[ANKIETA] Posiadam simy...

Moderatorzy: Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Regulamin działu
1. Informacje o serwerze ligowym - viewtopic.php?f=64&t=8820
2. Kalendarz wydarzeń ligowych - http://www.f1wm.pl/ligna/index.php?sezon=14&dzial=11
3. Aby wziąć udział w wyścigu, musisz się zgłosić w temacie jemu poświęconym
4. Jeśli pomimo wcześniejszego zgłoszenia nie będziesz w stanie wziąć udziału w wyścigu, jak najszybciej poinformuj o tym na forum
5. Zawsze czytaj uważnie pierwszy post w temacie o danym evencie, tam podawane są wszystkie
niezbędne informacje
6. Treningi są otwarte dla wszystkich, nawet jeśli nie jest się zgłoszonym do wyścigu można w nich bez przeszkód uczestniczyć

Posiadam simy...

rFactor
62
31%
Race07
21
10%
GTR Evolution
13
6%
GTR 2
27
13%
Race On
7
3%
STCC
6
3%
STCC 2
6
3%
GT Legends
23
11%
iRacing
11
5%
LFS
19
9%
netKar PRO
8
4%
 
Liczba głosów : 203

Postprzez Rubiq Pn maja 30, 2011 17:10  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

może było by lepiej nic nie pisać


W Twoim i LUKE przypadku jak najbardziej - świetna propozycja. Czy w nazwie jakiegokolwiek tematu jest słowo "Rubiq"? Nie. NIC wam do tego co robiłem, jak robiłem, z kim robiłem i gdzie robiłem. Kim jesteście żeby mnie osądzać używając samych kłamstw? Proponuję najpierw zapoznać się z definicją słowa krytyka i nie mylić jej ze słowem plucie. Tyle o waszych "mądrych, rzeczowych uwagach", następne posty tego dotyczące będę usuwał.

To nie było rzucenie tematu do dyskusji, tylko informacja - kolejna regularna liga na razie organizowana NIE BĘDZIE. To ostateczna decyzja i zmianie nie ulegnie. Powstanie temat w którym będzie można zgłaszać swoje propozycje eventów, sam też coś postaram się powymyślać.

Następna sprawa - NIE BĘDZIE przywracania pomocy. Związane jest to z długoterminowym planem działania, którego póki co przytaczał szerzej nie będę.

Wszystko wydaje się proste, ale tylko jak się nie chce szukać przyczyn problemu w samym sobie. Sami spójrzcie na swoje posty, każdy pisze co innego i jest święcie przekonany, że jego sposób i pomysł jest tym najlepszym i po wdrożeniu go do ligi kierowcy zaczną walić drzwiami i oknami. Niestety tak fajnie to póki co nie działa.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Dante Pn maja 30, 2011 18:11  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

NIE BĘDZIE przywracania pomocy

Argumentacja w stylu "dlatego bo tak". Skoro administracja nie chce dyskusji to nie ma co się starać ... a przyszedłem z dobrymi zamiarami .
Jeśli jest jeszcze ktoś , komu zależy na ściganiu się w rfactor'ze to zapraszam na event Datona 500 na simracers.pl Jak komuś się spodoba to maja w zanadrzu ligę GT . Ojjj przepraszam za reklamę konkurencji ale co zrobić jak chce się z kimś jeździć ... Może kilka osób zdąży ten post zobaczyć przed usunięciem .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez Rubiq Pn maja 30, 2011 18:27  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

To nie jest rynek, tu nie ma konkurencji. Administracja dyskusję widzi, administracja widzi też że nikt nie wie czego chce i padały same rzucane na ślepo i bez większego przemyślenia propozycje. Jeśli chcesz dyskutować na zasadzie "nie będzie tego co ja chcę - foch", to nikt Cię tu siłą nie trzyma. Tym, którym naprawdę zależy zapraszam do viewtopic.php?f=64&t=8746 tego wątku - tam lepiej można spożytkować czas niż podczas prób pokazania mnie jako buca.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Dante Pn maja 30, 2011 19:11  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Mi nie chodzi o fochy i inne tego typu gówniarskie zagrania ale o sam fakt , że kompletnie nie rozumiem DLACZEGO nie da się ułatwić newbies startu w lidze i jakoś to pociągnąć . Wiesz co to "burza mózgów" ? Właśnie takie losowe posty z których można wyciągnąć jakieś sensowne pomysły , które pomogły by lidze ... ale nie - administracja ma swoją wizję .
To raczej wy się tutaj fochacie , bo my próbujemy was krytykować a wy zasłaniacie się stałymi zwrotami typu "jak ci się nie podoba - szukaj innej ligi" . No bo co z tego , że jest tutaj parę wartościowych ludzi którzy chcą się ścigać i chcą , żeby przychodzili nowi gracze .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez pyciek Pn maja 30, 2011 21:29  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Powiem szczerze Rubiq, że czytając to co napisałeś odnoszę wrażenie że sam powiedziałeś że to koniec LiGNY, bo skoro ma to być Liga Grających Nałogowo Amatorów, a ty mówisz że żadna liga organizowana nie będzie to ja już sam nie wiem o co chodzi.

Co do fun race'ów to dobry pomysł na stopniowe podnoszenie ligi z dna na jakim obecnie się znalazła, jednak myślę że powinien się zająć tym ktoś kto będzie miał czas się tym zająć, a nie pracować tak jak przy ostatnim sezonie WTCC (brak balastów (wytłumaczone tym, że balasty można samemu sobie policzyć :-? ), tor publikowany w dzień wyścigu). Ja całkowicie rozumiem że jest to praca społeczna, bo sam w ostatnim czasie organizowałem ligę Grand-Am i może nie zawsze wszystko było na czas, ale w rozsądnym terminie, przez co wiem że wymaga to nieraz sporo czasu, jednak może kiedy tego czasu brak warto poprostu przyznać że życie realne jest dla mnie ważniejsze i oddać stery w lidze komuś innemu. Myślę że każdy z nas również w pierwszej kolejności stawia sobie życie realne, a simracing jako formę spędzenia wolnego czasu.
pyciek
redaktor
 
Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 21:02
Lokalizacja: Ozorków
GG: 6217299

Postprzez Rubiq Pn maja 30, 2011 21:31  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Co do fun race'ów to dobry pomysł na stopniowe podnoszenie ligi z dna na jakim obecnie się znalazła


Dokładnie o to chodzi. Trzeba na razie zebrać grupę stale udzielających się w lidze osób, wytworzyć od nowa jakąś społeczność i wtedy ruszyć z ligą - nie teraz kiedy jesteśmy z powrotem w powijakach, ale wtedy kiedy będziemy już pod tą ligę mieli jakiś grunt.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn maja 30, 2011 22:48  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Rubiq napisał(a):
może było by lepiej nic nie pisać


W Twoim i LUKE przypadku jak najbardziej - świetna propozycja. Czy w nazwie jakiegokolwiek tematu jest słowo "Rubiq"? Nie. NIC wam do tego co robiłem, jak robiłem, z kim robiłem i gdzie robiłem. Kim jesteście żeby mnie osądzać używając samych kłamstw? Proponuję najpierw zapoznać się z definicją słowa krytyka i nie mylić jej ze słowem plucie. Tyle o waszych "mądrych, rzeczowych uwagach", następne posty tego dotyczące będę usuwał.

To nie było rzucenie tematu do dyskusji, tylko informacja - kolejna regularna liga na razie organizowana NIE BĘDZIE. To ostateczna decyzja i zmianie nie ulegnie. Powstanie temat w którym będzie można zgłaszać swoje propozycje eventów, sam też coś postaram się powymyślać.

Następna sprawa - NIE BĘDZIE przywracania pomocy. Związane jest to z długoterminowym planem działania, którego póki co przytaczał szerzej nie będę.

Wszystko wydaje się proste, ale tylko jak się nie chce szukać przyczyn problemu w samym sobie. Sami spójrzcie na swoje posty, każdy pisze co innego i jest święcie przekonany, że jego sposób i pomysł jest tym najlepszym i po wdrożeniu go do ligi kierowcy zaczną walić drzwiami i oknami. Niestety tak fajnie to póki co nie działa.

Co do kłamstw to napisz gdzie niby były albo Przeproś, to że jesteś adminem upadłej ligi nie oznacza że możesz ''podnosić głos'' i mieć się nie wiadomo za kogo. Co do twojego początkowego wywodu, nikomu nie będziesz ''zamykał ust'' każdy ma prawo się wypowiedzieć. To już prawdopodobnie koniec tej ligi, co by się nie napisało to jest na NIE (TC, Dante o tym pisał). Gdyby nic nie napisał LUKE i potem ja, chyba po miesięcznej przerwie od ostatniego postu admina to prawdopodobnie cisza w temacie LiGNY była by do tej pory.

PS: Podpisuję się pod tym co napisał Dante.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Matipl123 Pn maja 30, 2011 22:53  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

A czy pomyślałeś sobie, że jeżeli żadnych pomocy nie będzie to ściągniesz jakiegoś newbie? Niektórzy tacy jeżdżą kilka razy bezpieczniej z jedną, najmniejszą pomocą niż najbardziej bezpieczny kierowca w lidze bez pomocy. Większość lig zaczynała nawet z wspomaganiem kierowania, automatyczną zmianą biegów, maksymalnym TC, ABS. LiGNA powiem szczerze będzie startowała jako nowa. Na bez pomocnych wyścigach niewiele zyskasz. No chyba że to jest coś w typie turystyków, to wtedy jeszcze można przymknąć oko.

Większościowo popieram kolegów Mitsubishi i Dante. Potrzebne są zmiany, te trochę na korzyść nowym, nie starym wyjadaczom ( zapewne już się ścigają jako pełnoetatowi na simracing.pl ).
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Postprzez Parówa$$$ Pn lip 18, 2011 16:58  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Ktoś ma zamiar jeszcze reanimować LiGNĘ ?
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn lip 18, 2011 18:48  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Parówa$$$ szkoda nerwów i zdrowia na ''betona''.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bronze Pn lip 18, 2011 20:54  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Rozmawiałem z Rubiqiem i twierdzi ,że podejmie stosowne kroki :wink:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez kemek So lip 30, 2011 16:49  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Co do tych pomocy w rFactor, to w singleseaterach sprawę opisywał przecież sam Kuba Giermaziak.
viewtopic.php?f=23&t=7130
Dlatego niezbyt lubię męki z F1 i tym podobnymi seriami w rFactorze (w FSONE09 jeszcze ujdzie fizyka, ale i tak wg mnie jest zbyt "spinogennie").
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Poprzednia strona

Powrót do LiGNA FUN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron