Przed GP Abu Zabi 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Campeon Pt lis 12, 2010 18:22  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Nigdy nie podejrzewałbym, że kiedykolwiek ucieszy mnie dobra dyspozycja McLarena (Hamiltona). Jeżeli Lewis miałby rzeczywiście tuta wygrać, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że podium uzupełni duet Red Bulla, natomiast zaraz za nimi dojedzie Fernando Alonso. Obojętnie w jakiej kolejności Puszkowcy by nie przyjechali na metę wyścigu, to taki układ daje tytuł Hiszpanowi. Niemniej nadal liczę na zwycięstwo Fernando, gdyż jestem przekonany, że jest w stanie tego dokonać.

Podsumowując: Go! Go! Go! Fernando & Lewis :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ice Pt lis 12, 2010 18:24  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Renault wyglada dosc dobrze, mam nadzieje tylko ze Mercedes sie nie kryje i nie wskoczą powiedzmy na P4 w qualu. No i niech juz Kubicy 7 biegu nie skracaja :evil: . Hamilton troche mnie niepokoi bo pewnie sam nie zdobedzie tytulu a moze naprzeszkadzac. Kurde, niech sie dzieje co chce byleby tyutlu nie zdobyl Vettel, wszystko inne bedzie do przyjęcia.

@BiCampeon - wydaje mi sie ze McL nie da rady RBR, a przedzielenie RBR i Alonso przez Hamiltona to chyba ostatnia rzecz jaka chce 99% ludzkosci.
Ostatnio edytowano Pt lis 12, 2010 18:27 przez ice, łącznie edytowano 1 raz
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Shaitan Pt lis 12, 2010 18:25  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

biCampeon napisał(a):Nigdy nie podejrzewałbym, że kiedykolwiek ucieszy mnie dobra dyspozycja McLarena (Hamiltona). Jeżeli Lewis miałby rzeczywiście tuta wygrać, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że podium uzupełni duet Red Bulla, natomiast zaraz za nimi dojedzie Fernando Alonso. Obojętnie w jakiej kolejności Puszkowcy by nie przyjechali na metę wyścigu, to taki układ daje tytuł Hiszpanowi. Niemniej nadal liczę na zwycięstwo Fernando, gdyż jestem przekonany, że jest w stanie tego dokonać.

Podsumowując: Go! Go! Go! Fernando & Lewis :-P

Żeby tylko nie usłyszał w radiu: "Lewis, Sebastian is faster than you." :lol:

Mówiłem, że czuję, że Lewis jeszcze swoją rolę odegra. Niech i wygra w niedzielę, życzę mu tego;).
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Campeon Pt lis 12, 2010 18:35  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Generalnie, to przy zwycięstwie Hamiltona, Hiszpanowi wystarczy P5 do zdobycia mistrzostwa, obojętnie kto między nimi by się znalazł.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Darth ZajceV Pt lis 12, 2010 18:40  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

biCampeon napisał(a):wystarczy P5 do zdobycia mistrzostwa


Tak nie można :P Tytuł trzy razy pod rząd zdobywany z P5 to była by przesada :P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez marwoj666 Pt lis 12, 2010 19:02  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Byleby nie było procesji to bedzie git :grin:
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez pepsi-opc Pt lis 12, 2010 19:59  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Ciekawe jak będzie z taktyką oponową w wyścigu.Dziś pod koniec FP2 było zbliżenie na miękkie opony Rubensa, które wyglądały tragicznie.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez Angulo Pt lis 12, 2010 20:15  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

@BiCampeon - wydaje mi sie ze McL nie da rady RBR, a przedzielenie RBR i Alonso przez Hamiltona to chyba ostatnia rzecz jaka chce 99% ludzkosci.

Haha, mój plan staje się coraz bardziej prawdopodobny. :-D Świetnie jeśli Alonso nie zdobędzie tytułu przez McLarenów.
Na zwycięstwo Hamiltona zaś nie ma co liczyć, świetnie on sam to ujął w słowach: "Oczywiście będzie ciężko, ponieważ Red Bulle zazwyczaj odstają o pół sekundy w Q3". :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez YAHoO Pt lis 12, 2010 20:31  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Kwalifikacje kwalifikacjami, ale poprzednie wyścigi pokazywały, że nie zawsze pierwszy rząd dla Red Bulla przekładał się na dobry wynik w wyścigu :-)
YAHoO
 
Dołączył(a): N mar 15, 2009 10:29

Postprzez Pocisk Pt lis 12, 2010 21:02  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Ramzi napisał(a):Nadchodzi rozstrzygnięcie...
Czy Vettel przepuści Webbera w sytuacji w wyścigu 1. VET 2. WEB 3. ALO
Vettel udzielił wywiadu, w którym powiedział, że z Kangurem przyjaciółmi nigdy nie będą...nie muszą być. Vettel wg mnie powinien zagrać zespołowo i bez TO przepuścić Webbera. Wtedy nie byłoby niesmaku, niesnasek. Po prostu z dobroci wyścigowego serca przepuściłby Webbera....


Szczeniak w takim przypadku nie będzie miał za wiele do powiedzenia, a jak się będzie ociągał szybko przypomną mu że jest objęty specjalnym programem rozwoju.

O "dobroci serca" nie ma co naiwnie wspominać - to jest F1, tutaj nie ma miejsca na sentymenty; bardziej liczę na kolejny błąd w wykonaniu Kangurzastej Chimery która zawali wyścig jak w Valencji. Chociaż swoją drogą należą się słowa uznania, że i tak był w stanie na ostatni wyścig sezonu, postawić pod ścianą pupilka włodarzy. :dobrze:

Dla mnie scenariusz jest prosty: Alonso kontroluje cały wyścig i dojeżdża GP na korzystnym dla siebie miejscu zdobywając majstra.

PS. Jeśli już gdzieś ma iskrzyć to na linii HAM-ALO - byłoby ciekawie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pocisk
 
Dołączył(a): N lip 06, 2008 23:59

Postprzez Campeon Pt lis 12, 2010 22:35  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Jeszcze niedawno oglądaliśmy zawodników witających sezon na gridzie toru Sakhir, a teraz przyszło im się pożegnać. Tylko, gdzie jest Michael? :lol:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Marker Pt lis 12, 2010 22:37  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Może coś robią przy bolidzie z Senną.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez hideto Pt lis 12, 2010 22:37  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

jak widać virgin i hrt teżw jedno osobowym składzie....

pewnie standardowe 'i was having a s...' ;P
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mago Pt lis 12, 2010 22:44  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Nie było Schumiego, Senny i Glocka. Ale co tam... ważne, że jest Berni :grin:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez cwiek Pt lis 12, 2010 22:53  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Heidfeld wyszedł najlepiej. :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron