GP Brazylii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Gie N lis 07, 2010 19:21  Re: GP Brazyli

Arek napisał(a):
1.Vettel 231 + 25 =256
2.Webber 238 + 18 = 256
Obydwaj maja po 4 zwyciestwa.Po tym wyscigu Vettel dwa drugie miejsca , Webber cztery drugie miejsca.

Webber mistrzem.


Ewentualna wygrana w Abu Zabi będzie piątą wygraną Vettela,więc to Seba byłby mistrzem.

I teraz wyobraźmy sobie że (Alonso już odpadł) Hamilton jedzie za nimi. Webber ciśnie bo chce zdobyć tytuł. Kolizja, obaj nie kończą GP, Hamilton wygrywa i zdobywa mistrzostwo 1 pkt. :D
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez cziken N lis 07, 2010 19:24  Re: GP Brazyli

Arek napisał(a):
1.Vettel 231 + 25 =256
2.Webber 238 + 18 = 256
Obydwaj maja po 4 zwyciestwa.Po tym wyscigu Vettel dwa drugie miejsca , Webber cztery drugie miejsca.

Webber mistrzem.


Ewentualna wygrana w Abu Zabi będzie piątą wygraną Vettela,więc to Seba byłby mistrzem.



O!Rzeczywiscie.Ciekawe czy Webberowi by sie nie zaczal przegrzewac silnik :evil:
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez buczu N lis 07, 2010 19:25  Re: GP Brazyli

Wojtek napisał(a):Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego KUB nie wykonał tego co zrobił HAM??
Utknął za HUL i jedyna szansą na wyprzedzenie go było zjechać wcześniej lub później od HUL i cały zespół na czele z KUB to wiedział.


W sensie, że nie wyprzedził? Może dlatego, że różnica w mocy silnika wałkowana cały sezon była odczuwalna na prostej wiodącej pod górę...
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez Thorig N lis 07, 2010 19:26  Re: GP Brazyli

cziken napisał(a):
Arek napisał(a):
1.Vettel 231 + 25 =256
2.Webber 238 + 18 = 256
Obydwaj maja po 4 zwyciestwa.Po tym wyscigu Vettel dwa drugie miejsca , Webber cztery drugie miejsca.

Webber mistrzem.


Ewentualna wygrana w Abu Zabi będzie piątą wygraną Vettela,więc to Seba byłby mistrzem.



O!Rzeczywiscie.Ciekawe czy Webberowi by sie nie zaczal przegrzewac silnik :evil:


Nawet jakby dostał takie info to i tak może cisnąć w sumie nie ma w takim przypadku nic do stracenia, ciekawe czy można mu zdalnie obniżyć obroty alby wyciąć jakiś inny numer ? :)
Ostatnio edytowano N lis 07, 2010 19:27 przez Thorig, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Postprzez lukizc N lis 07, 2010 19:27  Re: GP Brazyli

Czy kiedykolwiek w pięknej historii F1 zdarzyło się, by czterech kierowców miało szanse na title w ostatnim wyścigu?
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez KrzysR N lis 07, 2010 19:27  Re: GP Brazyli

nocman napisał(a):
KrzysR napisał(a):A Kubica no coz z taką jazdą to mistrzem swiata sie nie zostanie nawet w najlepszym bolidzie, na torze trzeba walczyc a nie wlec sie za rywalem i nawet nie probowac.


A na czym polega próbowanie? Na przestrzeliwywaniu zakrętów na pałę? Czy próbach wciskania się w ciemno pod pachę, na zasadzie, a nuż się odsunie? Bo ja może widziałem inny wyścig, ale realizator pokazał co najmniej kilka ujęc, gdzie Kubica pokazywał się Hulkenbergowi z lusterkach.

Z Hulkenbergiem męczył się Alonso przez dobre kilka kółek, podobnie Hamilton. A Kubica miał przejechać obok niego, jak obok fury z sianem? Czym? Sokołem Millenium?

r.


Dobra dobra, Kubica pojechał wg mnie beznadziejnie i tyle, Alonso meczył sie dobrych kilka kółek a Kubica dobrych siedemdziesiąt jeden, :D
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez pikus88 N lis 07, 2010 19:29  Re: GP Brazyli

Po raz kolejny Renault błysnęło decyzjami, moment w którym Kubica został poproszony na pit stop idealny. Jak tylko zaczynał się wyścig i spojrzałem na Buttona i Rosberga , to coś mnie tknęło, że dojadą przed Kubicą.

Niestety ale po raz kolejny Reanult udowadnia, że nie zasługuje na miejsce przed Mercem w klasyfikacji.


Co do SC, odniosłem wrażenie, ze kierowcy sami nie wiedzieli kto kogo ma przepuszczać. Zabawne to było, bo sam wyścig niestety ale jak dla mnie jeden z nudniejszych w sezonie.
pikus88
 
Dołączył(a): N lis 07, 2010 19:22

Postprzez l00kers N lis 07, 2010 19:31  Re: GP Brazyli

KrzysR napisał(a):
nocman napisał(a):
KrzysR napisał(a):A Kubica no coz z taką jazdą to mistrzem swiata sie nie zostanie nawet w najlepszym bolidzie, na torze trzeba walczyc a nie wlec sie za rywalem i nawet nie probowac.


A na czym polega próbowanie? Na przestrzeliwywaniu zakrętów na pałę? Czy próbach wciskania się w ciemno pod pachę, na zasadzie, a nuż się odsunie? Bo ja może widziałem inny wyścig, ale realizator pokazał co najmniej kilka ujęc, gdzie Kubica pokazywał się Hulkenbergowi z lusterkach.

Z Hulkenbergiem męczył się Alonso przez dobre kilka kółek, podobnie Hamilton. A Kubica miał przejechać obok niego, jak obok fury z sianem? Czym? Sokołem Millenium?

r.


Dobra dobra, Kubica pojechał wg mnie beznadziejnie i tyle, Alonso meczył sie dobrych kilka kółek a Kubica dobrych siedemdziesiąt jeden, :D


Ale Renault to nie Ferrari. Oglądasz F1 od wczoraj że nie wiesz ze nie tylko czynnik ludzi tu jest ważny?
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez lukizc N lis 07, 2010 19:32  Re: GP Brazyli

To co się działo po SC to jakaś kpina. TOP3 nie mogło się atakować bo pomiędzy nimi maruderzy, zdublowani wyprzedzają niezdublowanych, ogólnie jeden wielki chaos. Manipulacja wynikami. A wystarczy kazać zdublowanym odrobić kółko...
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez Thorig N lis 07, 2010 19:34  Re: GP Brazyli

No tak ale patrząc z drugiej strony to czy nie jest manipulacją kiedy ktoś wyrobi sobie 20 sekund przewagi a przez SC to wszystko traci ?
Avatar użytkownika
Thorig
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 11:39

Postprzez sceptyk N lis 07, 2010 19:37  Re: GP Brazyli

@l00kers - masz rację.
Niekórzy oglądają od wczoraj, stąd takie durne komentarze.
Kierowca jedzie tak, jak auto pozwala.
To sport motorowy, a nie biegi przełajowe.
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez cziken N lis 07, 2010 19:38  Re: GP Brazyli

Spojrzcie na to.Vettel pierwszy w Abu Zabi, Webber drugi, Alonso piaty.
1. Vettel - 256 points (5x 1st, 2x 2nd, 3x 3rd, 3x 4th)
2. Alonso - 256 points (5x 1st, 2x 2nd, 3x 3rd, 2x 4th)
3. Webber - 256 points (4x 1st)

Ale wycie
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez kemek N lis 07, 2010 19:52  Re: GP Brazyli

Newey po wyścigu rozmawiał z BBC i spytany, czy za tydzień przy kolejności VET, WEB, ALO Sebek puści Marka, odpowiedział, że kierowcom będzie zależeć na dobru zespołu, więc można powiedzieć, że odpowiedzią było "TAK".
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez archibaldi N lis 07, 2010 20:00  Re: GP Brazyli

Przepisy SC to parodia, mieszają stawkę co utrudnia życie i liderom i dublowanym. To trzeba zmienić.
RBR wstrzymał WEB kitując o silniku a potem jak zagrażał ALO to nagle kazali cisnąć żeby tytuł konstruktorów już sobie zapewnić.. Żałosne, mam nadzieję, że ALO lub już nawet WEB będzie mistrzem..
Taktyka Ranault zawiodła na całej linii, Robert też słąbo jechał. Merc uciekł w punkach, KUB stracił do ROS. Pogratulować.
Avatar użytkownika
archibaldi
 
Dołączył(a): Cz paź 16, 2008 15:35
Lokalizacja: krk

Postprzez maiesky N lis 07, 2010 20:05  Re: GP Brazyli

Wykresiki gotowe:
http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2010&nr=18&dzial=29

Wyścig bez fajerwerków, nawet gorzej. Jedyny ciekawy moment to kilka kółek po SC, a poza tym procesja.
Nawet nie zauważyłem, jak Robert ponownie został wyprzedzony przez Nico (pookazali to wogóle?).
Do zobaczenie w Abu Zabi!
PS: gdyby nie Hulkenberg, Alonso siedziałby bykom na ogonie i kto wie jakby to się skończyło. Wydawało mi się w pewnym momencie, że widziałem mały dymek z tyłu Marka.
Ostatnio edytowano N lis 07, 2010 20:07 przez maiesky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości