Przed GP Japonii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Shaitan Pt paź 08, 2010 8:00  Re: Przed GP Japonii 2010

barteks napisał(a):
Carlo's napisał(a):Suzuka nie wybacza, Hamilton wypada z hukiem z pierwszego trena.

Kubica o włos :P

Obrazek

Tak jak na wyścigu w SPA "miał moment", tylko, że nie udało się opanować na wyjściu z sekcji esek. Dobrze, że tak się skończyło, bo w pierwszym ujęciu myślałem, że już ma sesję z głowy.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez patgaw Pt paź 08, 2010 8:02  Re: Przed GP Japonii 2010

a ma ktos wideo z tego wyjazdu Roberta?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Karol Pt paź 08, 2010 8:14  Re: Przed GP Japonii 2010

To co pokazali realizatorzy podczas FP2 to tyle ile kot napłakał.

Robert pewnie i tak powie, że czołówka nie pokazała na co ich stać blah, blah, blah.

Brakuje im troche pary w S1, bo S2 mają niezły, a S3 Robert miał najlepszy bodaj w obu sesjach. F-duct tym razem działał od strzała i nie musieli mechanicy skakać z taśmą i nożyczkami. Petrov dziś nawet gładko pojeździł musze przyznać. Obstawiałem go raczej w podobnej sytuacji do tej Hamiltona. Tempo wyścigowe podobne do McLarena, Ferrari jednak troche z przodu. RBR w sumie nie do ugryzienia, chyba że coś nabroją. Ewentualnie jak Webber nie będzie sie spisywał to można się pokusić o walke z nim. Jutro wysokie prawdopodobienstwo na deszcz, a nawet na ulewe i mocne wiatry, mam nadzieje że uda się rozegrać qual chociaż.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez korybut13 Pt paź 08, 2010 8:21  Re: Przed GP Japonii 2010

Jak podtrzymam swoje słowa z innego forum, że ten wyścig to ostatni w tym sezonie gdzie Robert może powalczyć o podium a może nawet wygrać jeśli dopisze szczęście.
Avatar użytkownika
korybut13
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 20:03
Lokalizacja: Ustka

Postprzez Mati93 Pt paź 08, 2010 9:05  Re: Przed GP Japonii 2010

Po dwóch pierwszych treningach, jestem zadowolony. Kubica za Red-Bullami. Przy wyciśnięciu z maszyny 100%, może wskoczy przed Webbera... a Vettel hmm... rożnie z nim może być :-)

Ma ktoś link do video z tego wyjazdu po za tor przez Kubicę ?
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Darkat Pt paź 08, 2010 9:06  Re: Przed GP Japonii 2010

zaskakująco dobrze radzi sobie tu Pietrow. A więc Renault jest tu silne. W sumie tor trochę przypomina SPA.
Szkoda tylko że jutro ma być mokro. I trzeba będzie mieć trochę tu szczęścia.

ps. w sumie się dziwię jak on z tego żwiru wyjechał. Myślałem że to już koniec. Albo ten żwir japoński jest inny albo trzeba mieć umiejętności na wyjechanie
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez e-Manitou Pt paź 08, 2010 9:12  Re: Przed GP Japonii 2010

Rzeczywiście w FP2 różnica miedzy Kubicą a Pietrowem to tylko ca 0,5 sekundy ale wg relacji internetowych (treningów oczywiście nie oglądałem) Witek w FP2 swój czas wykręcił na softach z małym ładunkiem paliwa podczas gdy "czołówka" łącznie Kubicą na softach jechała z dużym obciążeniem. Różnica między nimi w FP1 to 1,2 sekundy. Nie wiem czy można powiedzieć, że radzi sobie dobrze chyba, że "dobrze" oznacza, że udało się nie skończyć jak Lewis :-D
W8 4 F1 2010 by Codemasters
Avatar użytkownika
e-Manitou
 
Dołączył(a): N lis 02, 2008 11:04

Postprzez cichy Pt paź 08, 2010 10:05  Re: Przed GP Japonii 2010

jakby ktoś nie widział,



wybaczcie za jakość, o tej godzinie nic lepszego nie było :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Shaitan Pt paź 08, 2010 10:07  Re: Przed GP Japonii 2010

Carlo's napisał(a):Robert pewnie i tak powie, że czołówka nie pokazała na co ich stać blah, blah, blah.

http://f1.pl/Artykul.82+M59d22307f63.0.html

Hehe, tym razem na pogodę zrzucił :-) .
Wolę go kiedy jest pesymistą, bo optymistyczne wypowiedzi Roberta jakoś dziwnie mi się czyta...
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez rentonB Pt paź 08, 2010 12:03  Re: Przed GP Japonii 2010

korybut13 napisał(a):Jak podtrzymam swoje słowa z innego forum, że ten wyścig to ostatni w tym sezonie gdzie Robert może powalczyć o podium a może nawet wygrać jeśli dopisze szczęście.

W brazyli udalo sie crapem na drugim miejscu dojechac
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez sneer Pt paź 08, 2010 12:24  Re: Przed GP Japonii 2010

A ja liczę na to, że tylu zawodników się porozbija, że któryś z nowych zespołów zdobędzie pierwsze punkty. I mam nadzieję, że będzie to Lotus.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Starch Pt paź 08, 2010 12:42  Re: Przed GP Japonii 2010

sneer napisał(a):A ja liczę na to, że tylu zawodników się porozbija, że któryś z nowych zespołów zdobędzie pierwsze punkty. I mam nadzieję, że będzie to Lotus.


Jak w Singapurze taki plan nie wyszedł to w najbliższych GP wątpię, bo te tory nie są takie "bolidozabójcze".
Chyba Japonia padnie łupem Red Bulla, dublecik będzie, patrząc na przewagę w trenach, chociaż niby może ktoś ukrywa swój potencjał. Jak myślicie?
Starch
 
Dołączył(a): Pt paź 08, 2010 11:11
GG: 7407221

Postprzez rentonB Pt paź 08, 2010 12:56  Re: Przed GP Japonii 2010

Nie sadze, za pozny etap mistrzostw kazdy cisnie od poczatku
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez mago Pt paź 08, 2010 13:04  Re: Przed GP Japonii 2010

rentonB napisał(a):
korybut13 napisał(a):Jak podtrzymam swoje słowa z innego forum, że ten wyścig to ostatni w tym sezonie gdzie Robert może powalczyć o podium a może nawet wygrać jeśli dopisze szczęście.

W brazyli udalo sie crapem na drugim miejscu dojechac


Jeszcze Ci powiem, że w Brazylii wszystko jest możliwe, a już w szczególności jeśli popada, tam to nawet Robson może wygrać. :grin:
A w Japonii... noo.. już się napaliłam :rotfl: na podium, więc niech nie ściemnia ten Robercik...potencjał w bolidzie jest, skoro nawet Pietrov jest tak wysoko :razz:
I tak przypuszczałam, że Suzuka może być dla Renaty drugim Spa. F-duct działa świetnie.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Pocisk Pt paź 08, 2010 13:14  Re: Przed GP Japonii 2010

Nie ma co ukrywać - Suzuka jest technicznym torem który obnaża umiejętności jazdy kierowców. Sama dobra bryka tutaj nie wystarczy - trzeba włożyć ciut wysiłku żeby dowieść :arrow: dowieźć solidne punkty do mety.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pocisk
 
Dołączył(a): N lip 06, 2008 23:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron