GP Brazylii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez maiesky Pn lis 08, 2010 23:28  Re: GP Brazylii 2010

axel napisał(a):(...)to trakcie wyścigu Red Bull będzie kontrolował sytuację i czekał na błąd Alonso, tudzież awarię silnika. Jeśli się tak nie stanie powiedzmy na 5 okrążeń do mety, robimy TO, zamiana miejsc i Webber WDC. Także Alonso może uratowac jedynie pole position i wygranie wyscigu.


Hola, hola- jeśli ALO będzie przynajmniej czwarty, no to po ventylu, a jeżeli najwyżej piąty to będzie walka WEB kontra VET a nie team orders, a wtedy małe, tureckie deja vu i ten (hiszpan) się smieje kto się śmieje na mecie :D

Przy okazji- mcl transmituje na swojej stronie dane z toru włącznie z telemetrią (oczywiście nie kompletną), jeśli ktoś się chce pobawić i na wykresach to poprzeglądać to mogę przygotować małą stronkę w tym celu.
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Karol Cz lis 11, 2010 11:44  Re: GP Brazylii 2010

Pojawiły się plotki od Teda Kravitza odnośnie tego, ze podczas treningów w Brazylii Mercedes testował dyfuzor na 2011 rok, jednak to prawdopodobnie bujda, a zmyliły go nowe materiały użyte w celu zapobiegania przegrzewaniu się części.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Maly-boy Cz lis 11, 2010 11:46  Re: GP Brazylii 2010

http://www.youtube.com/watch?v=_QmWYj5tz3Y

http://www.youtube.com/watch?v=qAXEIZtKb1Y

Mikołaj ostro pojechał po ostatnim gościu ze studia polsatu :evil:
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez patgaw Cz lis 11, 2010 12:18  Re: GP Brazylii 2010

Maly-boy napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=_QmWYj5tz3Y

http://www.youtube.com/watch?v=qAXEIZtKb1Y

Mikołaj ostro pojechał po ostatnim gościu ze studia polsatu :evil:


gdzies im wcielo 2 odcinek
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Mexi Cz lis 11, 2010 12:46  Re: GP Brazylii 2010

A dla mnie takie przygadywanie Mikołaja jest żałosne. Nie pracuje już tam, to niech nie komentuje. Dla mnie brak klasy w tym momencie.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Gie Cz lis 11, 2010 12:51  Re: GP Brazylii 2010

Kim jest ten nowy? Strasznie dużo dynamizmu wprowadza do rozmowy :D
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez mago Cz lis 11, 2010 13:13  Re: GP Brazylii 2010

haa Mexi... pracował, nie pracował, ale jak widać, ogląda i ma takie same odczucia i wymagania jak każdy z nas. W takim razie żaden z fanów nie ma prawa komentować sytuacji i sposobu prowadzenia studia bo tam nie pracował? No... jakoś to robimy i to w sposób publiczny :P i często jeszcze bardziej "żałośnie" jak to stwierdziłeś. A nowy pan już od jakiegoś czasu występuje w odcinkach, ale dopiero się uczy. I podobał mi się dzisiejszy odcinek, Mikołaj rozmawiał zwięźle i na temat, ale ja do obecności pana Gutowskiego nic nie mam. Przynajmniej jest śmieszniej :twisted:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez ice Cz lis 11, 2010 15:39  Re: GP Brazylii 2010

jesli ktos oglada te studia pitstop zeby sie posmiac to sie nie dziwie, ale to nieprofesjonalne z ich strony bo to wyglada tak jakby mieli jakis zal ze nie pracuja w studiu polsatu i o ile jakies tam ironie Mikołaja co do typa z fitnessu mozna przebolec to Gutowski jest najzwyczajniej załosny - nie wiem po co to robią, ale chyba kandydują do bycia umieszczonym w miksach jutuba. To ze forumowicze nieraz smieja sie z polsatowskiego studia to inna sprawa, bo nikt z nas nie jest osoba publiczna (albo wiekszosc) i nie prowadzi ze tak to nazwe konkurencyjnej dzialalnosci, wiec poza posmianiem sie nie mamy w tym innego celu, a panowie z PitStopu tak jakby chcieli zdobyc sobie fanow jadac po polsacie. Słabo to wyglada, bo Mikołaj to spoko gosc z duza wiedza i szkoda ze bawi sie w takie dziecinady.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości