F1 2011 Spolszczenie

Tematy związane z oficjalną grą F1 2010 by Codemasters

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez Tred Pn lis 14, 2011 17:39  Re: F1 2011 Spolszczenie

Jestem naprawdę cierpliwym człowiekiem, ale wszystko ma swoje granice.

Najpierw były posądzenia o kradzież "patentu" na czcionkę (posądzić łatwo, sprostować już nie łaska, prawda?), potem spamowanie pod kilkoma nickami na forum, a teraz "obiektywne" porównanie spolszczeń, którego podejmuje się autor jednego z nich czyli Radol.

Z "obiektywnego" porównania wynika, że błędów w spolszczeniu IS jest dużo więcej, że wersja Radola jest "dużo do przodu" itd.

A możesz mi przypomnieć Radolu na jakiej podstawie tak twierdzisz? Wiesz, ile błędów jest w spolszczeniu IS, a ile w Twoim, że podejmujesz się takich ocen? Chyba jednak nie. Gdybyś wiedział, to nie wypisywałbyś bzdur o pozostających do poprawy "małych literówkach".

Oto garść tekstów z Twojego spolszczenia w wersji "FINAL" (znaczniki pozostawiłem, dla niezorientowanych - gra wstawia w nie nazwy torów i nazwiska, więc to akurat nie błędy):

Od czasu wygranej na torze w [last_race], wzrosło zainteresowanie Twojej osoby w mediach
Media co raz bardziej się domagają, więc będziesz musiał wziąść udział w wielu wywiadach w tym tygodniu.

To bardzo podniesie Twoją reputację w pracie i oczywiście też w padoku. Każdy będzie teraz chciał dołączyć do Ciebie, po tym, co osiągnęłeś.

Nie wiem, co mam powiedzieć. Coś ty zrobił? pięć sezonów, pięć tytułów Mistrza Świata, pięć tytułów Mistrza Konstruktorów. To perfekcyjny wynik. Kto, kilka lat wstecz mógłby to sobie wyobrazić, że teraz w Australii dokonasz takiego czegoś! Największe Gratulację.To zdumiewające osiągnięcie!

[team1_boss_fullname] przed chwilą zakończym ze mną godzinną rozmowę, i on wyraża chęć, Twojego dołączenia do [team1_shortname].

[team1_boss_fullname] przeprowadził ze mną parę godzin rozmowy przez telefon, wygląda na to, że chcą poprawić swoją pozycję w obu klasyfikacjach i wierzą, że byłbyś wstanie to dla nich zrobić.

[team1_boss_fullname] wraz ze mną zjadł launch, na którym gadaliśmy o przyszłym sezonie. Wygląda na to, że jesteś gościem, który jest w stanie przesunąć ich zespół do przodu.
To oznacza, że zespół nie będzie zwracał na Ciebie głównej uwagi.

Jasną sprawą rzeczy jest, iż to [driver1_fullname] będzie teraz kierowcą numer jeden w zespole.

Jeśli się nie mylę, chciałby on, zaoferować ci miejsce w [team1_shortname]. Mogę się mylić, ale zwykle tak następuje ta kolej rzeczy.

W każdym bądź razie, musisz wiedzieć, że to działa w dwie strony. Jeśli nadal zamierzasz oblewać oczekiwania zespołowe, szef na pewno nie będzie szczęśliwy. Po takim czymś, cała prasa i media zlecą na Ciebie jak kamień.

Jednak, parę ludzi zaangażowanych w ten zespół, powiedziało, że prawda to niestety ta gorsza wersja. Poczekajmy, aż sprawa nabieże oficjalnej powagi.


Jest tego więcej, ale w tym miejscu posłużę się cytatem:
"Oj nazbierało by się tego ale gdybym wszystko tutaj przytoczył ktoś by pomyślał że robie to złosliwie".

Brzmi znajomo? Tak, to Twoje słowa (pisownia autora została naturalnie zachowana). Pozdrawiam.
Tred
 
Dołączył(a): Pn lis 14, 2011 14:13

Postprzez Radol Pn lis 14, 2011 18:55  Re: F1 2011 Spolszczenie

Mogę sie zrewanżować:

mwk napisał(a):dziękuję Ci za darmową i niekosztującą żadnego wysiłku korektę.


Oczywiscie, nie napisałem nigdzie że nasze spolszczenie jest idealne.

Spolszczenia są bardzo podobne - co raczej nie powinno dziwić.
Tak jedno, jak i drugie nie jest pozbawione błędów.
Szacun dla IronSquad bo jest to całkiem nieźle zrobione, i w sumie to jakby tak oba spolszczenia "połączyć" wyszła by mieszanka doskonała.


Jednak, stawiany na straconej pozycji i pośród zachwytów jak to IS zrobi lepiej i bez błędów ujawniłem kilka znaczących braków, pomyłek a nie szukałem "przecinków"

Te błędy poprawiliśmy jak i zapewne Wy swoje....

Temat uznaje za zakończony.
Jak to sie mówi "Uderz w stół, a nożyce sie odezwą"
Radol
 
Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 11:11
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Intelus07PL Pn lis 21, 2011 18:36  Re: F1 2011 Spolszczenie

a kiedy będzie pełne spolszczenie?
Avatar użytkownika
Intelus07PL
 
Dołączył(a): Śr mar 30, 2011 7:18

Postprzez speed-crashday Wt lis 22, 2011 16:12  Re: F1 2011 Spolszczenie

Spolszczenie jest pełne, wszystko jest przetłumaczone.

Po instalacji nowego patcha spolszczenie jest usuwane, więc trzeba wykonać ponowną instalację. Aktualnie zakończone są pracę nad polską lokalizacją od RadolTeam, ale jeśli patch dodaje jakieś nowości w tekście, to udostępnię nowy pliczek.
Najnowszą wersję znajdziecie na chomiku Radka (http://chomikuj.pl/RadolSzczecin/F1+2011+Patch+PL). Jeśli nie zajdzie potrzeba aktualizacji (patch), jest to ostatnia wersja jaką upubliczniamy.
Avatar użytkownika
speed-crashday
 
Dołączył(a): Śr maja 28, 2008 16:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 13581006

Postprzez MarcinPuz Pt lut 10, 2012 10:43  Re: F1 2011 Spolszczenie

Troche odświeze.

Kupiłem wczoraj kompa i mam win7 64-bit, i jak chce zaintlowac spolszenie to wyskakuje błąd, i nie moge instalowac. Nie wiecie co jest nie tak? Jakies pomysły?
MarcinPuz
 
Dołączył(a): So sty 08, 2011 11:55

Postprzez TomekF1 So lut 11, 2012 10:48  

Siemka. Mam taki mały problem z grą. A mianowicie od momentu włączenia gry mam straszne szumy (dość głośne). Są cały czas aż do momentu wyłączenia gry. Nie da się tak grać. Próbuje odinstalować grę, ale mi się deinstalator zawiesza.
Wiecie co może być nie tak?
TomekF1
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 10:45

Postprzez GREGOSMEN So lut 18, 2012 19:23  Re: F1 2011 Spolszczenie

hej witam wszystkich spolszczenie działa kapitalnie wszystko ok ale nie jest ok z sejvami z ktorymi walcze od samego poczatku prosze pomozcie mi chciałbym wkoncu normalnie pograc a nie moge z powodu ciagłych uszkodzen sejwow juz wyłaczyłem auto zapis i zapisuje recznie i zapisuje dodatkowo sejwy w folderach i tak po paru wyscigah gdy sejw ma sie zapisac kołeczko sejwu ktore normalnie sie kreci u gory i zapisuje nie pojawia sie wtedy juz wiem ze po sejwie wgrałem tez najnowszego pacza od kodemasters ktory zekomo wszystko porawia w tym sejwy a nic sie nie zmieniło prosze o pomoc w was jedyna nadzieja
GREGOSMEN
 
Dołączył(a): N paź 30, 2011 9:51

Postprzez Tomski Pt lut 24, 2012 23:15  Re: F1 2011 Spolszczenie

Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez Scorp So mar 24, 2012 11:11  Re: F1 2011 Spolszczenie

A co w tym nowym spolszczeniu jest?? :D

-- So mar 24, 2012 12:35 --

Koledzy podeślecie mi oryginalne pliki te, które były zamieniane przy spolszczeniu na sezon 2012???

Zapomniałem ich podmienić, a to spolszczenie daje, że w Caterhamie jeździ Trulli ;/

Pomoże ktoś???
Scorp
 
Dołączył(a): N wrz 25, 2011 17:18

Postprzez Tomski So mar 24, 2012 12:32  Re: F1 2011 Spolszczenie

Chodzi Ci o to żeby mieć aktualnych kierowców??
Jeśli tak to tu masz http://www.mediafire.com/?j1lyvwsn40fmo22
Obrazek
Avatar użytkownika
Tomski
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2011 15:17

Postprzez Scorp So mar 24, 2012 13:08  Re: F1 2011 Spolszczenie

Chodzi mi o pliki które podmienia spolszczenie :)
Scorp
 
Dołączył(a): N wrz 25, 2011 17:18

Poprzednia strona

Powrót do F1 - Codemasters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość