GP Korei Południowej 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rteger N paź 24, 2010 10:14  GP Korei Południowej 2010

Na czacie, po kwalifikacjach cichy oczywiście wpadł w szał radości. Napisałem mu: ,,uważaj, jutro wyścig". I miałem rację :twisted:
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez deeze N paź 24, 2010 10:16  Re: GP Korei Południowej 2010

Niesamowity wyścig. Może nie porywający, ale z pewnością będzie zapamiętany z wielu powodów :-)
Przed wyścigiem chciałem deszczu, żeby Kubek miał możliwość się pokazać podczas startu i może coś zawalczyć - później trochę mi było szkoda, że jednak się nie odbył normalny wyścig z normalnym startem. Ale i tak świetna sprawa, zamieszanie w tabelce i nikt nie jest pewien swego :) Ja stawiałem na Alonso i teraz chyba jeszcze bardziej będę. Vettel będzie musiał wziąć nową jednostkę teraz chyba, bo wcześniejszych można używać tylko w ostatnim GP...

W konkursie, gdzie obstawia się dwóch kierowców i dostaje się za nich punkty też nie wyszedłem źle, a po kwalifikacjach myślałem, że będzie kiepsko (Alonso i Kubicę wziąłem).
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez DamianF N paź 24, 2010 10:18  Re: GP Korei Południowej 2010

Dosyć ciekawy wyścig. Najbardziej cieszy mnie odpadnięcie Red Bulla, chodź chciałem aby Webber wygrał. Alonso dobrze, Hamilton dobrze, Massa też ok, tylko Kubica jakoś tak przeciętnie. Niby nie popełniał błędów, ale dał się wyprzedzać. Schumi też bardzo ładnie pojechał, szkoda Pietrova do wypadku nawet przyzwoicie pojechał. No i Sutil :twisted: , nadal go chcecie w Renault?
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez Sikorex N paź 24, 2010 10:18  Re: GP Korei Południowej 2010

Alez poranek, poczatek irytujący z czekaniem, potem napad depresji po odpadnięciu Webbera przez swój błąd, przy pierwszym miejscu Vettela. Nagle stał się cud i na nie szczęście Sebastiana pojawiły się iskry 8-)
Końcówka sezonu zapowiada się jeszcze ciekawiej niż przed dzisiejszym wyścigiem
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez fordern N paź 24, 2010 10:21  Re: GP Korei Południowej 2010

Wyścig meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega. Najlepszy w tym sezonie.

Szkoda Alonso, bo Lewis mógł się poważnie włączyć do walki o tytuł - a tak to dupa, Fernando go zgarnie...
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Darkat N paź 24, 2010 10:21  Re: GP Korei Południowej 2010

już Vettel witał się z gąską a tu zonk. Jeszcze chciał wycwaniaczyć swoje zwycięstwo. Ale nie tym razem :)
Widoczność może miał fatalną ale jak zjechał na pobocze :evil:
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez lukizc N paź 24, 2010 10:21  Re: GP Korei Południowej 2010

Czy tylko ja skakałem z radości po odpadnięciu Vettela? ;)

Średnia prędkość zwycięzcy: 110,067 km/h


Czy było kiedyś wolniej?

Kubicki farciarz wyścigu, w sumie należy mu się za Japonię :P
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez raf2 N paź 24, 2010 10:22  Re: GP Korei Południowej 2010

Chyba najlepszy wyścig tego sezonu, dużo emocji i wypadków chociaż połowa wyścigu za SC była. Alonso ma teraz spore szanse na tytuł, ale WEB będzie jeszcze walczył. VET i HAM już raczej tylko z matematyczni szansami na tytuł. Kubica dużo farta ale bynajmniej jechał spokojnie i czekał na odpadnięcia innych. A rakieta z Wyborga pojechała kolejny "bardzo solidny" wyścig.
Avatar użytkownika
raf2
 
Dołączył(a): Wt lut 03, 2009 15:36

Postprzez deeze N paź 24, 2010 10:22  Re: GP Korei Południowej 2010

Robert dla mnie zachował się trochę kiepsko i mało dojrzale w alei serwisowej podczas postoju - chciał na własną rękę się wypuścić, nie ufając swojemu lizakowemu, że jest ruch w alei...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez rafaello85 N paź 24, 2010 11:13  Re: GP Korei Południowej 2010

lukizc napisał(a):
Średnia prędkość zwycięzcy: 110,067 km/h


Czy było kiedyś wolniej?

TAK



"Wszystko dobre, co się dobrze kończy" - A. Borowyczyk :-D

Początek wyścigu - ŻENADA!! :? FIA zaczyna mnie wnerwiać. Kiedyś w takich warunkach kierowcy by wystartowali. A dziś przesuwa się do granic możliwości godzinę rozpoczęcia wyścigu, a póżniej wysyła SC który poprowadzi panienki... :? No, ale kiedyś to były inne czasy, inni kierowcy - kierowcy z jajami. Dziś mamy primadonny i siusiumajtki... Tylko patrzeć jak w przyszłości w ogóle nie będą rozgrywać wyścigów na mokrej nawierzchi :???:

Alonso - :popijawa: :brawo: BRAWO. Oby tak dalej w dwóch ostatnich wyścigach. Tytuł jest w zasięgu ręki, wierzę, że Ferdek sięgnie po niego.
Hamilton - pojechał po swoje.
Massa - bardzo mile mnie zaskoczył. Bałem się, że w takich warunkach wyląduje gdzieś na poboczu. A tu dowiózł trzecie miejsce i nawet nie wyręcił jednego bączka :wink:
Schumi - :popijawa: jest coraz lepiej. Na mokrej nawierzchni czuł się bardzo dobrze ( jak zawsze ). Mam nadzieję, że wzwyżka formy utrzyma się do końca sezonu, a za rok nastąpi jej eksplozja :grin: .


Vettel - dziś największy pechowiec wyścigu. Dziś zawinił sprzęt.
Webber - dziś największy negatywny bohater GP. Stracił dużo, ale jeszcze wszystko jest możliwe.
Rosberg - dziś ofiara Webbera. Gdyby spróbował ominąć bolid RBR z prawej, to pewnie nie doszłoby do zderzenia. No, ale tam decydują ułamki sekund.
Button - dziś to nie był jego wyścig. Zdecydowanie nie. Utknąłw końcu stawki i męczył się z zawodnikami wolniejszymi od siebie.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez prawy N paź 24, 2010 11:16  Re: GP Korei Południowej 2010

Obrazek
Tym razem taka poza :-)
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez tivi92 N paź 24, 2010 11:17  Re: GP Korei Południowej 2010

Alonso - szybki rowny wyscig w pelni zasluzona wygrana
Hamilton - szybko i bezblednie, chociaz dziwnie dal sie objechac zarowno Alonso jak i Rosbergowi
Massa - bez rewelacji rowne tempo i pech rywali
Schumacher - pokazal kto umie jezdzic na wodzie, szybko i bezblednie
Kubica - najgorszy wyscig w sezonie? mimo 5 miejsca jestem zawiedziony jego jazda, fakt ze jechal rowno, ale najwyzszy czas powiedziec, ze Robert krolem deszczu nie jest
Liuzzi - zaskoczony jestem tak wysokim miejscem FI
Barrichello - na miare mozliwosci bolidu, duzy blad ale mozna mu wybaczyc
2 saubery - kolejny wyscig w ktorym bolid Kobayashiego jest poobijany a konczy wyscig
Hulkenberg - liczylem na lepsze miejsce lecz opony nie wytrzymaly, widocznie Wiliams zuzywa je szybciej


Ciesze sie z pecha Vettela, mam nadzieje, ze teraz Redbull postawi na Marka, bo Seb moze miec problem zeby odrobic te 25pktow
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
tivi92
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 16:50

Postprzez Van_Helsing N paź 24, 2010 11:21  Re: GP Korei Południowej 2010

Dziwi mnie takie zwlekanie z restartem wyścigu. Przecież wyścigi odbywały się już w dużo gorszych warunkach. Przypomnijmy sobie chociażby Monako i Monze w 2008.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez buczu N paź 24, 2010 11:24  Re: GP Korei Południowej 2010

To co się dzisiaj stało z RBR to ich wina i na własną prośbę. Pozwalają walczyć kierowcom to mają takie a nie inne wyniki. Czy Webber cisną by na max, gdyby wiedział, że team stawia na niego.... nie sądzę. Teraz mimo, że lubię Webbera, to trzymam kciuki za Alonso.
Co do wyścigu, to po bardzo długim czasie oczekiwania, żenującej jazdy za SC przez 10 okrążeń, wyścig zrekompensował to wszystko w 100%. Brawo dla Alonso i Hamiltona za konsekwentną jazdę i nie popełnianie błędów. Brawa dla Massy i Michaela za dobrą jazdę. Minus R30 Kubicy za temperamentna tylną oś i "rakiety" z Wyborga za kolejny zepsuty wyścig.
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez axel N paź 24, 2010 11:25  Re: GP Korei Południowej 2010

Początek wyścigu, a raczej postoju na gridzie przyprawiał mnie o zawrót głowy i już myślałem, że wczesna pobudka po imprezie pójdzie na marne. Ogólnie wyścig ciekawy, oczywiscie za sprawą najpierw dzwonu Webbera (dobrze mu tak :evil: ), a pózniej naturalnie innych kierowców. Wiśnienką na torcie było odpadnięcie Vettela. Jak ja się cieszyłem gdy Alonso został liderem, a Hamilton był drugi. Tego wyścigu praktycznie większosc kierowców nie będzie chciała pamiętac, Kubica także. Do pozytywnych występów zaliczyłbym jedynie Massę, Schumachera no i naturalnie Alonso. Będzie ciekawa końcówka, oj będzie :)
Ostatnio edytowano N paź 24, 2010 11:31 przez axel, łącznie edytowano 1 raz
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Następna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości