F1WM - nowa wersja

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AutoryteT Śr mar 13, 2019 8:21  Re: F1WM - nowa wersja

@rno2 jest od dłuższego czasu, wiem bo z tego korzystałem. Ale fakt, po wystartowaniu strony był odnośnik chyba w innym miejscu
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez dex Śr mar 13, 2019 10:01  Re: F1WM - nowa wersja

bartoszcze napisał(a):
dex napisał(a):nie mam konta google, fejsa ani tweeta, to co nie mogę komentować ?

Możesz założyć konto Disqus bez Google, FB lub TT. Kiedyś założyłem dawno temu na potrzeby innego serwisu, przydaje się w różnych miejscach sieci. Kontem F1WM w przewidywalnym czasie nie będzie się dało komentować pod newsami.


Nie będę nic zakładać, po prostu nie będę tu komentować, szkoda bo na portalu jestem od praktycznie początku i żeby nie można było normalnie dać komentarza, czytać newsy będę dalej bo F1WM to dla mnie TOP, ale te zmiany mi się nie podobają i niestety żeby coś skomentować jakiś news pójdę gdzie indziej. Dobrze że przynajmniej na forum się da normalnie logować.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Lukas Śr mar 13, 2019 12:43  Re: F1WM - nowa wersja

Brzmisz jak dziecko, któremu zabrano grabki w piaskownicy, sorry ale nie da się tego inaczej interpretować :twisted:
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pieczar Śr mar 13, 2019 13:13  Re: F1WM - nowa wersja

Błędy w wynikach kwalifikacji:
- w sezonach od 2005 w dół u wszystkich kierowców prędkość średnia jest 100.123 km/h.
- w sezonie 2005 zamiast wyników kwalifikacji pierwszych 5 wyścigów (czyli kiedy jeszcze był łączony czas z dwóch przejazdów) jest: "combined-summed12-qual-result works!"
- czasem wyniki kwalifikacji się nie ładują, a zamiast tego jest komunikat "Błąd. Sesja się jeszcze nie odbyła".
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Aquos Śr mar 13, 2019 13:38  Re: F1WM - nowa wersja

Czy planujecie przywrócić, a właściwie dodać, przycisk "zgłoś błąd"? Czasami w tekstach zdarzają się jakieś potknięcia i to była dobra opcja, by je dyskretnie wskazać.
Pozdrawiam
Aquos
Avatar użytkownika
Aquos
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 11:15

Postprzez krzych Śr mar 13, 2019 14:31  Re: F1WM - nowa wersja

Wszystko ładnie, pięknie ale jak widzę te "sponsored links" pod newsami .. :zakrywa: Wiem, wiem money money ale wygląda to jak na onecie. Nie da się gdzieś tego przenieść/zmniejszyć :evil: ? Druga sprawa to background. Nie jestem pewien ale chyba ktoś już o tym pisał na początku, że przydałoby się coś kilka tonów ciemniejszego.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bartoszcze Śr mar 13, 2019 16:01  Re: F1WM - nowa wersja

krzych napisał(a):wiem money money ale wygląda to jak na onecie.

I jak w połowie internetu. Wolisz nieustające paski "weź wpłać" jak na racefans.net, płatne wersje premium jak na innych portalach czy jeszcze inną formę?
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Pavlos Le Paul Śr mar 13, 2019 17:24  Re: F1WM - nowa wersja

Osobiście bym się nie obraził jakby wyskakiwały banery nakłaniające do wyłączania adblocka.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez WuWo Śr mar 13, 2019 18:21  Re: F1WM - nowa wersja

Lukas napisał(a):Brzmisz jak dziecko, któremu zabrano grabki w piaskownicy, sorry ale nie da się tego inaczej interpretować :twisted:

Ja mogę z chęcią pomagać, mogę nawet wyniki innych serii uzupełniać ;)

Obrazek
WuWo
 
Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 21:44

Postprzez derwisz Śr mar 13, 2019 20:18  Re: F1WM - nowa wersja

@Wowo
Na tym obrazku zabrakło miejsca dla największej kolejki którą należałoby opatrzyć tytułem: "kolejka by adorować".

Nie uważasz, że wpisy typu "podoba mi się", "jest wspaniale" są raczej niezbyt merytoryczne?

Merytoryczna/konstruktywna krytyka nawet jeżeli jest nietrafiona jest o wiele wartościowsza niż pozbawione merytorycznej treści bałwochwalstwo. Jeżeli miałoby być inaczej to po prostu załóżcie wątek pod tytułem: "Księga pochwał" z adnotacją, że oczekiwane są laurki a wszelkie głosy krytyczne są niemile widziane a nawet zabronione. :)
derwisz
 
Dołączył(a): Cz kwi 05, 2012 1:58
Lokalizacja: Polska

Postprzez AutoryteT Śr mar 13, 2019 20:41  Re: F1WM - nowa wersja

@derwisz mysle, że osoby którym się podoba nowy wygląd strony o tym nie piszą, nie piszą też osoby którym jest to obojętne. Tak to wygląda w internecie że najszybciej się coś krytykuje, hejtuje itp ;) ale jak ktoś by mial z krytykujących osób samemu coś takiego wykonać to nie byłoby już takiej aktywności ;) ja mega doceniam że chłopakom się chciało "po godzinach", gdzie statystyczny Polak robi dużo mniej ambitne rzeczy w tym czasie ;) a wygląd - jest w porządku, kwestia przyzwyczajenia. Coś jak biadolenie o Halo, którego już chyba prawie nikt nie zauważa, tym bardziej, że w kilku sytuacjach w tym roku ochronił kierowców ;) to samo było z hymnem F1 oraz logiem. Cóż... ;)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez derwisz Cz mar 14, 2019 0:15  Re: F1WM - nowa wersja

@AutoryteT Zgadzam się, że tych którzy piszą że im się nie podoba można podzielić na tych którym nie jest obojętne (taki napisze co mu się nie podoba i dlaczego) i na hejterów czyli takich którzy piszą że im się nie podoba i nie potrafią tego merytorycznie uzasadnić. Jeżeli ktoś krytykuje merytorycznie to nawet jeżeli nie ma racji to można mu odpowiedzieć, dlaczego nie ma racji. Hejterowi nie da się odpowiedzieć bo on nie przedstawia argumentów.

A tym którym wszystko się podoba nie musi zależeć na tym by o tym pisać i to jest normalna reakcja osoby zadowolonej.
Gdybym był twórcą strony to bardziej zależałoby mi na głosach krytycznych i na informacjach o dostrzeżonych błędach. Nawet jeżeli tylko ułamek z tych głosów uznałbym za sensowny i warty uwzględnienia to oznaczałoby to, że głosy krytyczne przyczyniły się do podniesienia jakości forum. Pochwały na pewno nie wpłyną na polepszenie, jeżeli już to mogą spowodować, że adresat spocznie na laurach albo będzie błądził. :)

Jedni wolą bezkrytyczne pochlebstwa, inni chcą znać zdanie tych którzy widzą w projekcie błędy i nie boją się powiedzieć co im się nie podoba i dlaczego. Rzecz gustu.
derwisz
 
Dołączył(a): Cz kwi 05, 2012 1:58
Lokalizacja: Polska

Postprzez jogus48 Cz mar 14, 2019 6:55  Re: F1WM - nowa wersja

kiedy wróci obsługa forum przez tapatalk?
jogus48
 
Dołączył(a): Śr wrz 09, 2009 19:49

Postprzez Lukas Cz mar 14, 2019 8:50  Re: F1WM - nowa wersja

jogus - nie wiem, na razie jest to na liście rzeczy do zrobienia i czeka na lepsze czasy :) Na szczęście zgłaszają się ludzie do pomocy, za co dziękuję!!!
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez cichy Cz mar 14, 2019 10:58  Re: F1WM - nowa wersja

Ja mam tylko takie pytanie, lekko pozakonkursowe.
Tylko w tym temacie, pomimo przeczytania wszystkich postów, po wróceniu na stronę główną dalej widnieje ikonka nieprzeczytanych postów, wracam do tematu a nowych postów brak. Dopiero po kliknięciu "oznacz wszystkie posty jako przeczytane" problem znika.
Dodam, że mam tak na chrome, mozillia i to na różnych komputerach. :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron