F1 2011 Spolszczenie

Tematy związane z oficjalną grą F1 2010 by Codemasters

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Damianox Pn paź 31, 2011 18:55  Re: F1 2011 Spolszczenie

Witam,bardzo się ciesze,że ktoś idzie w myśl przysłowia "Polacy nie gęsi i swój język mają.Cieszę się,że ktoś robi takie spolszczenia szkoda tylko,że save musiałem skasować ale i tak dzięki wielkie.
Damianox
 
Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 18:45

Postprzez Tomski Pn paź 31, 2011 19:29  Re: F1 2011 Spolszczenie

Spolszczenie nie wpływa na utrate zapisu :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez Radol Pn paź 31, 2011 19:36  Re: F1 2011 Spolszczenie

Zeby nie było bałaganu w temacie:

UDOSTĘPNILIŚMY PEŁNĄ WERSJĘ SPOLSZCZENIA

Instalator dostępny na chomikuj: http://chomikuj.pl/RadolSzczecin/F1+201 ... PL+Release

Podczas instalacji, można wybrać, czy chce się zainstalować wersje z aktualnymi kierowcami czy samo spolszczenie.
Przetłumaczone jest 100% tekstu, jednak nie jest to wersja finalna i może występować parę błędów interpunkcyjnych, małe literówki itp., jednak nie razi to już tak w oczy, jak w poprzednich wersjach.
Prosimy o zgłaszanie tutaj w temacie każdego błędu, przyspieszy to wydanie wersji końcowej.

Mirror: http://hostuje.net/file.php?id=68077180 ... b2599ce479
Radol
 
Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez GREGOSMEN Pn paź 31, 2011 22:31  Re: F1 2011 Spolszczenie

wielkie dzieki za spolszczenie teraz mozna grac fajnie ze sa ludzie co zajmuja sie takimi spolszczeniami do gry chwała im za to pozrowienia dla wszystkich
GREGOSMEN
 
Dołączył(a): N paź 30, 2011 9:51

Postprzez Darencjo Pn paź 31, 2011 23:22  Re: F1 2011 Spolszczenie

Witam. :)

No więc tak. Widzę że wprowadziliście ferrari jako zespół do wyboru na początku kariery. I tu jest coś nie ten teges. Nie wiem czego ale Alonso jest bardzo słaby. Treningi 20-24, kwalifikacje tak samo... wyścig, ehh ;/ po za tym po wyborze zespołu na początku, wyświetlają się 3 teksty, i ten drugi nie jest przetłumaczony. I tak samo zauważyłem gdy mamy trening kwalifikacje to "świruje" nam ta tablica z czasami, okrążeniami, a dokładnie o te okrążenia chodzi. wcześniej na treningach goście robili po 10-20 okrążeń, teraz zaledwie 2-6?? I coś jest poknocone ze skilem kierowców. Rosberg, Trulli co teraz wymiatają że szok...

Ale spolszczenie de best :)

... good job
Darencjo
 
Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 23:16

Postprzez GREGOSMEN Pn paź 31, 2011 23:43  Re: F1 2011 Spolszczenie

witam powiedzcie mi co to jest w tej trzeciej tabeli podczas jazdy mamy temperatur potem uszkodzenia i w trzeciej jest zjazd na pit top spalanie mieszanki a na koncu dołaczysz co to oznacza te liczby zmieniajace sie
GREGOSMEN
 
Dołączył(a): N paź 30, 2011 9:51

Postprzez Kordas Wt lis 01, 2011 0:39  Re: F1 2011 Spolszczenie

Oznacza to przewidywaną pozycję na której wyjechałbyś z boksów po pitstopie gdybyś właśnie teraz zjechał.
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Postprzez Radol Wt lis 01, 2011 2:11  Re: F1 2011 Spolszczenie

Darencjo napisał(a):Witam. :)

No więc tak. Widzę że wprowadziliście ferrari jako zespół do wyboru na początku kariery. I tu jest coś nie ten teges. Nie wiem czego ale Alonso jest bardzo słaby. Treningi 20-24, kwalifikacje tak samo... wyścig, ehh ;/ po za tym po wyborze zespołu na początku, wyświetlają się 3 teksty, i ten drugi nie jest przetłumaczony. I tak samo zauważyłem gdy mamy trening kwalifikacje to "świruje" nam ta tablica z czasami, okrążeniami, a dokładnie o te okrążenia chodzi. wcześniej na treningach goście robili po 10-20 okrążeń, teraz zaledwie 2-6?? I coś jest poknocone ze skilem kierowców. Rosberg, Trulli co teraz wymiatają że szok...

Ale spolszczenie de best :)

... good job



Niestety ręce mi opadły po Twoich uwagach, bo nie przypuszczałem że kolega Tomek1623 (@Tomski), który pracował nad modem, zrobił mod kierowców na plikach gry, w których wcześniej grzebał i chyba kombinował z różnymi modami!
Stąd ten zespół Ferrari na początku kariery w opcji z nowymi kierowcami.
To wina pliku database.bin dołączonego przez kolegę do moda.
Podejrzewam że w pliku database są tez inne zmiany i dlatego takie a nie inne zachowanie gry. :shock:
Ten plik przy wgrywaniu moda jest podmieniany, a ponieważ okazało się że to jakaś dziwna wersja (też z jakiegoś moda,albo było w tym pliku coś grzebane) stąd te problemy i min. zespół FERRARI na początku kariery.

Zasada jest taka że:
NIE ROBI SIĘ DODATKU DLA OGÓŁU LUDZI - NA PLIKACH WCZEŚNIEJ ZMODYFIKOWANYCH NA WŁASNE POTRZEBY
CZY TO PRZEZ SIEBIE CZY PRZEZ KOGOŚ INNEGO.


Wypada mi tylko przeprosić za brak profesionalizmu a przede wszystkim chyba wiedzy kolegi - że takie rzeczy robi się na całkowicie oryginalnych plikach wprowadzając tylko potrzebne modyfikacje.
Trzeba brać pod uwagę to, że uzytkownicy sobie sami wprowadzają jakieś zmiany więc mod powinien być zrobiony na oryginalnym pliku.



Fakt, moim pomysłem było dodanie takiej opcji w instalatorze, ale nie wiedziałem że mod zrobiony przez kolegę zostanie zrobiony na pliku z jakiegoś innego moda albo wcześniej modyfikowanym...
Byliśmy zajęci sprawdzaniem samego spolszczenia i tego poprostu nie wychwyciliśmy.
Niestety dodany mod okazał się niewypałem i tyle.

Mam nadzieję , że teraz to wystarczająco poprawiłem.

Udostępniłem w tej chwili spolszczenie TYLKO I WYŁĄCZNIE TEKSTU WERSJI ORYGINALNEJ - co nie będzie naruszać żadnych zmian jakich dokonaliście wgrywając wczesniej różne dodatki.
Teraz jest dokładnie spolszczenie takie, jakie powinno być - zmienia tylko teskt w grze i nic po za tym.
Dedykowane jest do podstawowej, instalowanej wersji gry - a więc z taką listą kierowców.

http://chomikuj.pl/RadolSzczecin/F1+201 ... 240777.exe
Radol
 
Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tomski Wt lis 01, 2011 8:39  Re: F1 2011 Spolszczenie

Hmm sorry chłopaki plik database był wykorzystany z angielskiej wersji moda(nie wiadomo kto tam co pozmieniał), z tąd to niedopatrzenie. Postaramy się to jak najszybciej poprawić
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez mateusz97 Wt lis 01, 2011 10:02  Re: F1 2011 Spolszczenie

A ja jak zainstalowałem wasze spolszczenie gra włączyć mi się nie chce :twisted: :?
Avatar użytkownika
mateusz97
 
Dołączył(a): Wt sie 30, 2011 20:40
GG: 3171586

Postprzez Radol Wt lis 01, 2011 11:08  Re: F1 2011 Spolszczenie

Znowu save'y padły.Ta gra tak ma i jedyna rada to wyłączyć autozapis i koniecznie zapisywać sobie samemu w opcjach profilu w grze.
Nie jest to wina spolszczenia - ta wersja teraz, jest tylko podmianą ogólnych plików językowych i czcionek.

Na próbę skopiuj sobie gdzieś pliki z zapisami gry (zostawiając pusty katalog)
Gra się powinna normalnie uruchomić

..już tyle razy było to powtarzane :grin:
Radol
 
Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mateusz97 Wt lis 01, 2011 11:56  Re: F1 2011 Spolszczenie

Radol napisał(a):Znowu save'y padły.Ta gra tak ma i jedyna rada to wyłączyć autozapis i koniecznie zapisywać sobie samemu w opcjach profilu w grze.
Nie jest to wina spolszczenia - ta wersja teraz, jest tylko podmianą ogólnych plików językowych i czcionek.

Na próbę skopiuj sobie gdzieś pliki z zapisami gry (zostawiając pusty katalog)
Gra się powinna normalnie uruchomić

..już tyle razy było to powtarzane :grin:

Niestety to nie to. Klikam żeby gra się włączyła, pokazuje się ten mały prostokąt a potem czarny ekraz z tym prostokontem gdzie pisze Formula 1 2011 a po 3 sekundach to wszystko znika i nic dalej się nie dzieje.
Avatar użytkownika
mateusz97
 
Dołączył(a): Wt sie 30, 2011 20:40
GG: 3171586

Postprzez speed-crashday Wt lis 01, 2011 12:04  Re: F1 2011 Spolszczenie

Jeszcze raz przepraszamy za ten dość duży błąd.
Wrzuciłem ponownie na inne serwery poprawioną wersje spolszczenia, bez moda Tomka.

http://hostuje.net/file.php?id=4e7479330854a5b85ed20a8b1d18b1d3
http://www.racedepartment.com/downloads/f1-2011-misc-102/f1-2011-pl-release-6036/

Jeśli ktoś już wcześniej zdołał zainstalować spolszczenie wraz z modem Tomka i jest aktualnie w kropce, tutaj umieściłem oryginalne pliki gry + samo spolszczenie Release, aby uniknąć reinstalla. Zawiera także oryginalny plik 'database.bin'.
Nie pobierać, jeśli po raz pierwszy instalujecie spolszczenie Release.

http://hostuje.net/file.php?id=6557801a2367da342327aa895c75ebef


@Down

Ta paczka Ci pomoże, co do zespołów na początku, na RD znajdziesz taki mod, co umożliwia właśnie dołączenie na początku kariery do takich właśnie zespołów. Pliki nie będą się gryźć, więc możesz go spokojnie zainstalować.
Ostatnio edytowano Wt lis 01, 2011 12:31 przez speed-crashday, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
speed-crashday
 
Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 13581006

Postprzez Darencjo Wt lis 01, 2011 12:14  Re: F1 2011 Spolszczenie

Wszystko było by ok, tylko poprawcie te błędy, a ferrari na początku możecie zostawić, albo dać red bulla czy maklarena :)

Jak taki Trulli potrafi pole position zdobyć... i tą tabele to musicie sami zobaczyć jak to wygląda...

Najlepiej weźcie oryginalny plik database.bin i Wy osobiście coś tam pokombinujcie, bo ja nie ogarniam i by były lepsze zespoły na początku a skill ai był ok i bez błędów.

Tak samo prosił bym o zrobienie moda(paczki) żeby zamieniło nam kaski... Ja te pliki zamieniłem z kaskami i niby jest ok, tylko w grze w karierze jest stary podgląd kasków, i trzeba na chybił trafił, trafić jaki byśmy chcieli.

...ale ogólnie, to dobrze kombinujecie :) i respekt z robotę :)
Darencjo
 
Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 23:16

Postprzez speed-crashday Wt lis 01, 2011 12:26  Re: F1 2011 Spolszczenie

Po instalacji tej paczki, wszystko, poza czcionką i polskim tekstem, powinno być jak w oryginalnej grze :wink:
Póki co, naszym celem jest ukończenie spolszczenia, a dalsze modyfikacje, instalujecie we własnym zakresie. Żaden dodatek nie będzie się z naszym spolszczeniem gryzł, jeśli nie zmienia pliku .lng, lub czcionki.
W poszukiwaniu modów zapraszam do innego tematu :)
Avatar użytkownika
speed-crashday
 
Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 13581006

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do F1 - Codemasters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron