Kto na mistrza? Sezon 2011

Moderator: Ekipa F1

Kto zdobędzie tytuł w sezonie 2011?

Ankieta wygasła N mar 13, 2011 13:43

Sebastian Vettel
24
8%
Mark Webber
7
2%
Lewis Hamilton
61
20%
Jenson Button
8
3%
Fernando Alonso
81
26%
Felipe Massa
7
2%
Michael Schumacher
4
1%
Nico Rosberg
3
1%
Robert Kubica
95
31%
Witalij Pietrow
2
1%
Rubens Barrichello
1
0%
Pastor Maldonado
1
0%
Kamui Kobayashi
1
0%
Sergio Perez
4
1%
Jarno Trulli
1
0%
Heikki Kovalainen
1
0%
Narain Karthikeyan
8
3%
Timo Glock
1
0%
Jerome d'Ambrosio
1
0%
 
Liczba głosów : 311

Postprzez distinto So sty 29, 2011 3:27  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Ludzie, zejdźcie na ziemię... Fakt jest jeden - tytułu broni Vettel, i bardzo ciężko będzie mu go odebrać. Jeżeli ktokolwiek będzie w stanie to zrobić, to może być to tylko Hamilton bądź Alonso. Nie oszukujmy się, ani Button, ani Weber, ani tym bardziej Massa nie są wstanie w normalnych warunkach pokonać partnerów z zespołu. A co do Kubicy - to prawda, miło było by patrzeć na Polaka walczącego o mistrza, ale nie ma on takiej możliwości. Nie teraz. Może wygra (miejmy nadzieję) wyścig, może dwa, ale Renault nie jest w stanie wykonać TRZECH kroków naprzód, a tyle potrzeba do zrównania się z puszkami w 2011.

Podsumowując, mój głos w tej chwili zdecydowanie na Vettela.
Obrazek
distinto
 
Dołączył(a): Pn maja 05, 2008 14:20
GG: 13145374

Postprzez Jędruś So sty 29, 2011 12:17  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Heh, pamiętam jak kiedyś zrobiłem indentyczny temat z identyczną ankietą... Wasz bulwers był wtedy nieziemski 8-)

Trudno powiedzieć cokolwiek przed testami.
Z pewnością mocne będzie Ferrari. A jeśli Ferrari bd mocne to Alonso bd walczył. Massa również powinien jeździć dużo lepiej niz w ubiegłym sezonie(niech będzie to takiej formie jak w 2008 czy w 2009).
Mclaren - to samo. W dodatku Button również powinien być jeszcze szybszy.
Red Bull - i tutaj mamy wielką zagadkę. Czy i w tym roku Webber będzie wstanie prezentowac takie osiągi jak w dwóch poprzednich? Czy Vettel w ,,samochodzie który nie przebija w kwalifikacjach stawki o 1s'' będzie wstanie obronić mistrzostwo?
Co do Mercedesa - Rosberg jest wielką niewiadomą, bo nikt nigdy nie widział go w bolidzie którym regularnie może walczyć o najwyższe pozycje, Schumacher powinien być szybszy. Czy będzie? Przekonamy się juz prawdopodobnie na testach.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez aba So sty 29, 2011 20:26  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Pieczar napisał(a):Tak swoją drogą to czekam na okazję do rewanżu :-P

Przyjmuję wyzwanie :diabełek:
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez pepsi-opc N sty 30, 2011 13:59  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Ja głosuje na Roberta i wierze że tytuł zdobędzie.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez lolek99 N sty 30, 2011 15:36  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Ja głosuje na Ferdka , bo nie wierzę , że Lotus Renault będzie miało dobry bolid...
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Phaedra N sty 30, 2011 23:21  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Prawo serii z ostatnich lat sugeruje ze albo tytuł obroni Vettel albo bedzie zupelnie nowy mistrz.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez qTeck Pn sty 31, 2011 0:33  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

"Reguła", że zwycięzca pierwszego wyścigu zostaje mistrzem już została przełamana, więc nie widzę powodu, dla którego można by wykluczać Alonso i Hamiltona z walki :-P
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Phaedra Pn sty 31, 2011 21:20  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Dla tego użyłem określenia ze "sugeruje".
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Kordas Pn sty 31, 2011 21:36  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Ale jakaś seria nadal się ciągnie. Od 2007 zdobywca PP w pierwszym wyścigu zdobywa tytuł :-D
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Postprzez pawel92setter Cz lut 03, 2011 17:51  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Ja na razie się wstrzymam, ale jeśli doniesienia o oponach okażą się prawdą i McLaren zrobi co do niego należy, to jako kandydata należy upatrywać Buttona.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez RENO Cz lut 03, 2011 20:16  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Phaedra napisał(a):Prawo serii z ostatnich lat sugeruje ze albo tytuł obroni Vettel albo bedzie zupelnie nowy mistrz.


I tego się trzymajmy :-)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Flaczek Cz lut 03, 2011 20:30  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

pawel92setter napisał(a):Ja na razie się wstrzymam, ale jeśli doniesienia o oponach okażą się prawdą i McLaren zrobi co do niego należy, to jako kandydata należy upatrywać Buttona.


Buttona? mimo, że on b. dba o opony to i tak moim zdaniem Hamilton jest lepszym kierowcą i jeżeli McL zbuduje mistrzowski bolid to z tej dwójki stawiam swój majątek na Hamiltona 8-)
http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/pl ... tracja.asp + kuponiki z Przeglądu Sportowego ;)
Avatar użytkownika
Flaczek
 
Dołączył(a): Pn lip 19, 2010 12:12

Postprzez Damos Cz lut 03, 2011 20:38  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

Trzymajmy się tego, że obecnie nie ma żadnych podstaw do wyciągania wniosków kto zostanie mistrzem. (dużo łatwiej jest wskazać, kto nim raczej nie zostanie :) ) Jeśli nie ma - to tylko wróżka/wróżbita/mag/jasnowidz/druid może wypowiadać się autorytarnie wskazując jednego kierowce, który zostanie mistrzem. O ile wiem - nasze Forum nie jest Forum wróżbiarskim, nie uczy,my wróżenia z fusów, nie sprzedajemy kart Tarota ani nie szkolimy w obsłudze szklanych kul.
Niech mi ktoś wyjaśni w takim razie - po kiego grzyba marnujecie czas, który można przeznaczyć na rzecz wzrostu PKB, miejsce na serwerze, który musi kolekcjonować nie poparte niczym "dywagacje" i zapełniacie ten temat formami typu: (kolejność przypadkowa, autorzy nie są istotni)
"Ja na razie się wstrzymam"
"'Reguła', że zwycięzca pierwszego wyścigu zostaje mistrzem"
"Prawo serii z ostatnich lat sugeruje"
"Ja głosuje na Roberta i wierze że tytuł zdobędzie."
"mój głos w tej chwili zdecydowanie na Vettela."
"Ja głosuje na Ferdka , bo nie wierzę , że"

To nie jest atak na nikogo, rozumiem pobudki kierujące piszącymi - trzeba gdzieś rozładować nagromadzone emocje. Jednak - błagam - nie równajcie do ONET'u !

Równie dobrze można założyć tematy:
"kto będzie mistrzem w 2012?", "kto będzie mistrzem w 2013", czy nawet: "jaka będzie pogoda w Wąchocku 13 lipca 2054?" i większość z podanych tu odpowiedzi mogę tam umieścić uzyskując równą wiarygodność:
"Ja na razie się wstrzymam"
"Prawo serii z ostatnich lat sugeruje, że będzie padać"
"Ja głosuje na słońce i wierze że będzie 25 stopni w cieniu."
"mój głos w tej chwili zdecydowanie na średnie zachmurzenie."
"Ja głosuje na deszcz, bo nie wierzę, że będzie słońce"
:)

Nie lepiej znaleźć w sieci coś naprawdę interesującego, przetłumaczyć (jeśli trzeba) i podzielić się z innymi?
Zastanówcie się, czy nie wstrzymać się z wypisywaniem swoich "życzeń" choćby do kwalifikacji pierwszego wyścigu?

Cóż - nie zamierzam zabraniać nikomu pisania - ale jeśli już musicie - postarajcie się napisać coś ciekawego i wartościowego :)
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SirKamil Cz lut 03, 2011 20:40  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

pawel92setter napisał(a):Ja na razie się wstrzymam, ale jeśli doniesienia o oponach okażą się prawdą i McLaren zrobi co do niego należy, to jako kandydata należy upatrywać Buttona.

Wg. inżynierów McLarena Button bardziej niszczy opony niż Hamilton, ale nie sądzę aby różnice były znaczne. Jeśli chodzi o styl jazdy to delikatne tylne Pirellki najbardziej uderzą w tych, którzy lubią uślizgiwać tył. Nie wiem kto w stawce preferuje takie ustawienia, ale najzwyczajnie będzie musiał przestawić się na trzymanie krótko tylnej osi.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez patgaw Cz lut 03, 2011 20:50  Re: Kto na mistrza? Sezon 2011

SirKamil napisał(a):Jeśli chodzi o styl jazdy to delikatne tylne Pirellki najbardziej uderzą w tych, którzy lubią uślizgiwać tył.


takie cos rownie dobrze mozna odwrocic w druga strone i przytoczyc Kubice ze bolid sie slizga z tylu - czyli ci co wola nadsterownosc beda w swoim zywiole.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron