Przed GP Abu Zabi 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez chmiel So lis 13, 2010 17:23  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Arya napisał(a):Alonso swoją drogą, o ile się orientuję, ledwie zdążył zacząć pomiarowe okrążenie. Parę sekund i walka o tytuł mogłaby wyglądać zupełnie inaczej :razz:

Jeżeli dobrze pamiętam, Fernando miał 11 sekund zapasu. Za nim byli jeszcze bodajże Button i Massa, którzy również zdążyli przeciąć linię start/meta przed zakończeniem sesji.

Generalnie wyniki quala nie są złe. :) Mocno się bałem o końcowe wyniki po nie najlepszej postawie obu kierowców Ferrari na super miękkich oponach w Q2 i na początku Q3, jednak w odpowiednim momencie Fernando pojechał świetne kółko. :) P3 i Webber z tyłu - jest dobrze. Świetnie pojechali oczywiście również Vettel i Hamilton. Webber słabiutko i jego szanse na tytuł gwałtownie spadły, a dywagacje o możliwej zamianie pozycji kierowców RBR mogą okazać się kompletnie zbytecznymi. Alonso wystarczy jutro najprawdopodobniej P4, więc liczę na spokojny i bezproblemowy wyścig, choć może być różnie. Arcyważnym momentem będzie oczywiście start. Tam może się wydarzyć sporo i można spodziewać się prawie wszystkiego. Vamos Fernando!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez barteks So lis 13, 2010 17:38  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

patgaw napisał(a):a Massie gdzies tak o 2sek nie udalo sie rozpoczac okr?

Rozpoczął, ale nie poprawił czasu.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Dasqez So lis 13, 2010 18:47  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Stwierdzenie Lewisa, iż "nie musi być w ogóle ostrożny w wyścigu", napawa mnie niepokojem ale jednocześnie ekscytacją :) Na 95% Alonso ma tytuł w kieszeni, ale tak jak Webber powiedział - gruba dama jeszcze nie zaśpiewała.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Adam1970 So lis 13, 2010 19:01  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

No może nie na 95% ale szanse na mistrzostwo ma bardzo duże. Niech stara się utrzymać pozycję i modli o bezawaryjność.
Avatar użytkownika
Adam1970
 
Dołączył(a): N kwi 27, 2008 3:20

Postprzez Schumacher So lis 13, 2010 20:40  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Ja liczę jutro na Lewisa dla mnie to on zasłużył na miano fightera roku jak zawsze jego i Srebrną Trójramienną Gwiazdę będę wspierał. WCC jak najbardziej należał się Adrianowi nie RB a na pewno nie kierowcom, ale WCC należy się LEWISOWI i nie przyjmuję tu żadnej polemiki.

Będzie mu bardzo bardzo cięzko ale od razu na to wszystko przypomina mi się sytuacja Kimiego z 2007 może tym razem Lewis będzie w jego roli...mimo wszystko cokolwiek się stanie GO Lewis Go Mercedes:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez rafaello85 So lis 13, 2010 21:40  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Taka kolejność na mecie w jutrzejszym wyścigu w 100% mnie satysfakcjonuje :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez IJTKPZZ7 So lis 13, 2010 21:58  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Podoba mi się umieszczenie Abu Dhabi na końcu kalendarza. To jest korzystne dla emocji, pomimo tego, że tor jest nudny ("wybaczające" pobocza, niewiele potencjalnych miejsc do wyprzdezania) - a te emocje gwarantują nam tacy ludzie, jak Hamilton <3 :-D Liczę na zamieszanie, zagrania taktyczne związane z SC (myślę, że SC na starcie <=> bolidy mają cztery kołą :lol: :razz: ). Kwestia opon może być ciekawa dla kibiców Kubicy :-) Nie mogę się doczekać...
Niekomercyjna młodzieżowa inicjatywa dotycząca fotografii - ZAPRASZAM!
http://AEROTphotograph.blogspot.com
Avatar użytkownika
IJTKPZZ7
 
Dołączył(a): N gru 27, 2009 22:28
Lokalizacja: Szczecin
GG: 1375831

Postprzez pawel92setter So lis 13, 2010 22:15  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Jutro pozostaje liczyć na cud i MŚ dla Hamiltona :evil:

A tak na poważnie, to w związku ze stratą jaką ma powyższy, liczę tylko na ciekawy wyścig. Poza Hamiltonem sprzyja temu także kiepska pozycja Webbera, który musi za wszelką cenę przeciskać się do przodu. Umówmy się... Kangur musi ten wyścig wygrać.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kamil F1 So lis 13, 2010 23:41  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Do tego co się wydarzy nie zostało już wiele. Wiemy tyle co nic. Na 100% w jutrzejszym wyścigu będzie walka w 1 zakręcie. Kto wie czy ten zakręt nie przesądzi o wszystkim. Bo zawsze może się tam wydarzyć coś co obróci całą sytuację do góry nogami. Hamiltona znamy on nie odpuści, Alonso nie odpuści Hamiltonowi, Vettel będzie próbował szybko a zarazem nerwowo wystartować więc o błąd nie łatwo :arrow: nie trudno a Webber będzie się starał szybko przebić się do przodu. Jak naprawdę będzie nie wie nikt ale o taką stawkę kierowcy napewno nie odpuszczą i będą walczyli o każdą pozycję do samego końca. ok. 14h do startu. Emocje rosną z godziny na godzinę.
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez pepsi-opc So lis 13, 2010 23:45  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Wielkie brawa dla RBR.Mogli mieć MŚ na wyciągnięcie ręki a teraz muszą liczyć na cuda.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez golakr N lis 14, 2010 0:13  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

To dziwne, patrząc po latach wstecz ( kiedy wszyscy nienawidzili LH) . Ale również jestem za nim. Za jego komentarze na mokrym torze ostatnio. Za to że jest takim kierowcą jak za dawnych czasów, czyli piękne panienki, fajka i luz i odwaga. Prawdziwy szofer z czarno białych zdjęć.
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Kajek N lis 14, 2010 0:21  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

Hamiltona bardzo dużo zmienił sezon 2009, dostał mocnego kopniaka po zdobyciu mistrzostwa, ale wyciągnął z tego bardzo dobrą lekcje, która teraz procentuje.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez McLfan N lis 14, 2010 0:50  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

A ja ciągle nie widzę tej zmiany. Jeździł moim zdaniem ciągle tak samo. Może teraz już mu się nie zdarzają byki w stylu Chin '07, czy Kanady '08, ale reszta moim zdaniem bez zmian. Tylko po prostu zmieniło się troszkę nastawienie ludzi do niego. :wink: Zresztą, teraz jest Vettel, więc złe uczucia są teraz ulokowane gdzie indziej. :P

Aha, fakt. Jedno przeoczyłem. Anthony zniknął. :P
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez Schumacher N lis 14, 2010 7:19  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

macie Panowie rację emocje rosną ale czuję że wyścig będzie procesją i nikt nie będzie chciał ryzykować jeśli faworyci startowali by z dalszych miejsc...wtedy tak
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez posi N lis 14, 2010 8:01  Re: Przed GP Abu Zabi 2010

zastanawia mnie sytuacja w Renault, wygląda na to że sami sobie tworzą argumenty aby zostawić Witalija. W zespole są dwa bolidy jeden idzie ok, a w drugim są problemy z przyczepnością. Czy inżynierowie nie mogli od siebie zerżnąć ustawień? Normalnie Robert był min. 0,5sec. szybszy od Witji, nie wierzę że przez dwa dni sztab inżynierów nie potrzafił znależć przyczepności.
Wygląda to w ten sposób jakby pracodawca podkładał świnie pracownikowi, aby usprawiedliwić drugiego nieudolnego pracownika który został zatrudniony z polecenia kochanki.
Nie snuje żadnych teori spiskowych, wnioski nasuwają się same po przeczytaniu wywiadu Buliona, i historiach z Putinem. Dziwne jest to że w Brazyli bolidy jeżdziły na równym poziomie, a tutaj są różnice w osiągach, bo przecież umiejętności kierowców się nie zmieniły, chyba że bolidowi Kubicy tutejsze powietrze nie służy.
Dziwna jest ta formuła 1.
Mam nadzieje że mistrzem będzie Alonso.
Pozdrawiam
posi
 
Dołączył(a): So mar 01, 2008 20:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron