Manewr Roku 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darkat Pt gru 10, 2010 20:00  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

no i trzeba pamiętać że ten manewr z Walencji nie był pokazywany w trakcie wyścigu. On dopiero wypłynął później w internecie.
Na pierwszym okrążeniu w wielu wyścigach dzieją się ciekawe rzeczy które nie są pokazywane w relacji z wyścigu
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Pieczar Pt gru 10, 2010 20:46  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Damian375 napisał(a):Nie sądzę, że inne nacje mając do wyboru swojego reprezentanta i reprezentanta innego kraju, a oba manewry podobały się tak samo nie wybrałyby swojego reprezentanta :-).

Inne nacje nie walą jak napalone w linka, gdzie jest ankieta z ich krajanem. Jakieś 90% głosujących tam to Polacy, a serwis jest angielski. Reszty komentować nie trzeba.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER Pt gru 10, 2010 22:05  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Nie mam wątpliwości, że manewrem roku jest numer Barriichello - Schumacher na Hungaro. Milimetry od katastrofy, milimetry od ściany, akcja tylko dla koneserów.

Dobry był też pojedynek McLarenów w Turcji.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Raf Schumejker Pt gru 10, 2010 23:10  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Pieczar napisał(a):
Damian375 napisał(a):Nie sądzę, że inne nacje mając do wyboru swojego reprezentanta i reprezentanta innego kraju, a oba manewry podobały się tak samo nie wybrałyby swojego reprezentanta :-).

Inne nacje nie walą jak napalone w linka, gdzie jest ankieta z ich krajanem. Jakieś 90% głosujących tam to Polacy, a serwis jest angielski. Reszty komentować nie trzeba.


A czy to nasza wina, że inni nie głosują?
Swoją drogą są w ankiecie 2 manewry Kubicy a wiekszość wybiera i tak Walencję. Tu nachalnej podpowiedzi przecież nie było. A walka z Buttonem naprawdę super. Jak się komu nie podoba - są inne opcje.

Co do akcji przy murze Hungaroringu, "wyjątkowość" nie leżała po stronie Barrichello, lecz Schumiego, który grubo przesadził. Brazylijczyk zachował spokój, jeśli można tego słowa użyć. Nagłe hamowanie na trawniku mogłoby dopiero się źle skończyć.
Niestety, ale takie numery robił także "święty" Senna.
Raf Schumejker
 
Dołączył(a): N mar 14, 2010 9:11

Postprzez Pieczar So gru 11, 2010 0:10  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

A czy to nasza wina, że inni nie głosują?

Ile z tych głosujących ma większe pojęcie o tym na co głosuje i czy w ogóle widziało pozostałe manewry. Pewnie nie więcej jak 20%.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez svt So gru 11, 2010 0:38  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Żeby te 20%. Niestety nasi wspaniali komentatorzy wcale nie poprawiają sytuacji, to samo tyczy się wszystkich "fachowców" z polskich portali. Dzisiaj wyczytałem np, że HRT ma problemy z kasą/bolidem/czymśtam i możliwe, że będą musieli jeździć w przyszłym sezonie samochodem z tego roku (do tego jeszcze biadolenie, że nie był rozwijany od początku sezonu).

Co do samego głosowania, to najbardziej podobała mi się akcja z Walencji, ale manewry Kobayashiego też robią duże wrażenie. Na korzyść Roberta przemawia jednak długość jazdy koło w koło na tym wąskim torze. Zastanawiam się jeszcze co tam robi bezczelne wp...wepchnięcie się ALO przed Massę? To ma być ładny manewr wyprzedzania?
svt
 
Dołączył(a): N gru 02, 2007 14:30

Postprzez Damian375 So gru 11, 2010 9:18  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Pieczar napisał(a):
A czy to nasza wina, że inni nie głosują?

Ile z tych głosujących ma większe pojęcie o tym na co głosuje i czy w ogóle widziało pozostałe manewry. Pewnie nie więcej jak 20%.


Przed ogłoszeniem tego na WP.PL ten manewr i tak prowadził, a nie było o tym większego rozgłosu - 32 %.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez kidmaciek So gru 11, 2010 11:40  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Najlepsza była moim zdaniem walka McLarenów w Turcji, ale zagłosowałem na walkę Kubicy z Buttonem w Walencji - wbrew tym wszystkim, którzy uważają, że jak Polak wygrywa, to coś musi być nie tak :)
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ralph1537 So gru 11, 2010 11:53  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

ja tam glosowałem na kubice bo naprawde podobały mi się jego manewry, szoda że nie było tych z singapuru bo te były zdecydowanie najlepsze
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Master So gru 11, 2010 11:54  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Czy ktoś sądzi, że była w tym sezonie jakaś lepsza walka niż ta Kubica-Button? Goście wzięli Webbera jak Hakkinen z Schumacherem tego dublowanego na Spa. Na moście RK nawet nie odpuścił, genialna walka. Jak tu się dziwić, że Kubica wygrywa? Niech poda mi ktoś przykład lepszej walki, a potem narzeka na głosujących masowo Polaków.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Arek So gru 11, 2010 11:56  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Sęk w tym,że co najmniej połowa głosujących na Kubicę zapewne nie widziała tego manewru na oczy :-P
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Master So gru 11, 2010 12:03  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Ciekawe skąd masz takie dane? :pokręcony: Bo już na prawdę jak widzicie Kubicę na szczycie ankiet, to takie dziwne ataki kubicofobii dostajecie: wp, onet interia akcje "Robert zwycięż w ankiecie" zrobili i onetowcy zagłosowali. :mur: :mur: Akcja Button-Kubica jest najciekawszą akcją sezonu i to nie ulega chyba wątpliwości (znajdźcie mi lepszą walkę), więc wątpliwości: Polacy zagłosowali? powinny być rozwiane samym obrazem walki. Czego się łudzicie, że gdyby nie Polacy to duet Alonso-Massa w Chinach by wygrał?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Rubiq So gru 11, 2010 12:10  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Ankieta z definicji nie ma na celu jedynie wskazania kolejności danych opcji, równie ważne informacje można wyczytać z różnicy głosów pomiędzy poszczególnymi opcjami ankiety. Nikt nie mówi że Kubica by tego sondażu nie wygrał, ale bez wątpienia jego wiarygodność została przez akcje onetowców rozwalona.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Arek So gru 11, 2010 12:30  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Otóż to. Nie samo zwycięstwo Kubicy wskazuję na atak polskich internautów,zaś jego rozmiar :-P

Guys, sorry for this 84 %. I rly think that Kubica was the best driver in this season, but in Poland we have a stupid custom – when it`s a poll like this on foreign website, on biggest Polish forum`s there`s a big action: ALL VOTE FOR KUBICA!! Sad.


:-P
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez hideto So gru 11, 2010 12:59  Re: Głosujemy na Manewr Roku 2010 w wyprzedzaniu

Master napisał(a):Czy ktoś sądzi, że była w tym sezonie jakaś lepsza walka niż ta Kubica-Button? Goście wzięli Webbera jak Hakkinen z Schumacherem tego dublowanego na Spa. Na moście RK nawet nie odpuścił, genialna walka. Jak tu się dziwić, że Kubica wygrywa? Niech poda mi ktoś przykład lepszej walki, a potem narzeka na głosujących masowo Polaków.

Wiesz, ja też tak uważam, że Webbera ośmieszyli, przy czym Zonta w 2000 nie był ośmieszony, on po prostu był dublowany i patrząc na jego onboard zupełnie nie wiedział co się dzieje.

Problem polega na tym, że o ile mi się manewr podobał i patrząc na te wybrane tutaj, rywalizować z nim mógłby chyba tylko kubica w singapurze i ew. Koba na suzuce, to takie akcje są na prawdę żałosne.

Wolałbym, żeby Kubica wygrał taką ankietę w sposób 'uczciwy' z głosami z całego świata. Można by się było wtedy chwalić, że manewr zyskał na prawdę wielkie uznanie, aktualnie możemy jedynie powiedzieć, że w naszym kraju jest więcej gorliwych idiotów niż w innych krajach.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron