F1 2010 - Online

Tematy związane z oficjalną grą F1 2010 by Codemasters

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez alansta So wrz 25, 2010 14:00  Re: F1 2010 by Codemasters

A można grać w tą grę z kolegą przez hamachi?
alansta
 
Dołączył(a): Wt gru 29, 2009 18:54

Postprzez patgaw So wrz 25, 2010 14:07  Re: F1 2010 by Codemasters

alansta napisał(a):A można grać w tą grę z kolegą przez hamachi?



nie
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pakomaster10 Pn wrz 27, 2010 13:29  Re: F1 2010 by Codemasters

Wie ktoś, co może być przyczyną problemu: Próbujemy pograć przez LAN (hamachi + taki programik umożliwiający normalne połączenie się przez lana) z kolegą. U mnie wszystko działa, a u niego wyskakuje błąd "Memory cannot be written" (tak mi przez skype powiedział) i wyrzuca go do Windowsa. Sprzęt nieuszkodzony, odpala grę na średnich detalach bez ściny. Gra na win XP SP3. Proszę o jakieś podpowiedzi, jak to rozwiązać ;)

PS: normalnie może wejść do lobby, lecz wywala mu w różnych miejscach (po wejściu na tor, w trakcie wyścigu, itp.)
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez Sycior Pn wrz 27, 2010 13:41  Re: F1 2010 by Codemasters

A czy kolega ma pirata. Tego typu błędy to ja miałem przy spiraconym Gothicu. Jeśli ma oryginał to niech powyłącza pamięciożerne programy (szczególnie komunikatory)
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Pakomaster10 Pn wrz 27, 2010 13:49  Re: F1 2010 by Codemasters

Czyli rozumiem to jest błąd z pamięciami? Bo na początku stara wersja GWL troszkę przeszkadzała.
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez hideto Pn wrz 27, 2010 14:23  Re: F1 2010 by Codemasters

A tak przy okazji, to ja bym skype nawet nie brał pod uwagę jako komunikator głosowy w czasie gry przez neta... tylko vetrilo/teamspeak2. Żadnych skypów i innych telefonów internetowych.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Master Pn wrz 27, 2010 14:24  Re: F1 2010 by Codemasters

Dlaczego nie skype? Grałem z Rbq w BF BC2 przez internet siedząc na Skype i żadne problemy nie wystepowały.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez DamynyK Pt paź 01, 2010 8:20  Re: F1 2010 by Codemasters

Witam Serdecznie Mam Dwa pytanka!!!
Pierwsze jest Następująca czy jak zalogowałem sie na usłudze Games for Windows LIVE na meilu WP.pl i podałem Polską narodowość to czy musze czekać aż do Listopada by zagrać w sieci. Nie ma możliwości przerejestrować sie w Games for Windows LIVE z danym kluczem co podałem przy tamtej rejestracji!!!

Drugie pytanko mam starą kierownice TRACER SPEED DRIVER na sterownikach mam napisane że do Windows 98/me\xp a nie ma na windows 7 jaki posiadam. ale na allegro widziałem ze niby działają na 7. zainstalowałem te sterowniki i kalibracja i wszystko działa ale gdy wchodze w gre i ustawienia sterowania kierownica jest zablokowana i nie moge z klawiatury zmienić na kierownice. Co mam zrobić z tym fantem ???? Czy to te kierownice muszą być co comanders rekomenduje bo też planuje zakupić kierownice F1 Enzo??? ale boje sie że to też to samo będzie.
Bardzo prosze o pomoc i zgury dziękuje.
DamynyK
 
Dołączył(a): Pt paź 01, 2010 7:51

Postprzez arczi80 Pt paź 01, 2010 9:01  Re: F1 2010 by Codemasters

Witam kolegów

Mam podobny problem zarejestrowałem się na Live na adres @wp.pl kraj już był wygrany, następnie wchodząc w grę kod gry został przypisany do tego profilu. Kiedy miało nastąpić zalogowani do profilu przez grę ukazała się informacja że połączenie jest nie możliwe, Używany Windows Live ID może należeć do regionu który nie jest obsługiwany.
Założyłem pocztę na @yahoo.com i założyłem nowy profil na Windows live ładnie się wszytko loguje do momentu kiedy wyskakuje komunikat : wprowadzony kod jest już zarejestrowany w innym profilu usługi Live”
Czy jest jakaś możliwość by to obejść, Bardzo proszę o pomoc
arczi80
 
Dołączył(a): Pt paź 01, 2010 8:28

Postprzez Shaitan Pt paź 01, 2010 9:05  Re: F1 2010 by Codemasters

DamynyK napisał(a):Drugie pytanko mam starą kierownice TRACER SPEED DRIVER na sterownikach mam napisane że do Windows 98/me\xp a nie ma na windows 7 jaki posiadam. ale na allegro widziałem ze niby działają na 7. zainstalowałem te sterowniki i kalibracja i wszystko działa ale gdy wchodze w gre i ustawienia sterowania kierownica jest zablokowana i nie moge z klawiatury zmienić na kierownice. Co mam zrobić z tym fantem ???? Czy to te kierownice muszą być co comanders rekomenduje bo też planuje zakupić kierownice F1 Enzo??? ale boje sie że to też to samo będzie.
Bardzo prosze o pomoc i zgury dziękuje.

Wejdź w menu sterowania dla klawiatury i wejdź w ustawienia własne. Później przypisuj w miejsce klawiszy odpowiednio wartości dla kierownicy (np. dla skrętu w lewo - skręć w lewo kierownicą po prostu gdy pojawi się oczekiwanie na wciśnięcie przycisku klawiatury). Kiedy wszystko sobie ustawisz, to powinno ci się odblokować menu kierownicy (ustawienia ffb i inne). Nie wiem czy zmiany zadziałają ci w menu głównym, bo ja musiałem wprowadzać drugi raz podczas jazdy na torze. Ale to nie jest problem, bo najwyżej wtedy przypiszesz wartości drugi raz.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez General Pt paź 01, 2010 10:08  Re: F1 2010 by Codemasters

Jak zalozyliscie konta na Polske to musicie czekac na listopad i aktywacje uslugi w PL, bylo o tym ostrzezenie m.in. tutaj, zreszta w instrukcji pod cd-keyem tez jest.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
General
 
Dołączył(a): N lip 25, 2010 16:22

Postprzez arczi80 Pt paź 01, 2010 10:18  Re: F1 2010 by Codemasters

Tyle to ja już też wiem, zbytnio mi to nie pomogło.
Przed chwilą zalogowałem się do LIVE z kontem zarejestrowanym w UK, w ustawieniach Zarządzanie profilem istnieje możliwość " Usuń wszytki Windows Live ID i informacje o koncie usługi Games for Windows- Live z tego komputera".
Teraz pytanie czy usunie konto tylko to na którym jestem zalogowany czy wszystkie konta zarejestrowany przez ten komputer
arczi80
 
Dołączył(a): Pt paź 01, 2010 8:28

Postprzez misiakow Pt paź 01, 2010 10:20  Re: F1 2010 by Codemasters

Zrozum, że jak użyłeś już raz klucza gry dla polskiego konta, to nie możesz go użyć dla kolejnego. :?
Nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać do listopada na grę online.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez arczi80 Pt paź 01, 2010 10:23  Re: F1 2010 by Codemasters

misiakow napisał(a):Zrozum, że jak użyłeś już raz klucza gry dla polskiego konta, to nie możesz go użyć dla kolejnego. :?
Nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać do listopada na grę online.

To rozumiem zastanawiam się czy istnieje możliwość usunięcie konta na którym jest zarejestrowana gra
arczi80
 
Dołączył(a): Pt paź 01, 2010 8:28

Postprzez misiakow Pt paź 01, 2010 10:25  Re: F1 2010 by Codemasters

Ale co ci to da? Wtedy możesz jeszcze bardziej się pogrążyć i już w ogóle nie zagrać online, bo jak? Klucz zużyty, konta nie ma... :-)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do F1 - Codemasters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość