F1 2015

Tematy związane z oficjalną grą F1 2010 by Codemasters

Moderator: Ekipa Gry

Postprzez rangiz Śr lip 15, 2015 11:43  Re: F1 2015

Tomski napisał(a):Beta testy? :shock: Ją nie żałuje ani złotówki, gra się super.

Poważnie zapłaciłeś za kastrata? Jawnie kpią sobie z ludzi, to tak jakby wrzucić do Fify nowe składy i parę dodatków graficznych, jednocześnie obcinając połowę gry, a sprzedawać w cenie nowej.

W sumie na allegro całość kosztuje 7zł więc dużych strat nie ma 8-)
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez jarrino Śr lip 15, 2015 19:03  Re: F1 2015

To nie jest typowy symulator ,wiem.Ale to co wypuścili teraz, to ładnie pomalowany bzdet.Nie będę pisał o multiplejerze,problemami z ustawieniem kierownicy itp.Nie warto.Wystarczy spojrzeć w internet.
jarrino
 
Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 0:27

Postprzez rangiz Cz lip 16, 2015 1:22  Re: F1 2015

Można kupić na allegro za 6-7zł dostęp do pobrania gry na Steam, instalujemy i przechodzimy w tryb offline. Jeśli nie korzystamy z innych kont i gier na Steam to można tak grać cały rok za te kilka złotych.
Ważne by więcej nie próbować już wchodzić na te same dane jako online.
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rolnik sam w dolinie Cz lip 16, 2015 18:08  Re: F1 2015

rangiz napisał(a):Można kupić na allegro za 6-7zł dostęp do pobrania gry na Steam, instalujemy i przechodzimy w tryb offline. Jeśli nie korzystamy z innych kont i gier na Steam to można tak grać cały rok za te kilka złotych.
Ważne by więcej nie próbować już wchodzić na te same dane jako online.


Jaka jest różnica w legalności takiego sposobu od ściągnięcia gry z torrenta? Bo ja jej nie widzę, a jeśli już to płacenie komuś za taki dostęp do gry jest jeszcze głupsze niż ściąganie tego czegoś z zatoki.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez rangiz Cz lip 16, 2015 19:41  Re: F1 2015

Oryginalne pliki gry i struktura pliku exe, np. w przypadku Football Managera - kluczowa do normalnego grania. Do tego zawsze biorę od takich ludzi, gdzie mogę się dogadać jak wyjdzie jakiś patch i wgrać oficjalną łatkę w poprawny sposób, nie martwiąc się o błędy crackerów.
Jak gość potwierdza że dostęp na jednorazowe pobranie + okazyjne ściąganie patchy jeśli takie się pojawią i wyślę maila z zapotrzebowaniem, to moim zdaniem warto.

Nie wspominając już o grach do których cracki powodują celowe błędy wplecione przez twórców gry, lub też gry niezłamane.
Zarówno z FM jak i F1 prawie zawsze były cyrki po łataniu gier lewymi patchami z zatoki, ze znikającymi kierownicami i bolidami włącznie. A patchy wyjdzie pewnie sporo...
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krauza Pt lip 17, 2015 14:31  Re: F1 2015

Wszystko opiera się na uczciwości sprzedającego. Ponieważ steam ma zabezpieczenie. Gdy logujemy się na innym komputerze niż ten na którym było poprzednie zalogowanie należy podać kod z maila. Maila ma osoba sprzedająca dostęp do konta. Dwa razy próbowałem się tak wycwanić żeby nie kombinować z zatoką i dwa razy skończyło się to zerwaniem jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym po okresie miesiąca.
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez rangiz Pt lip 17, 2015 19:06  Re: F1 2015

Dlatego nie wystawiam im komentarzy wcześniej niż po pobraniu łatek do których dostęp miałem obiecany, wiedzą że poszedłby negatyw. Czekam co najmniej miesiąc-dwa.
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Arnulf So lip 18, 2015 13:52  Re: F1 2015

F1 2015 notuje rekordy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Nie wiem jak ma się sprawa z resztą świata, ale podejrzewam, że może być podobnie. W takiej sytuacji podejrzewam, że nie ma szans na:

RdQ_ napisał(a): Im trzeba jak najszybciej zabrać tą licencję


;)
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez antyf1wm N lip 19, 2015 16:51  Re: F1 2015

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że sztuczna inteligencja o ile jest agresywna i nie jest tak szablonowa jak w poprzedniej odsłonie, o tyle jest zwyczajnie głupia i jedzie najlepszą linią niezależnie od tego czy przed nią jedzie inny samochód ? Przykład: Chcę sobie zrobić miejsce na torze w Monaco i w tym celu zwalniam pozwalając samochodowi przede mną odjechać na pewną odległość po czym bez pardonu wjeżdża mi w tylne skrzydło inny samochód nawet nie próbując wyhamować prędkości( a czasu miał na to sporo).
W ogóle kontakty i zderzenia z AI są śmiechu warte. Za każdym razem i tak to my otrzymujemy karę mimo że jesteśmy bez winy. Delikatny kontakt z tylnym skrzydłem powoduje szczepienie sie z samochodem jadącym przed nami i dopóki prosta się nie skończy i tamten samochód nie wyhamuje to nie mamy co liczyć na "uwolnienie"...
Gra ma potencjał ale jak zwykle niewykorzystany. Szkoda
#CiaoJules
Avatar użytkownika
antyf1wm
 
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 14:07

Postprzez Sycior Pn lip 20, 2015 16:55  Re: F1 2015

Tego nawet nie warto piracić, a co tu mówić o kupowaniu. Najpierw walka z ustawieniami kierownicy, a i tak FF jest praktycznie nie wyczuwalny. AI tragedia, płynność gry masakra. Odpalasz jest OK, zaczynasz wyścig i z czasem spada framerate i w połowie wyścigu nie da się grać :/
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez rangiz Śr lip 22, 2015 12:57  Re: F1 2015

http://gamezilla.komputerswiat.pl/recen ... #fp=ksgame
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10592

Nic dziwnego że recenzje słabe, brak trybu kariery i kompletnie niezrozumiały brak opcji gry na podzielonym ekranie...
Niektórzy recenzenci porównali grę nie do wersji roboczej, nie do bety, nie alfy, ale nawet do dema, obrazując jak bardzo wykastrowano tryby gry.

A takie sympatyczne DLC z legendami jeszcze kiedyś było... :(
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krauza Śr lip 22, 2015 14:40  Re: F1 2015

Pogoń za hajsem przy wydaniu gry na nextgeny + lenistwo. Ktoś tam pisał o wysokich wynikach sprzedaży.

A jakie miały być skoro to jedyna gra o pełnej tematyce F1 na nextgeny. (I tutaj mamy odpowiedź dlaczego ta wersja jest zrobiona na kolanie).
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr lip 22, 2015 19:50  Re: F1 2015

Czyli 149,99 zł to pieniądze wyrzucone w błoto. Kupi się coś innego. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arnulf Cz lip 23, 2015 7:00  Re: F1 2015

Krauza napisał(a):Ktoś tam pisał o wysokich wynikach sprzedaży.

A jakie miały być skoro to jedyna gra o pełnej tematyce F1 na nextgeny. (I tutaj mamy odpowiedź dlaczego ta wersja jest zrobiona na kolanie).


Myślę, że to jednak nie przejaw zjawiska "wypuśćmy dziadostwo a rynek i tak przyjmie, bo nie ma konkurencji". Dla "nas" może i gra jest kiepska (cudzysłów dlatego, że jeszcze nie grałem, a mam na myśli "nas" jako zaznajomionych w F1). Ale takich "nas" jest jakiś niewielki procent ogólnej liczby nabywających.
Większość przyciąga znaczek F1, ładna grafika i "aktualność" samej gry (i wbrew pozorom, to że to nie jest symulator to także ogromny plus...). Dla takich ludzi skierowany jest przekaz reklamowy, a oni są podatni.

Ludzie nie będą chcieli grać w Project Cars, jeśli nie mają parcia na jak najbardziej realistyczne granie. Ja na padzie ledwo daję radę grać, ale ogólnie mi się podoba bo lubię jak gra choć trochę ode mnie wymaga. Natomiast większość potencjalnych klientów domyślam się, że po prostu chce odpalić grę i bez długiego procesu zaznajamiania się z fizyką jazdy - po prostu pojeździć sobie Alonso czy innym Vettelem.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez baron Cz lip 23, 2015 7:44  Re: F1 2015

Ludzie nie będą chcieli grać w Project Cars, jeśli nie mają parcia na jak najbardziej realistyczne granie.


To chyba nie grałeś w Assetto Corse. :-P
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do F1 - Codemasters

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron