Przed GP Japonii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Marker So paź 09, 2010 14:11  Re: Przed GP Japonii 2010

Na pewno nie poniedziałek, być może zostało to przełożone na następny tydzień, a może później, w każdym bądź razie wyścig odbył by się.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez tivi92 So paź 09, 2010 14:13  Re: Przed GP Japonii 2010

@up

zamiast 4 beda 3 wyscigi, wypadnie korea zostana 2


CZARNY SCENARIUSZ


@cichy dzieki
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
tivi92
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 16:50

Postprzez rafaello85 So paź 09, 2010 14:26  Re: Przed GP Japonii 2010

Marker napisał(a):Na pewno nie poniedziałek, być może zostało to przełożone na następny tydzień, a może później, w każdym bądź razie wyścig odbył by się.

Nie odbyłby się. Wyścig zostałby anulowany.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez patgaw So paź 09, 2010 14:27  Re: Przed GP Japonii 2010

Marker napisał(a):Na pewno nie poniedziałek, być może zostało to przełożone na następny tydzień, a może później, w każdym bądź razie wyścig odbył by się.


a to niby dlaczemu nie poniedzialek?
aktualnie tak wlasnie by sie stalo, w moto gp juz tak bylo.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/87330
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Angulo So paź 09, 2010 14:37  Re: Przed GP Japonii 2010

Dajcie spokój. Jutro nie będzie padać, więc qual i wyścig na 100% się odbędą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez ice So paź 09, 2010 14:56  Re: Przed GP Japonii 2010

jak sie okaze ze pomimo tego calego zamieszania i przekladania wyscig bedzie nudny to sie chyba zastrzele, a przy suchych qualach i wyscigu szalu raczej nie bedzie.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez axel So paź 09, 2010 15:00  Re: Przed GP Japonii 2010

Ja liczę na szaloną pogoń Hamiltona oraz, że Red Bulle żle wypadną w kwalifikacjach to również może byc ciekawie, pozatym za blisko do końca sezonu żeby się nic nie działo ;)
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez mago So paź 09, 2010 15:03  Re: Przed GP Japonii 2010

nie martwcie się... kwalifikacje będą. Nie będzie padać, ale jest dość wilgotno, więc tor tak szybko nie wyschnie dlatego i tak będzie ciekawie. Pewnie dojdzie do jakiś przetasowań (zresztą już sama kara Hamiltona powoduje nieco dramaturgii) i ktoś niespodziewanie znajdzie się za wysoko, ale w wyścigu sytuacja się zmieni. Zresztą niech robią co chcą byle Robert był na podium. A RBR nie do ruszenia (chyba, że... Kubicki nie pokazał całego potencjału bolidu i mokry tor...więc coś może :grin: )
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez IJTKPZZ7 So paź 09, 2010 15:12  Re: Przed GP Japonii 2010

nEoDaViS napisał(a):Ale te łódki mnie rozwaliły :-D

To były regaty o najwyższej oglądalności od wielu lat :twisted:
Niekomercyjna młodzieżowa inicjatywa dotycząca fotografii - ZAPRASZAM!
http://AEROTphotograph.blogspot.com
Avatar użytkownika
IJTKPZZ7
 
Dołączył(a): N gru 27, 2009 22:28
Lokalizacja: Szczecin
GG: 1375831

Postprzez Sklavin So paź 09, 2010 15:54  Re: Przed GP Japonii 2010

IJTKPZZ7 napisał(a):To były regaty o najwyższej oglądalności od wielu lat :twisted:


Ha, rzeczywiście żaden sport wodny nigdy przedtem nie miały takiej widowni :-D
Jeśli ktoś jest dodatkowo hardcorowym kibicem piłki kopanej to ma ciężką noc i poranek (repra gra o 2:00 w USA). Ja chyba ze względu na obowiązki rodzinne niestety poprzestanę na nagraniu Q, po czym pobudka o 6:00 i jazda. Mecz niestety odpuszczam bo nawet nie będzie kiedy obejrzeć z odtworzenia :(
ROBERT KUB1CA
Avatar użytkownika
Sklavin
 
Dołączył(a): Pt kwi 09, 2010 17:16

Postprzez Endrju Szopen So paź 09, 2010 16:02  Re: Przed GP Japonii 2010

jak sie okaze ze pomimo tego calego zamieszania i przekladania wyscig bedzie nudny to sie chyba zastrzele, a przy suchych qualach i wyscigu szalu raczej nie bedzie.


Cóż, jeśli ludzie skupiają się na tym, by oceniać jaki to wyścig nie był nudny/ciekawy, zamiast na tym co który kierowca robi, jakie ma tempo, okrążenie po okrążeniu, to nic dziwnego, że potem wyścig wydaje się być nudny... :-) W końcu sporty motorowe w dużej mierze są dla umysłów ścisłych, bądź umysłów radzących sobie jakoś z przedmiotami ścisłymi, gdyż składają się najczęsciej z obserwowania i analizowanie cyferek, prawdaż? :-D

Prognozy pogody póki co wskazują na deszcz w nocy, a rano jego brak (oczywiście poruszamy się w czasie w Japonii). Więc można przypuszczać, że kwalifikacje (ich początek?) mogą odbyć się rzeczywiście na przesychającej powierzchni i będzie można obserwować ciekawy pojedynek o nazwie 'kto pierwszy założy slicki'. Jednak tak to można sobie tylko gdybać :P

No i szkoda Hamiltona, wali mu się ten cały weekend, i z jego i nie tylko jego winy. A w tym sezonie pokazał już tyle dobrych przejazdów...
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez axel So paź 09, 2010 16:08  Re: Przed GP Japonii 2010

Jakoś nie zauważyłem, że np. po GP Hiszpanii, czy Europy ktoś powiedział, że wyścig był ciekawy z powodu, że x kierowcy mieli dobre tempo i życzyłby sobie więcej takich wyścigów. W wyścigach chodzi o to aby się ścigac i wyprzedzac, a jeżeli tego brak to wyścig jest poprostu nudny.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Endrju Szopen So paź 09, 2010 16:12  Re: Przed GP Japonii 2010

Cóż, ja nie oceniam wyścigów pod względem nudności/ciekawości, gdyż nie po to je oglądam :P Może kiedyś i tak było, ale w momencie kiedy przestałem się nad tym zastanawiać i skupiłem się na cyferkach, porównywaniu tempa kierowców podczas jazdy i innych tego typu rzeczach, uznałem iż ciekawość/nieciekawość wyścigu jest kwestią gustu; co ważniejsze - jest kwestią drugorzędną. Ja oglądam wyścig, by ocenić kierowców/zespoły, a nie sam wyścig :)

Przy okazji zdaję sobie sprawę, iż każdy ma inne podejście i ma inne spojrzenie na różne sprawy :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez axel So paź 09, 2010 16:14  Re: Przed GP Japonii 2010

W takim razie jazda po owalu nie byłaby dla Ciebie nudna :wink:
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Endrju Szopen So paź 09, 2010 16:16  Re: Przed GP Japonii 2010

Nie miałem jeszcze sposobności by oglądać IndyCar albo NASCAR, ale zapewne gdybym poznał choć trochę historię tych serii, poznał realia tam panujące, zasady, kierowców i zespoły, miałbym w głowie wystarczającą bazę danych do oglądania i analizowania zawodów, co by mi wystarczyło :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron