Dwuosobowe bolidy F1

Dyskusja na temat dawnych dziejów w F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sycior Wt maja 04, 2010 13:45  Re: Dwuosobowe bolidy F1

Właśnie mało widać, dla tego niektórzy robili 3 osobówki bo tam widoki są przednie 8-)
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Adakar Wt maja 04, 2010 16:47  Re: Dwuosobowe bolidy F1

Obrazek

Znalazłem kolejny wynalazek Renówkowy.
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez Raf Schumejker Wt mar 29, 2011 20:46  Re: Dwuosobowe bolidy F1

No i proszę. Także bolidy mogłyby jeździć w czymś w stylu WRC F1. Kierowca z pilotem.
Albo w 3-osobowe wsadzić po jednym z kierowców F1 plus szef teamu i dyrektor techniczny. Zawody oczywiście na Torze Poznań :-D Schumi czy Nico mieliby ciężko, bo powiedzmy Brawn i Haug to masywni goście :lol:
Raf Schumejker
 
Dołączył(a): N mar 14, 2010 9:11

Postprzez Adakar Śr cze 27, 2012 11:15  Re: Dwuosobowe bolidy F1

Znalazłem bolid GP Masters / Santander'a. Obecnie jest w Malezji. To jest fotka z gazetki promocyjnej jakiegoś banku - można było wygrać przejażdżkę "300 km/h" na godzinę po Sepang.

Obrazek



Co więcej, znalazłem także zdjęcia DWU miejscowego bolidu CART, tego, który na poprzedniej stronie jest w żółtych barwach, a jako model kolekcjonerski był czarny z logo CART.
Barwy w których go znalazłem w otchłaniach sieci to barwy Target Chip Ganassi Racing. Auto jest w jakimś magazynie. Czy jest to to samo autko ? I dont know.

Zdjęcia mam w domu. Jak się zmuszę to odszukam i wstawie. Peace.

edit:
i zeby nie być goło słownym ...
Obrazek
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron