[ANKIETA] Posiadam simy...

Moderatorzy: Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Regulamin działu
1. Informacje o serwerze ligowym - viewtopic.php?f=64&t=8820
2. Kalendarz wydarzeń ligowych - http://www.f1wm.pl/ligna/index.php?sezon=14&dzial=11
3. Aby wziąć udział w wyścigu, musisz się zgłosić w temacie jemu poświęconym
4. Jeśli pomimo wcześniejszego zgłoszenia nie będziesz w stanie wziąć udziału w wyścigu, jak najszybciej poinformuj o tym na forum
5. Zawsze czytaj uważnie pierwszy post w temacie o danym evencie, tam podawane są wszystkie
niezbędne informacje
6. Treningi są otwarte dla wszystkich, nawet jeśli nie jest się zgłoszonym do wyścigu można w nich bez przeszkód uczestniczyć

Posiadam simy...

rFactor
62
31%
Race07
21
10%
GTR Evolution
13
6%
GTR 2
27
13%
Race On
7
3%
STCC
6
3%
STCC 2
6
3%
GT Legends
23
11%
iRacing
11
5%
LFS
19
9%
netKar PRO
8
4%
 
Liczba głosów : 203

Postprzez Bronze N maja 29, 2011 11:03  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

O Filmiki mogę zatroszczyć się osobiście jednak ligą musi się zająć administracja której faktycznie zależy. Dwie ligi w zupełności wystarczą i myślę,że WTCC warto zastąpić innymi samochodami typu Touring np.DTM . Również jestem za Oficjalnymi treningami. Jednak w tej sprawie muszą wypowiedzieć się admini i oni wydadzą ostateczną decyzje my możemy jedynie podrzucać propozycje.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Rubiq N maja 29, 2011 11:11  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Już widzę duży grid w DTMach... ;)

Tak jak pisałem, ligi regularnej póki co nie będzie - może na wakacje ruszymy z jakimś letnim mini sezonem. Dlaczego nie? Nie ma sensu powtarzać tego, co bez żadnego efektu było zrobione 2 miesiące temu. Była współczesna F1 z łatwą fizyką, czyli to, na co według Was powinno przychodzić po 20 osób. A jak było widział każdy. W tej chwili nie ma tylu osób zainteresowanych aktywnym udziałem w lidze żeby uruchamiać jakąś serię i to nie jest tylko nasz problem, ale też wielu innych lig.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Matipl123 N maja 29, 2011 11:55  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Łatwa fizyka? Dodanie gazu w 10% za dużo powodowało nieuchronny spin, a na Bahrajnie wszystkim popsuły się hamulce. Ja bym uruchomił jedną serie narazie, byle coś naprawdę nie trudnego, coś w stylu BMW M1 Procar.
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Postprzez hideto N maja 29, 2011 12:35  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Kojot napisał(a):Zasadniczo prawda leży po obu stronach, jeden czuje fizykę inny nie czuje, za to powiem wam że każdemu podoba sie jazda koło w koło z innymi i walka non stop przez cały wyścig, aż pot leci po plecach i pikawka ledwo z zawiasów nie wyskoczy, w związku z tym że każdy ma różne umiejętności i sprzęt taką zabawę może zapewnić do granic prosta fizyka, choćby taka jak była w WTCC. Sama seria wtcc by nie upadła bo miała stałe grono kierowców ale zniszczyli ją admini, przez brak wprowadzania innowacyjności. Wielokrotnie proponowałem zmiany, nawet wykonałem nowy pojazd do modu Chweiego Cruza by urozmaicić jazdę i jednocześnie pozbyć się problemów z wywalaniem, no ale okazało się że nie da się go włączyć do modu bo nie, takie było stanowisko admina. W związku z tym przestałem brać udział w tej serii dla samej zasady. Wielu zapewne też zrezygnowało bo przygotowania do wyścigu zabierały im czas a w wyścigu zwykle dostawali CL, więc jaki był sens jechać. Chętnie znów pośmigam jeśli tylko taka seria się pojawi.

jak świat światem, zawsze będą lepsi i gorsi. Łatwa fizyka tego mimo wszystko nie zmieni.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bronze N maja 29, 2011 14:04  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Rubiq napisał(a):Już widzę duży grid w DTMach... ;)

Tak jak pisałem, ligi regularnej póki co nie będzie - może na wakacje ruszymy z jakimś letnim mini sezonem. Dlaczego nie? Nie ma sensu powtarzać tego, co bez żadnego efektu było zrobione 2 miesiące temu. Była współczesna F1 z łatwą fizyką, czyli to, na co według Was powinno przychodzić po 20 osób. A jak było widział każdy. W tej chwili nie ma tylu osób zainteresowanych aktywnym udziałem w lidze żeby uruchamiać jakąś serię i to nie jest tylko nasz problem, ale też wielu innych lig.


Jaki grid był przy łatwej Fizyce z LRC hmm ok.20 osób ,a pierwszy wyścig na Fsone i 8 osób chyba coś było na rzeczy.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez MITSUBISHI_WRC N maja 29, 2011 14:22  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Propozycje zgłoszone, teraz pasowało by coś zorganizować bo ''gadać'' to można jeszcze przez parę stron. Proponowałbym żeby zajął się wszystkim (razem z Rubiqiem) Kojot i Bronze, a jeżeli zgodzi się to też Hideto.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dante N maja 29, 2011 16:10  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Oczywiście admini już zdążyli zapomnieć , że w przypadku LRC było więcej CL'ów na wyścigu niż wypadków w dzisiejszym GP Monako . A w przypadku FSONE zapomnieli o tym , jak kierowcy nie potrafili operować gazem (dodanie TC było zbyt trudnym przedsięwzięciem) .
Co proponuję ? Ograć kilka modów na serwerze w "jakimś" gronie (niech to będą te 3-4 osoby) i sprawdzić czy w podstawowej wersji nadaje się na jakiekolwiek rozgrywki . Następnie kompletnie zablokować setup (zostawić zmienne tylko podstawowe funkcje) i jakoś pojeździć .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez ice N maja 29, 2011 16:19  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

zamiast kombinowac lepiej dac oryginalne MMG... sprawdzony mod, dobra grafika, male wymagania, swietna fizyka, nie wiem czego chciec wiecej. nie mowie o regularnej lidze ale jakis fun race chociaz zrobic.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Parówa$$$ N maja 29, 2011 16:22  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Ja bym proponował olanie całkowicie F1. Według mnie ludzie są przejedzeni tą serią. Jest naprawdę dużo fajnych modów z trochę innymi furami. Ja dalej będę upierał się za GT- samochody nie są takie trudne w prowadzeniu, setup nie jest tak istotny jak w F1, wyścigi są naprawdę emocjonujące.
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez ExiT N maja 29, 2011 16:46  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Moim zdaniem, wyeliminowanie F1 z LIGNy byłoby samobójem akurat. :)
Mało ludzi jest chętnych do jeżdżenia w seriach, których nie znają, a patrząc na nazwę forum każdy z nas interesuje się F1, a czy innymi seriami?
Avatar użytkownika
ExiT
 
Dołączył(a): N lis 15, 2009 13:33
GG: 9542681

Postprzez Bronze N maja 29, 2011 17:11  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

ice napisał(a):zamiast kombinowac lepiej dac oryginalne MMG... sprawdzony mod, dobra grafika, male wymagania, swietna fizyka, nie wiem czego chciec wiecej. nie mowie o regularnej lidze ale jakis fun race chociaz zrobic.

Kolejny który dobrze prawi ale ten mod w tej lidze się poprostu "przejadł".
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Matipl123 N maja 29, 2011 18:19  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Więc dlaczego nie spróbować z samochodami typu Le Mans? Lub innymi GT :smile:
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Postprzez hideto N maja 29, 2011 18:20  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

możemy się pobawić megankami... fizykę Derek zrobił przednią.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez LUKE N maja 29, 2011 20:35  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

Matipl123 napisał(a):Kojot ma 100% racji, ale gdy trzeba było to cała liga zwróciła się przeciwko niemu.
Bronze również ma rację, ale ja bym jeszcze dał WTCC, bo w F1 nawet drobna zmiana stabilizatorów może dużo pomóc,a wiele osób będzie przeciw blokowania setupa. Wydaje mi się że składki były po prostu zbyt wysokie (dla mnie człowieka nie pracującego jeszcze), a zasady zbyt ostre. Filmików też nikt nie robił. Tor czasami był zapodawany w dzień wyścigu, a treningi w 2 osoby bardzo sporadycznie, powinno być więcej treningów, bardziej oficjalnych. W WTCC niech nie będzie tych wspomagaczy, no być może poza TC, bo niektórzy nie wyrabiają, byle w F1 znalazło się TC i ABS, bo są fizyki na których nawet ja sobie nie daje rady, a ludzie znają mnie z tego że szybko mogę się przystosować. Ludzie lecą dosłownie na frekwencje, której tutaj brakuje, tak samo jak u mnie w lidze. Chodzi o zabawę, a nie o powagę PRS'u. :ukłon:


Co jak co, ale nie pisz, że wszyscy bo byłem chyba jednym z pierwszych który zauważył problem oby dwóch serii. To było oczywiste jeżeli sama administracja olewała totalnie ligę, lecz tak to jest gdy się ciągnie kilka kotów za ogon i woli sobie pośmigać w innych ligach, a potem zdziwienie czemu tak mało osób na gridzie. Powinienem w sumie też zgłosić, że gdy tylko krytykuje wspomnianą wcześniej 'nasza' administracje to za każdym razem są usuwane moje posty. Tak to jest gdy się nie umie przyjąć krytyki na klatę. Jeżeli chodzi o jakieś okazyjne wyścigi - funy to mam zasadnicze pytanie. Jest sens aby organizowały te same osoby co utracone ligi? Bo jak ma to wyglądać jak z ligą to chyba jest oczywiste, że nie. Co do samych funów to czemu nie, tylko jakiś konkretny mod gdzie można sobie powalczyć - akurat dtm coś ciekawego w miarę, lecz ja nadal próbowałbym wrócić tutaj lige. Duży portal , dużo ludu jest więc gdzie organizować tylko z nową ekipą. Jakiś mod - nawet z lekkimi pomocami jeżeli ma to pomóc by więcej było ludu.
Avatar użytkownika
LUKE
 
Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 21:43
Lokalizacja: Koło
GG: 214550

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pn maja 30, 2011 16:34  Re: [ANKIETA] Posiadam simy...

LUKE co do tej krytyki i usuwania postów (sorry że porównam do...), to jest dosłownie tak jak u rządzących naszym państwem. W tym co napisałeś przecież nie było żadnych wulgaryzmów, a ta ''władza'' powinna z godnością przyjąć krytykę na klatę... I robić wszystko żeby było lepiej, już po tym temacie ''widać'' że jest spora grupa osób która pojeździła by w lidze. Ale tu musi się chcieć administracji coś zorganizować a nie pisać że będzie tak jak było. Już ktoś napisał o dodanie np TC, i to było by (dla administracji) za ''wielkim bólem'' dodanie takiej pomocy. Przypomnę tylko że kiedyś w tej lidze były dostępne praktycznie wszystkie pomoce. A być może dodanie TC ułatwiło by jazdę paru osobom, i jeszcze co do Rubiqa to faktycznie gdzie indziej jeździ (sprawdzone).

PS: A tak w ogóle to sorry że zacząłem między innymi też ja, dyskusję na temat przyszłości ligi, może było by lepiej nic nie pisać (bo jak widać jest olewka u ''góry'').
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA FUN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron