Gp Włoc 1996 i 1999, oraz Gp Belgii 1997

Dyskusja na temat dawnych dziejów w F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez villy So wrz 22, 2007 23:46  Gp Włoc 1996 i 1999, oraz Gp Belgii 1997

Mam takie pytanie, ponieważ w tamtym czasie nie korzystałem z internetu, a jestem poprostu ciekaw> W Gp Włoch 1996 Villeneuve pojechał kiepski wyścig, a inni zawodnicy wyprzedzali go jak chcieli, co było tego powodem? Auto mu szwankowało? Czy był jakiś inny powód, no bo raczej nie uznał że odpuści sobie 1 wyścig, W 1999 roku Coulthard, który w każdym wyścigu walczył conajmniej podium, a najczęściej o zwycięstwo, nagle pojechał słaby wyścig i zajął dopiero 5. miejsce, mi to przypominało Villeneuve'a z przed 3 lat, czy on miał jakieś problemy z samochodem? No i jeszcze Gp Belgii 1997 Villeneuve startował pole position, bodajże po 4 okrążeniach był drugi i nagle spadł na 18 miejsce, czyżby wczesny postój spowodowany drugim po Monaco złym doborem opon? Potem się przebijał i jeszcze w połowie dystansu stracił nagle 4 pozycje czyżby jakiś błąd, skończył na 5. pozycji. Jak ktoś zna odpowiedzi na te pytania to byłbym wdzięczny, bo jestem ciekaw skąd nagle ich taka słaba postawa się wzięła w tych wyścigach.
villy
villy
 
Dołączył(a): Wt maja 08, 2007 20:55
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krauza N wrz 23, 2007 14:09  

Wiem jedynie że w połowie dystansu JV spadł bo miała miejsce kolizja z MSC. MSC chciał wyprzedzić JV i wpierniczył w niego i bodajże przez te uszkodzenia spadał. Jak sie pomyliłem poprawiajcie :razz: :razz:
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez im9ulse N wrz 23, 2007 17:33  

Krauza napisał(a):Jak sie pomyliłem poprawiajcie

pomysliles sie bo Villy nic nie wspominal o wyscigu Jerez 97 :-D
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig


Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron