Najlepsze bolidy w histori f1

Dyskusja na temat dawnych dziejów w F1

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar Pn maja 18, 2009 22:11  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

slipstream - no przecież Montoya powinien przewidzieć w którą stronę zachce się skręcić wielmożnemu panu :evil:
Ech stare dobre czasy, brakuje mi teraz takiego Montoi, który potrafił poukładać trochę coniektórych :diabełek:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream Pn maja 18, 2009 22:16  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Pieczar napisał(a):slipstream - no przecież Montoya powinien przewidzieć w którą stronę zachce się skręcić wielmożnemu panu :evil:

No ba, nie wspominając że powinien panu wielmożnemu umożliwić test hamulców rzecz jasna za SC, tudzież łaskawie wyeliminować się samemu jak to wspaniałomyślny Jenson Button uczynił na Monzy kiedy jaśnie pan w czerwonym również robił sobie test hamulców za SC przed całą stawką
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez aba Wt maja 19, 2009 0:09  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

slipstream napisał(a):o to aba potrzeba trochę lecytynki na pamięć

Dziękuję, lecytynka zażyta. Pamięć jednak nie ta. Ale co do jednego się nie pomyliłem, winny był Montoya :P i mówta co chceta :dusi:
slipstream napisał(a):nie wspominając że powinien panu wielmożnemu umożliwić test hamulców rzecz jasna za SC

Ach... stary, dobry, poczciwy Majki i jego sławetny numer za SC. Zawsze przed zjazdem SC, Schumacher zwalniał aby ostudzić narwańców z tyłu, ot taka technika/strategia, zwał jak zwał. SC znikał i Schumacher też... to były czasy... :-D
Ale co mnie pamięć nie myli, to chyba Alonso świetnie przejął ten numer ze spowalnianiem stawki przed zjazdem SC. Zwłaszcza dobrze mu to wychodziło chyba w 2006.... :-P
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Pieczar Wt maja 19, 2009 9:59  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Ale co mnie pamięć nie myli, to chyba Alonso świetnie przejął ten numer ze spowalnianiem stawki przed zjazdem SC. Zwłaszcza dobrze mu to wychodziło chyba w 2006....

Chyba jeszcze jedna Lecytynka potrzebna :-P To Hamilton takie coś robił na Fuji w 2007 :P

Dziękuję, lecytynka zażyta. Pamięć jednak nie ta. Ale co do jednego się nie pomyliłem, winny był Montoya i mówta co chceta

Taa, ja myślę, że to była wina kierowcy SC bo za blisko Schumachera jechał :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Twarzer Wt maja 19, 2009 15:37  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

To byla ewidentna wina Montoyi. Tak samo jak ewidentna byla wina Hilla w Adelaidzie, Villeneuva w Jerez. A no i tak samo jak bylo wina wszystkich kierowcow oprocz Schumachera w qualu do Monaco 2006, bo przeciez jak mozna smiac jechac przez miejsce gdzie Wielki 7krotny Mistrz Swiata raczyl zaparkowac swoj samochod. :|
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez aba Wt maja 19, 2009 16:56  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Twarzer jak próbujesz być żałosny z tym tekścikiem to gratuluję, udało Ci się.

Pieczar napisał(a):Chyba jeszcze jedna Lecytynka potrzebna

Też, ale w 2006 też tak kiedyś zrobił Alonso. Już nie pamiętam gdzie. Jechał pierwszy, drugi Schumacher, przed zjazdem SC Schumacher zaczął zwalniać (z wiadomych względów), Alonso się połapał i przyhamował stawkę. Nauka nie idzie w las, bądź jak to mówią... nauczył Ross wygrywać w boksach :-P
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Twarzer Wt maja 19, 2009 19:24  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Czy to znaczy, ze upodabniam sie do twojego idola, Schumachera? Bo jedyna zalosna osoba, o ktorej mowa w tym temacie to on.
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Postprzez aba Wt maja 19, 2009 19:56  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Wybacz Twarzer, nie będę ciągnął z Tobą tej żenady. Lubię głupie gadki, ale muszą być w miarę inteligentne. Miałem Cię za poważniejszego kolesia.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez rafaello85 Wt maja 19, 2009 20:01  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Twarzer napisał(a):Czy to znaczy, ze upodabniam sie do twojego idola, Schumachera? Bo jedyna zalosna osoba, o ktorej mowa w tym temacie to on.

Wielu kierowców F1 chciałoby być tak "żałosnymi" jak Niemiec...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Kajek Wt maja 19, 2009 20:24  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

W działaniach pozasportowych też? chodzi mi o te "sztuczki" z blokowaniem stawki przy SC, a mozę parkowanie na Monaco? tacy chcieli być?
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Darth ZajceV Wt maja 19, 2009 20:39  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

To chyba nie temat na rozważenie o tym, czy Schumacher był żałosny czy nie. Choć ja bym chętnie przygarnął choć cząstkę żałosności Misia Szu, ze wszystkimi "niedogodnościami" wspomnianymi przez Kajka. Ja mam takie pytanie (retoryczne) do wszystkich, którzy z żalem wytykają Schumacherowi jego nieczyste zagrywki. Czy był choć jeden czysty jak łza (bo takich kierowców byście chcieli) kierowca walczący o tytuł...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Pieczar Wt maja 19, 2009 20:58  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

W ostatnich latach najbardziej "czysty" był chyba Hill. Miał oczywiście sporo potyczek i kolizji z Schumacherem, ale nigdy nie wjeżdżał w niego celowo. W zasadzie Hill był totalnym zaprzeczeniem mistrza świata - wykształcony, miły, uprzejmy...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez tomasson Wt maja 19, 2009 21:05  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Nieczyste zagrywki Schumachera to jedno (nie jest wyjątkiem). Mnie najbardziej wkurzało to, że był inaczej traktowany (Adelajda'94, Spa'95 czy Imola'04). Najbardziej żałosne w nim i w Ferrari było to, że zawsze miał pomagiera takiego aż do przesady. W 1999 okazało się, że jak Irvine dostał pozwolenie od zespołu na wygrywanie to walczył o tytuł do końca. Barichello odstawiał już takie kabarety, że bym się wstydził kibicować Ferrari. Tam NIGDY nie zostałby zartudniony kierowca z ambicjami na mistrza, tam miał jeździć pachołek który brał na siebie ciężar walki o zwycięstwo czy punkty jak schumacher miał problemy. Barichello nigdy nie narzekał, że robi się z niego palanta w Ferrari, dopiero w USA'05 to odkrył.
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rafaello85 Wt maja 19, 2009 22:07  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Kajek napisał(a):W działaniach pozasportowych też? chodzi mi o te "sztuczki" z blokowaniem stawki przy SC, a mozę parkowanie na Monaco? tacy chcieli być?

Dobrze wiesz co mam na myśli...
Hmm, blokowanie stawki przy SC? :roll: A kogóż to on w ten sposób blokował? :| ( potratkuj to jako pyt. retoryczne )


Darth ZajceV napisał(a):Czy był choć jeden czysty jak łza (bo takich kierowców byście chcieli) kierowca walczący o tytuł...

Może Hakkinen? Raikkonen chyba też nigdy nie podpadł. Paru by się znalazło :-)


Temat schodzi na boczny tor... Mieliśmy tu dyskuować o najlepszych bolidach w historii F1.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez patgaw Wt maja 19, 2009 22:20  Re: Najlepsze bolidy w histori f1

Alonso spowalnial formowanie stawki do SC w Singapurze ;]
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron