Przed GP Korei Południowej 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Angulo So paź 23, 2010 7:18  Re: Przed GP Korei

No i Red Bulle znów pomazały. :-) Tak już raczej zostanie do końca sezonu, jutro jedynie pierwszy sektor może im odebrać wygraną, choć i tak w to wątpię, bo różnica nie jest ogromna.
Zawiodłem się na McLarenach, wydawały się szybsze po treningach... Czyżby juz do końca sezonu będą okupywać 4 i 5 miejsca?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Damian375 So paź 23, 2010 7:19  Re: Przed GP Korei

A ja tutaj wtrącę swoje trzy grosze : tutaj nie ma winy Roberta, bo co sesja to swój czas poprawiał, tylko to S3... co już przed chwilką pisałem.

Właśnie oby nie dać się objechać Mercedesom.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez cichy So paź 23, 2010 7:23  Re: Przed GP Korei

Rubens był blokowany przez dziadka, no i to dość ostro..

ponoć sędziowie już się przyglądają :-)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez buczu So paź 23, 2010 7:34  Re: Przed GP Korei

Albo się wszyscy dobrze maskowali, albo coś się spie******o z autem http://f1.autoklub.pl/news/kubica-zadowolony-z-tempa,32650
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez Damian375 So paź 23, 2010 7:37  Re: Przed GP Korei

Wydaje mi się, że jednak coś poszło nie tak z R30 w kwalifikacjach, wnioskuję to po tym, że w treningu Robert bez problemy poprawiał swoje czasy na przejeździe, a tutaj pojawiały się małe uślizgi, które przyczyniły się do tego, że nie było tak łatwo jechać równo.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez atb So paź 23, 2010 7:38  Re: Przed GP Korei

szkoda, że nie Webber; Vettel się spiął i dopiął, niestety. czekam na jakiś błąd (defekt) w wyścigu - dawno już nic nie było.
P2 Webbera to praktycznie strata pozycji na starcie (pierwszym kółku), pytanie ilu.
Z Kubicą można się pocieszać, że ma ustawienia na mokro :twisted: (wszak jutro ma padać) do czasu komentarzy po qualu, z których dowiemy się, że więcej nie dało się zrobić i Robert jest zadowolony.
Avatar użytkownika
atb
 
Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 21:32
GG: 25032226

Postprzez mago So paź 23, 2010 7:49  Re: Przed GP Korei

buczu no niestety to raczej ta pierwsza opcja. Robert zrobił co mógł, samochód spisywał się dobrze, ale na miarę swoich możliwości. Przecież i tak Robercik z sesji na sesję poprawiał czasy, ale inni byli o wiele lepsi, chyba nawet Kubek się nie spodziewał, że aż tak się inni poprawią (a Rosberg to już w ogóle odwalił :eek: ).
Inne zespoły przywiozły pewne poprawki samochodów i jeżeli zrobią krok naprzód, wówczas możemy im nie dorównać.
no i słowa Robsona najlepiej to odwzorowały, Renault już się nie rozwija, więc na kokosy liczyć nie można. Ja również po treningach patrzyłam się bardzo optymistycznie na kwalifikacje, ale okazało się, że Renata nie ma szans z czołówką, bo ci się idealnie maskowali. szkoda :-?

atb napisał(a): do czasu komentarzy po qualu, z których dowiemy się, że więcej nie dało się zrobić i Robert jest zadowolony.
i raczej tak będzie, chyba że bolid naprawdę miał jakieś problemy, ale tu chodzi o brak konkurencyjności. 8 miejsce to wszystko.
A co do jutrzejszego startu :rotfl: mam nadzieję, że już na T1 Alonso objedzie obu redbullowców od tak. Na pierwszych 2 może 3 zakrętach będzie się działo, gdyż owe zakręty są poprzedzane prostymi... mam nadzieję, że Robcio to wykorzysta.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Ramzi So paź 23, 2010 7:56  Re: Przed GP Korei

RedBull był faworytem i udało mu się dopiąć swego. Pierwszy rząd dla RBR i tego sie spodziewałem. Dobre kwalifikacje Alonso. Myślałem że sprawi niespodziankę, ale niestety się nie udało. Ciekawe czemu Masse tak wcześnie wypuścili na jego pomiarowe okrążenia, patrząc na kamerkę z helikoptera minął chyba z 5 bolidów, to na pewno mu nie pomogło.

Robert...jak powoli nas przyzwyczaja jego ostatnie kółko nie było ponownie tym najlepszym...trochę dziwne patrzy się na inne bolidy poprawiające swój czas - a Kubica, nie. To zdarza się już któryś raz, nie liczę Suzuki, na której wyskoczył z kosmicznym czasem na koniec. Ciekawe co Robert powie dziennikarzom.

Rosberg ładnie, Dziadzia7 ponownie pokonany.

Pietrow...co można pisać o tym kierowcy, ponownie błąd i skończyło się na 15. miejscu. Dobrze ze miał do dyspozycji dużo pobocza.

Jeśli chodzi o negatywy to McLaren, a szczególnie Button. Force India bardzo słabo się ostatnio spisuje.
Reszta w normie.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez Bonjo So paź 23, 2010 8:00  Re: Przed GP Korei

Z Kubicą można się pocieszać, że ma ustawienia na mokro (wszak jutro ma padać) :twisted:

Hm. Wczesniej nie zwracalem uwagi na pogode, jakos zakladajac ze bedzie sucho. Jednak teraz patrze pogode i szanse na deszcz przed, podczas i po wyscigu wynosza 90-99%, nie mowiac o opadach w nocy :o

Czyzby va-bank? Zakladajac ze cala guma zmyje sie z toru i bedzie na nim co najwyzej... bloto? :lol:
Bonjo
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 14:47

Postprzez axel So paź 23, 2010 8:03  Re: Przed GP Korei

Miejmy nadzieję, że sędziowie nie wypalą z jakims dziwnym SC podczas wyścigu i nie poustawiają stawki, bo że wyjedzie na tor to niemal pewne. Podobno panowie z BBC straszyli na jutro deszczem i start byc może na deszczówkach, jeżeli by tak rzeczywiscie było to oczywiscie szanse Roberta wzrastają na lepszy wynik, bo na sucho to tak dobrze raczej nie będzie.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Gie So paź 23, 2010 8:14  Re: Przed GP Korei

A czy różnice w czasach FP3->Q nie wynikają z tego że czołówka, która musi oszczędzać silniki, jeździła treningi na silnikach nie ustawionych na full? Tak może być już do końca sezonu.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez buczu So paź 23, 2010 8:14  Re: Przed GP Korei

Po treningach można stwierdzić, że renault lepiej spisuje się na nienagumowanym torze. Poranne treningi lepiej wychodziły zarówno w piątek i dzisiaj. Niestety teraz to już nic nie pomorze, bo wiadomo jak w F1 się wyprzedza :(
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez raf2 So paź 23, 2010 8:15  Re: Przed GP Korei

Widać dominację RBR, choć jak dla mnie to VET ma w tym momencie większe szanse na tytuł niż Mark. Fernando jest w bardzo trudnej sytuacji nie ma już silników, trudno aby obeszło się bez kary. Jutro McL najprawdopodobniej stracą szanse na tytuł bo nie są tutaj w najwyższej formie. Robert jak na możliwości bolidu bardzo dobrze ale jedyną szansą dla niego na pudło jest deszcz.
Avatar użytkownika
raf2
 
Dołączył(a): Wt lut 03, 2009 15:36

Postprzez fordern So paź 23, 2010 8:16  Re: Przed GP Korei

Niechaj jutro pada, i wymyje całą gumę z toru - Lewis z brudnej strony :?


Jakby popadało wyścig byłby mega ciekawy - bo charakterystyka toru pozwala na wyprzedzanie chyba tylko przed T3 i w boksach...
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez ziw So paź 23, 2010 8:19  Re: Przed GP Korei

raf2 napisał(a):Fernando jest w bardzo trudnej sytuacji nie ma już silników, trudno aby obeszło się bez kary.

Jakiej kary ?
ziw
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość