BMW M1@Zandvoort 79

Moderatorzy: Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Regulamin działu
1. Informacje o serwerze ligowym - viewtopic.php?f=64&t=8820
2. Kalendarz wydarzeń ligowych - http://www.f1wm.pl/ligna/index.php?sezon=14&dzial=11
3. Aby wziąć udział w wyścigu, musisz się zgłosić w temacie jemu poświęconym
4. Jeśli pomimo wcześniejszego zgłoszenia nie będziesz w stanie wziąć udziału w wyścigu, jak najszybciej poinformuj o tym na forum
5. Zawsze czytaj uważnie pierwszy post w temacie o danym evencie, tam podawane są wszystkie
niezbędne informacje
6. Treningi są otwarte dla wszystkich, nawet jeśli nie jest się zgłoszonym do wyścigu można w nich bez przeszkód uczestniczyć

Postprzez bioly74 Cz lip 28, 2011 20:27  Re: BMW M1@Zandvoort 79

Niestety Czarli był nieugięty i po odnalezieniu paliwa w oponach podczas kwalifikacji za wszelką cene wzbraniał się przed dopuszczeniem mnie do startu w wyścigu :twisted: Tak czy inaczej przez te wszystkie lata zdążyłem przyzwyczaić się do takich kwiatków więc nie ma napinki. Shit happens :wink:
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez cloivbeck Cz lip 28, 2011 20:56  Re: BMW M1@Zandvoort 79

Niestety nie zdążyłem na wyścig ale byłem bardzo blisko, bo jak chciałem wejść na serwer to był warnup a po wpisaniu hasła już chyba zaczęliście wyścig. Dzięki że czekaliście, zabrakło mi 1-2 min.
cloivbeck
 
Dołączył(a): Śr paź 14, 2009 15:00
GG: 3238566

Postprzez kemek Cz lip 28, 2011 21:42  Re: BMW M1@Zandvoort 79

@up: Tak naprawdę to tych warmupów było z 6, więc mogłeś jeszcze powalczyć.

Ja ukończyłem wyścig, co uznam jako sukces (do tego nie na ostatniej pozycji). Na tym modzie jazda daje mi sporo frajdy i zabiera sporo sił (do tego godzina non stop mi się rzadko zdarza). Miałem chyba 5 dużych błędów (po około 10 sekund straty na każdy), więc nie było tak strasznie, pamiętając o mojej długiej przerwie w rFactor. Tylko jeden błąd w tej dziurawej pseudoszykanie, na szczęście bez sprawdzania wytrzymałości band.
Gdyby rafalski tuż przed metą dał mi się oddublować, to miałbym podium, bo Malarz stanął bez paliwa. ;D

Cały czas kontrolowałem odstęp do tomasza (w sensie, że sprawdzałem, a nie, że spokojnie utrzymywałem, bo zmieniał się od 2 do 22 sekund) i do pewnego momentu to ja popełniałem więcej grubych błędów, ale chyba pod koniec koncentracja go zawiodła (ja już czułem powoli odpływanie myśli i musiałem się mobilizować) i zawalił chyba dwoma dużymi błędami jedno z okrążeń.

Zabawa przednia - jak zawsze na tym modzie. Szkoda, że mało ludzi, choć bezpośrednia walka w tych samochodach przez kilkanaście okrążeń nie jest chyba możliwa. ;)
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez Matipl123 Pt lip 29, 2011 12:11  Re: BMW M1@Zandvoort 79

A mnie rozłączyło, bo zapomniałem router przestawić, może to i dla mnie dobrze, przynajmniej się nie ośmieszyłem :twisted: .
Obrazek
Avatar użytkownika
Matipl123
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33
GG: 9891864

Poprzednia strona

Powrót do LiGNA FUN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość