GP Brazylii 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz Wt lis 29, 2011 8:29  Re: GP Brazyli 2011

Obrazek

Cieszy mnie zwycięstwo Webbera, szkoda tylko że jedyne w tym sezonie.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Endrju Szopen Wt lis 29, 2011 8:48  Re: GP Brazyli 2011

A dla mnie, przepraszam za moją stronniczość i brak obiektywizmu w tej chwili, ale zwycięstwo Webbera na koniec sezonu 2011 jest dla mnie mocnym prztyczkiem w nos, nieprzyjemnym akcentem - kierowca, który strasznie mocno odstawał od kolego zespołowego, sprawował się raczej słabo doprowadzając mnie do irytacji zdobywaniem wyższych pozycji tylko dzięki temu, że dostał taką okazję i nic więcej specjalnie od siebie nie dodawał (a jest w stanie, co pokazywał kilka razy w 2010). A do tego będzie mógł dalej to robić w 2012... No ale cóż, nic na to nie poradzę i jeszcze raz przepraszam za moją stronniczość w stosunku do Marka :)

Dopiero wczoraj wieczorem obejrzałem wyścig i bardzo spodobała mi się jazda Sutila - pokazali go w telewizji głównie tylko wtedy jak walczył z Rosbergiem bezpośrednio, ale cały czas śledziłem jego pozycję i straty czasowe na pasku na dole, na początku miałem nadzieję, że uda mu się zawalczyć z Massą, no ale ostatecznie niestety okazało się to być niemożliwe. Tak czy siak - brawo dla niego. Napisałbym coś więcej na temat wyścigu jeszcze, ale spieszę na zajęcia, więc tymczasem na tym zakończę :)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron