[ANKIETA] Posiadam simy...

Moderatorzy: Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Regulamin działu
1. Informacje o serwerze ligowym - viewtopic.php?f=64&t=8820
2. Kalendarz wydarzeń ligowych - http://www.f1wm.pl/ligna/index.php?sezon=14&dzial=11
3. Aby wziąć udział w wyścigu, musisz się zgłosić w temacie jemu poświęconym
4. Jeśli pomimo wcześniejszego zgłoszenia nie będziesz w stanie wziąć udziału w wyścigu, jak najszybciej poinformuj o tym na forum
5. Zawsze czytaj uważnie pierwszy post w temacie o danym evencie, tam podawane są wszystkie
niezbędne informacje
6. Treningi są otwarte dla wszystkich, nawet jeśli nie jest się zgłoszonym do wyścigu można w nich bez przeszkód uczestniczyć

Posiadam simy...

rFactor
62
31%
Race07
21
10%
GTR Evolution
13
6%
GTR 2
27
13%
Race On
7
3%
STCC
6
3%
STCC 2
6
3%
GT Legends
23
11%
iRacing
11
5%
LFS
19
9%
netKar PRO
8
4%
 
Liczba głosów : 203

Postprzez Rubiq Pn maja 23, 2011 10:20  [ANKIETA] Posiadam simy...

Proszę o udział w ankiecie, ale poważny - nie na zasadzie klikania wszystkiego co popadnie. Jednocześnie jeśli zauważycie, że jakiegoś sima w ankiecie pominąłem, to proszę tutaj o info.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Matipl123 Pn maja 23, 2011 19:25  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Rozumiem że jak ktoś ma Race ON ( zamówione bo promocja w sklepie ) to zaznacza również STCC i Race07? Bo ON to właśnie sklejka tych dwóch + nowe wozy i tory.
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Postprzez Rubiq Pn maja 23, 2011 19:41  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Tak.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt maja 27, 2011 16:13  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Co do ankiety, to wiadomo że najwięcej ludzi ma rFactora (bez ankiety można było to stwierdzić). A teraz pytanie za 100 punktów, kiedy coś na poważnie ruszy się. A usuwanie (zresztą bardzo trafnych wypowiedzi) do niczego dobrego nie prowadzi, tzw zamiatanie pod dywan. Forum jest po to żeby można było wypowiadać się w kulturalny sposób, usunięte posty takie właśnie były.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bronze Pt maja 27, 2011 16:37  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

rFactor wygrał pozostaje wybrać mod i jedziem. A tak w ogóle w planach jest jakaś liga bo osobiście cienko to widze .
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Rubiq Pt maja 27, 2011 16:47  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Nie będzie organizowana żadna regularna liga, bo nie ma do tego wystarczającej ilości osób.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt maja 27, 2011 17:03  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Rubiq napisał(a):Nie będzie organizowana żadna regularna liga

Trzeba spróbować i na poważnie zająć się tym, a nie od razu być na NIE.
Rubiq napisał(a):bo nie ma do tego wystarczającej ilości osób.

Patrząc się na ilość oddanych głosów, to na pewno znalazło by się kilkanaście chętnych osób. A że ostatnio było inaczej... to nie oznacza że tym razem będzie tak samo. Trzeba tylko wybrać odpowiedni mod (nie za trudną fizyką) i ruszyć to od nowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bronze Pt maja 27, 2011 17:30  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Dobrze prawi kolega wyżej wystarczy przykład LRC i FsOne ze względu na fizyke wszyscy przestali jezdzic :wink:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt maja 27, 2011 17:36  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Trochę inaczej, taką fizykę która będzie odpowiadała większości.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dante Pt maja 27, 2011 17:52  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

@Mitsubishi - Jeden woli blondynki , inny brunetki . Jeden powie , że ten mod jest za łatwy , inny powie , że go kompletnie nie czuje . Kwestia tego , który mod rzeczywiście odpowiadał by "większości" ... i czy ta "większość" rzeczywiście chciała by regularnie jeździć .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt maja 27, 2011 17:57  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

No dokładnie, nie każdemu dogodzi się.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kojot So maja 28, 2011 22:57  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Zasadniczo prawda leży po obu stronach, jeden czuje fizykę inny nie czuje, za to powiem wam że każdemu podoba sie jazda koło w koło z innymi i walka non stop przez cały wyścig, aż pot leci po plecach i pikawka ledwo z zawiasów nie wyskoczy, w związku z tym że każdy ma różne umiejętności i sprzęt taką zabawę może zapewnić do granic prosta fizyka, choćby taka jak była w WTCC. Sama seria wtcc by nie upadła bo miała stałe grono kierowców ale zniszczyli ją admini, przez brak wprowadzania innowacyjności. Wielokrotnie proponowałem zmiany, nawet wykonałem nowy pojazd do modu Chweiego Cruza by urozmaicić jazdę i jednocześnie pozbyć się problemów z wywalaniem, no ale okazało się że nie da się go włączyć do modu bo nie, takie było stanowisko admina. W związku z tym przestałem brać udział w tej serii dla samej zasady. Wielu zapewne też zrezygnowało bo przygotowania do wyścigu zabierały im czas a w wyścigu zwykle dostawali CL, więc jaki był sens jechać. Chętnie znów pośmigam jeśli tylko taka seria się pojawi.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Parówa$$$ So maja 28, 2011 23:53  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Kojot ma dużo racji w tym co pisze. Według mnie kolejnym problemem jest brak klimatu w LiGNIE. Ten klimat był ale gdzieś się ulotnił... Na forum pomiędzy wyścigami nic się w sumie nie działo, nie było wspólnych treningów które według mnie przynoszą trochę korzyści. Generalnie takie to wszystko bezpłciowe, od wyścigu do wyścigu. Nie dziwię się w sumie nowym graczom, że nie chcieli u nas jeździć- straszna stypa była, aż odechciewało się jeździć...
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez Bronze N maja 29, 2011 8:34  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

No to aby ten klimat przywrócić proponuję FSone '06 o ile ma to być regularna liga przecież super za*ebistych lig z modami 2010-2011 jest pełno w sieci nie lepiej wprowadzić taką swego rodzaju "innowacyjność" co prawda nie poszli by na to "Kubicomaniacy" ale chodzi o dobrą zabawę :lol:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Matipl123 N maja 29, 2011 10:41  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Kojot ma 100% racji, ale gdy trzeba było to cała liga zwróciła się przeciwko niemu.
Bronze również ma rację, ale ja bym jeszcze dał WTCC, bo w F1 nawet drobna zmiana stabilizatorów może dużo pomóc,a wiele osób będzie przeciw blokowania setupa. Wydaje mi się że składki były po prostu zbyt wysokie (dla mnie człowieka nie pracującego jeszcze), a zasady zbyt ostre. Filmików też nikt nie robił. Tor czasami był zapodawany w dzień wyścigu, a treningi w 2 osoby bardzo sporadycznie, powinno być więcej treningów, bardziej oficjalnych. W WTCC niech nie będzie tych wspomagaczy, no być może poza TC, bo niektórzy nie wyrabiają, byle w F1 znalazło się TC i ABS, bo są fizyki na których nawet ja sobie nie daje rady, a ludzie znają mnie z tego że szybko mogę się przystosować. Ludzie lecą dosłownie na frekwencje, której tutaj brakuje, tak samo jak u mnie w lidze. Chodzi o zabawę, a nie o powagę PRS'u. :ukłon:
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Następna strona

Powrót do LiGNA FUN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron