F1 2010 - Ogólnie

Tematy związane z oficjalną grą F1 2010 by Codemasters

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Ziolek10 N mar 20, 2016 0:05  Re: F1 2010 - Ogólnie

Do poniedziałku na Steamie po 11 zł, po przeliczeniu z euro :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Ziolek10
 
Dołączył(a): Cz maja 06, 2010 15:22

Postprzez Luis Garcia Pn kwi 04, 2016 20:39  Re: F1 2010 - Ogólnie

Już wcześniej zastanawiałem się nad nabyciem F1 2010, lecz słychać sporo głosów, że tej gry... nie można uruchomić. Podobno przy starcie wymagane jest utworzenie konta w czymś co nazywa się "Games for Windows Live", tyle że za nic nie idzie tego zrobić.

Czy kupował ktoś wersję cyfrową tej gry i mógłby się do tego jakoś odnieść? Potwierdzić / zaprzeczyć? Moja wiedza ogranicza się tylko do tego, co wyczytałem w Dyskusjach na Steamie. Nie ukrywam, że interesuje mnie ten tytuł, lecz kota w worku kupować nie zamierzam...
Avatar użytkownika
Luis Garcia
 
Dołączył(a): Śr paź 19, 2011 13:34

Postprzez Ziolek10 Pn kwi 04, 2016 21:03  Re: F1 2010 - Ogólnie

Ja miałem z tym sporo problemów, z tym, że udało mi się w końcu uruchomić grę. Problem polegał na tym, że miałem już konto OFFLINE, a kiedy chciałem założyć konto online, gra nie ogarniała co się dzieje. :D

W końcu jakoś mi się udało, ale gra dała mi jakiś losowy (i całkowicie idiotyczny) nick, który można zmienić w opcjach... no chyba, że wyskakuje jakiś tam błąd, jak np. w moim przypadku. :D

Online też już raczej nie pojeździsz, ja jeszcze nie trafiłem na żadne lobby. Nie wiem, czy to jeszcze działa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ziolek10
 
Dołączył(a): Cz maja 06, 2010 15:22

Poprzednia strona

Powrót do F1 - Codemasters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron