Przed GP Abu Zabi 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Angulo Cz lis 11, 2010 19:49  Re: Przed GP Abu Zabi

No tak jak kolega wyżej nie przewiduję jakiejś walki na miecze w ostatnim wyścigu. Ciekawy dla oka to ten wyścig raczej nie będzie, o ile kierowcy ustawią się na starcie od najszybszego do najwolniejszego. Mam wrażenie, że wszyscy koloryzują, bo jeszcze 4 kierowców ma szansę na tytuł.
Co do tej walki - Niestety tylko jakiś nagły wyskok formy McLarena, Mercedesa albo Renault może pozbawić Alonso tytułu. Nie wierzę raczej w awarię, bo FIA zgodziła się na modyfikację silnika i wątpię, że Ferrari nie rozwiązało tych problemów. Ja oczywiście będę trzymał kciuki za Vettela. :-D Historia lubi takie przypadki jak Sebastian, czyli faworyt z początku sezonu, potem skazany na porażkę na końcu zdobywa tytuł. Ale jak mówię tylko McLaren albo Mercedes mogą dać mu tytuł, będąc szybszymi od Ferrari, więc:
GO MCLAREN! GO MERCEDES! :warrior:
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Flaczek Cz lis 11, 2010 20:11  Re: Przed GP Abu Zabi

AleQ napisał(a):(...) zapewne Pietrow znowu przetestuje wytrzymałość band (...):

Jeżeli Uda mu się rozbić o bandę na tym torze, to pozostaje mu tylko pogratulować takiego wyczynu i natychmiastowo wywalić z Renault :-D
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez wojo02 Cz lis 11, 2010 20:24  Re: Przed GP Abu Zabi

A ja jestem pragmatykiem albo jak ktoś woli- zwolennikiem spiskowej teorii dziejów i myślę, ze jak coś będzie szło nie po myśli RBR to sobie ktoś zapoluje na Alonso, np ktoś z Toro Rosso albo Weber :twisted:
wojo02
 
Dołączył(a): Pn lis 08, 2010 12:45

Postprzez Flaczek Cz lis 11, 2010 20:38  Re: Przed GP Abu Zabi

Webber nie da sobą aż tak pomiatać, będzie wolał odejść z zespołu niż taranować Alonso (zresztą tak czy tak pewnie odejdzie z 'różowych świń'). Jeśli chodzi o TR to chyba przy dublowaniu :P Ja uważam, że prędzej byki zderzą się ze sobą niczym koziołki poznańskie...
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez mago Cz lis 11, 2010 20:57  Re: Przed GP Abu Zabi

Flaczek napisał(a):Jeżeli Uda mu się rozbić o bandę na tym torze, to pozostaje mu tylko pogratulować takiego wyczynu i natychmiastowo wywalić z Renault :-D

haha :D jeśli się rozbije to ze śmiechu chyba padnę trupem...
a jeszcze jest kwestia wąskiego wyjazdu z boxów.... hehe... ciekawe co by było jakby na torze pojawił się SC wszyscy zjeżdżają do boxów i nagle ktoś (chyba najprawdopodobniej takie HRT albo Virgin)...bum! i wyjazd zablokowany... przerwany wyścig? ci co pozostali na torze mają największe szczęście? to tak a propo :arrow: a propos gdybania i nietypowych scenariuszy :dusi:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Flaczek Cz lis 11, 2010 21:13  Re: Przed GP Abu Zabi

SC na tym torze? wątpię :o Chyba że Pietrow pomyli kierunek jazdy :-D

A odnośnie szans to myślę, że ten tor nie do końca pasuje bykom więc jest szansa dla Ferrari. Teoretycznie R30 też powinno być w miarę szybkie :) przynajmniej 1 :grin:
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez Darth ZajceV Cz lis 11, 2010 21:20  Re: Przed GP Abu Zabi

W GT1 niejaka Nataszka pokazała, że nie dość, że można na Yas Marina rozwalić brykę to jeszcze złamać sobie przy tym nogę, więc jak bym szans Pietrowa nie skreślał :P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez mago Cz lis 11, 2010 22:13  Re: Przed GP Abu Zabi

no właśnie chodziło mi o powiązania SC z Petrovem :evil: a co! :-P
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Flaczek Cz lis 11, 2010 22:16  Re: Przed GP Abu Zabi

Z tego co mi wiadomo to organizatorzy postanowili utrudnić mu nieco zadanie i zwiększyli strefę bezpieczeństwa na 8 zakręcie o 10 m, ale co to dla Petrova :grin:
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez rado123F1 Cz lis 11, 2010 22:21  Re: Przed GP Abu Zabi

Ja z wielką niecierpliwością czekam na ostatnie GP w tym sezonie. Walka o tytuł jest w tym roku wyjątkowo emocjonująca i wszystko okaże się w niedzielę.

W klasyfikacji prowadzi Alonso i bardzo chciałbym aby to on zdobył tytuł(zasłużył sobie), ale RBR jest w bardzo komfortowej sytuacji. Mają najszybszy bolid i pewnie będą dominować pod względem szybkości. To oznacza, że jeżeli niczego nie spaprają, Webber albo Vettel(zależnie od różnych wariantów) będzie świętował tytuł. Jednak w przypadku puszek nie spapranie czegoś nie jest takim łatwym zadaniem. Mam nadzieję że jednak wszystko ułoży się po myśli Hiszpana

PS: Wszyscy narzekacie, że będzie w Abu Zabi procesja. Owszem, cudów się nie spodziewam, ale tegoroczne Walencja i Singapur był trochę ciekawsze aniżeli wszyscy się tego spodziewali, więc lepiej ponarzekać po GP, jak to jest tam nudno. Poza tym mam nadzieję, że Pietrow zafunduje SC w jakimś newralgicznym momencie wyścigu :grin:
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez jary Cz lis 11, 2010 22:35  Re: Przed GP Abu Zabi

Adakar napisał(a):Czy tylko ja zauważyłem że na nosach bolidów RBR pojawił się diament RENAULT ?


i pojawiło się coś jeszcze z tyłu..
tadam...

Obrazek

Obrazek

swoją drogą ale byłaby zwała gdyby silniki pozbawiły Vettela lub Webbera tytułu. :twisted:

EDIT: nie zauważyłem że w temacie "Sponsorzy w sezonie 2010/2011" już wstawiliście fote.
Avatar użytkownika
jary
 
Dołączył(a): Pn sty 11, 2010 18:11

Postprzez Wwuuu Cz lis 11, 2010 23:43  Re: Przed GP Abu Zabi

Jest jedno ciekawe miejsce dla Pietrova na tym torze: tunel za wyjazdem z alei
w takim miejscu Witek jeszcze się nie rozbił nie dość że zdobędzie nowe doświadczenie to jeszcze wywoła SC
Wwuuu
 
Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 6:10

Postprzez patgaw Cz lis 11, 2010 23:45  Re: Przed GP Abu Zabi

Wwuuu napisał(a):Jest jedno ciekawe miejsce dla Pietrova na tym torze: tunel za wyjazdem z alei
w takim miejscu Witek jeszcze się nie rozbił nie dość że zdobędzie nowe doświadczenie to jeszcze wywoła SC



ale jak sc w takiej syuacji mial by pomoc? :twisted:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Mexi Cz lis 11, 2010 23:53  Re: Przed GP Abu Zabi

Co więcej, SC by chyba nawet nie wyjechał wówczas :D
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez patgaw Cz lis 11, 2010 23:59  Re: Przed GP Abu Zabi

no o tym pisze ;p
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron