'a zetnę se tarkę' Hulkenberg
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez axel N wrz 12, 2010 16:31  Re: GP Włoch 2010

Nie wiem czy mi się przywidziało ale podczas gdy Vettel zgłaszał problemy z silnikiem, było pokazane jakby miał wciśnięty jednocześnie gaz i hamulec
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Następna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość