GP Japonii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Hellsbells Pn paź 11, 2010 15:15  Re: GP Japonii 2010

hideto napisał(a):Przed wejściem na podium Webber spytał Alonso czemu ten ma czarną opaskę na ramieniu, a Alonso odpowiedział, że nie ma pojęcia co to znaczy, ze coś się stało we włoszech ale on nie wie o co chodzi.

Wg mnie infantylne i żenujące... tak wiele trzeba by spytać Domenicaliego/Di Montezemolo mówiącego by założył opaskę co się stało ?

To tylko kolejny 'drobiazg' który wypływa na wierzch i pokazuje kibicom tego kierowcy jaki jest on na prawdę.


A my nadal próbujemy w jakikolwiek zdyskredytować Alonso... Że niestety na złość nie chce popełniać błędów na torze to trzeba takie "istotne sprawy" wyciągać na wierzch... Eh... get a life bro.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez Anderis Pn paź 11, 2010 15:15  Re: GP Japonii 2010

hideto napisał(a):Ten wyścig miał lepszy od Rosberga i to nie ze względu na sam wynik, ale również ogólny performance.


Możesz mi powiedzieć, gdzie widzisz ten lepszy performance? W qualu Schumi przegrywał z Rosbergiem dość wyraźnie i wyścigu też by zapewne przyjechał niżej, gdyby koło nie odpadło u Nico. Nie pomogło mu nawet to, że Rosberg skopał start.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez hideto Pn paź 11, 2010 15:19  Re: GP Japonii 2010

Hellsbells napisał(a):A my nadal próbujemy w jakikolwiek zdyskredytować Alonso... Że niestety na złość nie chce popełniać błędów na torze to trzeba takie "istotne sprawy" wyciągać na wierzch... Eh... get a life bro.

pewnie dlatego BBC się tym zajmowało... i tak, get a life bro.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Hellsbells Pn paź 11, 2010 15:29  Re: GP Japonii 2010

hideto napisał(a):
Hellsbells napisał(a):A my nadal próbujemy w jakikolwiek zdyskredytować Alonso... Że niestety na złość nie chce popełniać błędów na torze to trzeba takie "istotne sprawy" wyciągać na wierzch... Eh... get a life bro.

pewnie dlatego BBC się tym zajmowało... i tak, get a life bro.


Nie ma znaczenia, czy się tym zajmowało BBC czy nie, ale to, że w kółko starasz się wskazać jakieś błędy. Nie przypominam sobie, abyś napisał cokolwiek dobrego o nim. Nawet w czasie jego dobrych występów nie wspominasz nic o jego dobrych stronach tylko szukasz dziurzy w całym. Tak było też ostatnio w temacie o ww. zawodniku, gdzie to coś ta dyskusja nie za dobrze ci szła, argumenty ani trochę nie trafione. No i co do występu MSC jakoś zbagatelizowałeś fakt, iż odpadło z wyścigu trzech przeciwników znajdujących się przed MSC a niedawno nazwałeś zwycięstwo FA w Bahrajnie "szczęściem" bo odpadł Vettel.


PS: I obawiam, że Ci coś riposta nie wyszła, kolego. :grin:
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez hideto Pn paź 11, 2010 15:43  Re: GP Japonii 2010

Hellsbells napisał(a):Nie ma znaczenia, czy się tym zajmowało BBC czy nie, ale to, że w kółko starasz się wskazać jakieś błędy. Nie przypominam sobie, abyś napisał cokolwiek dobrego o nim. Nawet w czasie jego dobrych występów nie wspominasz nic o jego dobrych stronach tylko szukasz dziurzy w całym.
Nie szukam żadnej dziury w całym. Jakim kierowcą jest Alonso wszyscy wiedzą, jakim jest przy okazji człowiekiem, też coraz więcej osób się przekonuje.

Ja mu w tym na prawdę nie muszę pomagać, sam dostarcza mi argumentów.

Ty masz jakieś 'argumenty' na obronę swoich poglądów ? póki co nie zauważyłem, za to nieustanne malkontenctwo we wszystkich postach jest wyraźnie odczuwalne.

Hellsbells napisał(a):No i co do występu MSC jakoś zbagatelizowałeś fakt, iż odpadło z wyścigu trzech przeciwników znajdujących się przed MSC a niedawno nazwałeś zwycięstwo FA w Bahrajnie "szczęściem" bo odpadł Vettel.
masz problem z:

a) czytaniem
b) rozumieniem czytanego tekstu
c) wszystko odpowiedzi są poprawne.

Polecam uważniejsze czytanie, a nie komentowanie całej rozmowy na podstawie jednego postu.

Biorąc pod uwagę, że Schumacher zazwyczaj musi męczyć się z williamsami i FI, to występ jaki zaprezentował jest po prostu bardzo dobry. Wyprzedził na torze Rubena (który aktualnie dysponuje bolidem mniej więcej na poziomie rf1 i był lepszy w kwalifikacjach) dobrze wystartował i jedyne co można mu zarzucić w tym wyścigu to brak wyprzedzenia Rosberga mimo świeżych opon.

Hellsbells napisał(a):PS: I obawiam, że Ci coś riposta nie wyszła, kolego
fajnie że jesteś egocentrykiem, ale póki co nie dałeś mi powodów bym się wysilał z personalnymi ripostami w twoim kierunku.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Hellsbells Pn paź 11, 2010 15:57  Re: GP Japonii 2010

hideto napisał(a):
Hellsbells napisał(a):Nie ma znaczenia, czy się tym zajmowało BBC czy nie, ale to, że w kółko starasz się wskazać jakieś błędy. Nie przypominam sobie, abyś napisał cokolwiek dobrego o nim. Nawet w czasie jego dobrych występów nie wspominasz nic o jego dobrych stronach tylko szukasz dziurzy w całym.
Nie szukam żadnej dziury w całym. Jakim kierowcą jest Alonso wszyscy wiedzą, jakim jest przy okazji człowiekiem, też coraz więcej osób się przekonuje.

Ja mu w tym na prawdę nie muszę pomagać, sam dostarcza mi argumentów.

Ty masz jakieś 'argumenty' na obronę swoich poglądów ? póki co nie zauważyłem, za to nieustanne malkontenctwo we wszystkich postach jest wyraźnie odczuwalne.

Hellsbells napisał(a):No i co do występu MSC jakoś zbagatelizowałeś fakt, iż odpadło z wyścigu trzech przeciwników znajdujących się przed MSC a niedawno nazwałeś zwycięstwo FA w Bahrajnie "szczęściem" bo odpadł Vettel.
masz problem z:

a) czytaniem
b) rozumieniem czytanego tekstu
c) wszystko odpowiedzi są poprawne.

Polecam uważniejsze czytanie, a nie komentowanie całej rozmowy na podstawie jednego postu.

Biorąc pod uwagę, że Schumacher zazwyczaj musi męczyć się z williamsami i FI, to występ jaki zaprezentował jest po prostu bardzo dobry. Wyprzedził na torze Rubena (który aktualnie dysponuje bolidem mniej więcej na poziomie rf1 i był lepszy w kwalifikacjach) dobrze wystartował i jedyne co można mu zarzucić w tym wyścigu to brak wyprzedzenia Rosberga mimo świeżych opon.

Hellsbells napisał(a):PS: I obawiam, że Ci coś riposta nie wyszła, kolego
fajnie że jesteś egocentrykiem, ale póki co nie dałeś mi powodów bym się wysilał z personalnymi ripostami w twoim kierunku.


O czym ty człowieku wogle mówisz? Już zupełnie pomijam fakt, iż widać tutaj często stosowaną przez Ciebie zagrywkę pt. "Nie wiesz co powiedzieć? Zarzuć brak umiejętności czytania ze zrozumieniem". Poza tym jakich to "coraz więcej osób się przekonuje" ? Więcej osób skąd? Gdzie? Czy mówisz o osobach z Twojego otocznia? Poza tym nie wystawiłem tu żadnej tezy, żeby móc je podeprzeć argumentami.

Aha, i nie zaprzeczam MSC dobrego występu (jak na obecną formę), staram się tobie pokazać niekonsekwencję w toku myślenia. A to, że jestem egocentrykiem to nie wiem jak zauważyłeś. :rotfl: Gubisz się koleżko, gubisz.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez mago Pn paź 11, 2010 19:21  Re: GP Japonii 2010

no bądź co bądź w tym sezonie Schumi niczym nie imponuje... ale wczoraj pokazał nieco więcej :P miał szansę aby wyprzedzić Nico, ale nie wyszło... sam fakt, że skończył na 6 miejscu już świadczy to samo o sobie. I przyznam rację Hideto bo nieraz ludzie rasują się jak jacyś kierowcy są wyżej bo inni odpadli więc dlaczego i tym razem się nie ekscytować. Jak mówił Borówa Schumi jest królem Suzuki i coś chyba z tego zostało. :twisted:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez golakr Pn paź 11, 2010 19:31  Re: GP Japonii 2010

Hellsbells napisał(a):
A my nadal próbujemy w jakikolwiek zdyskredytować Alonso... Że niestety na złość nie chce popełniać błędów na torze to trzeba takie "istotne sprawy" wyciągać na wierzch... Eh... get a life bro.


A Alonso w ogóle trzeba dyskredytować??? On sam się zdyskredytował już tak, ze sobie można odpuścić na zawsze.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez SirKamil Pn paź 11, 2010 19:36  Re: GP Japonii 2010

Jeśli chodzi o sytuacje w Mercedesie to... no cóż... ale w kwalifikacjach Nico był cały czas lepszy a w finale o niebagatelne 0,350 s.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Darkat Pn paź 11, 2010 20:15  Re: GP Japonii 2010

powiedźcie mi. Niby F1 to szczyt technologii. A z tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=IgHgRPGC9Ig wychodzą dziwne wydarzenia. Petrow dostał karę. Hmm dla mnie rzecz dyskusyjna. Ale spójrzcie na onboard Hulkenberga przez którego później Petrow miał nieprzyjemności. Przecież to był czysty falstart. Podejrzewam że to przez to w ogólnym rozrachunku źle wystartował a nie przez sprzęgło jak to kierowcy lubią się tłumaczyć.
Natomiast Massa podczas startu minimalne ale jednak poruszał się
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez bankoq Pn paź 11, 2010 20:27  Re: GP Japonii 2010

To co wykonał Hulkenberg (i również Vettel) ma miejsce praktycznie w każdym wyścigu i nigdy nie było kwalifikowane jako falstart. Chyba, że ktoś przedwcześnie wystrzelił metr do przodu i przejechał żółtą linię.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez ice Pn paź 11, 2010 20:53  Re: GP Japonii 2010

bankoq napisał(a):To co wykonał Hulkenberg (i również Vettel) ma miejsce praktycznie w każdym wyścigu i nigdy nie było kwalifikowane jako falstart. Chyba, że ktoś przedwcześnie wystrzelił metr do przodu i przejechał żółtą linię.


to dlaczego Alonso dostal kare za FS w Chinach ? przeciez to na tym samym polega, ruszyli przed zgasnieciem mimo ze nie przekroczyli linii. Czyli rozumiem ze mozna sobie tak podczas czekania na start szarpac o pare cm do przodu bezkarnie ?
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez spiggy Pn paź 11, 2010 21:52  Re: GP Japonii 2010

http://paddocktalk.com/news/html/story-143674.html
czujniki umieszczone na torze powinny to wychwycic...

zabawnie wygladal facet na Monzy, biegnacy ''pod prad'' od pola do pola, zabierajac owe sensory z toru
gdy tlum kibicow biegl w kierunku podium :smile:
spiggy
 
Dołączył(a): N lut 07, 2010 14:52
Lokalizacja: kraina sera i czekolady

Postprzez bankoq Pn paź 11, 2010 22:23  Re: GP Japonii 2010

ice napisał(a):Czyli rozumiem ze mozna sobie tak podczas czekania na start szarpac o pare cm do przodu bezkarnie ?

Oczywiście. A dlaczego niby nie? Byleby pozostać w przepisowym obszarze przed zgaszeniem świateł. Być może zostawienie sobie trochę miejsca ma podobny sens do pierwszego serwisu w tenisie.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez Kajek Pn paź 11, 2010 22:23  Re: GP Japonii 2010

No a to się nie nazywa Jump Start co kiedyś było dozwolone, a teraz już nie jest?
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość