Kupowanie miejsca w bolidzie?

Dyskusja na temat dawnych dziejów w F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez TobaccoBoy So sie 04, 2007 0:20  

im9ulse, nie róbmy paranoi. Etyki nie mieszaj z prawem (b o to dosyć skomplikowana sprawa). Przed 2000 nie było prawa w Polsce, które delegalizowało takie zachowanie, więc o żadnym przestępstwie nie może być mowy. Za to, gdyby pan Artur przeglądał to forum i przypadkiem przeczytał twój post w ekstremalnej sytuacji mógłby cię pozwać o zniesławienie. Nie żebym jakoś się czepiał, ale mam wrażenie, iż w sprawie Roberta po prostu szukasz dziury w całym. Jak go nie lubisz, to nie lub, nikt cię za to nie zabije...

Tak samo w druga stronę, nie wciskajcie tam, gdzie to niepotrzebne kitu.

Koniec OT.

Allianz ma podpisana umowę z Robertem, ale powiedzmy to sobie szczerze - jest luźna jak obecna opozycja.
TobaccoBoy
 

Postprzez im9ulse So sie 04, 2007 4:56  

TobaccoBoy napisał(a):Nie żebym jakoś się czepiał, ale mam wrażenie, iż w sprawie Roberta po prostu szukasz dziury w całym

bez przesady ,przeciez opisalem tylko to co wydarzylo sie w kwestii TAKTU, i tego jaki walek zrobili...przeciez nie napisalem ze Kubica ma isc do wiezienia ???

TobaccoBoy napisał(a):Za to, gdyby pan Artur przeglądał to forum i przypadkiem przeczytał twój post w ekstremalnej sytuacji mógłby cię pozwać o zniesławienie

no tak :-D mial szczescie ze w pore sie "przebranzowil" bo znajac dzialania naszych wladz ,caly TAKT siedzial by w ciupie - pozatym (pomijajac fakt ze oporcz mnie mosieli by pozwac kilku[set] innych userow piszacych o tej sprawie)...pozatym moze w Polsce nie bylo prawa ,ale wiekszosc kapel "wydawanych" przez TAKT podlegala RIAA,tylko ze w tamtych czasach tak nie scigali

TobaccoBoy napisał(a):Jak go nie lubisz, to nie lub, nikt cię za to nie zabije

kurna ale w tej sprawie nie chodzi o to czy lubie Roberta czy nie...chodzilo mi raczej o TAKT - nie wiem co ty mi imputujesz z tym Robertem :???:

End of OT Uznajmy ze jest cacy a TAKT ubil dobry biznes ! ok ?

ps.na plus mozna zaliczyc to ze TAKT mial calkiem spory katalog plyt (a raczej kaset) :evil: od popularnego disco do nazidoomnordic metalu :lol:
[mod="mkpol"]wyznajemy zasadę, że do łóżka, portfela i talerza nikomu nie zaglądamy.
Skoro niezawisły sąd nie interesuje się biznesem Pana Artutra, nam tym bardziej nic do tego. ERGO każdy następny post poruszający ten temat zostanie usunięty w całości. Im9ulse zwracam ci uwagę, że pomawianie kogokolwiek jest w Polsce karane. Dziękuję za uwagę[/mod]
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości