Losy GP Bahrajnu 2011

Moderator: Ekipa F1

Czy uda się zorganizować GP Bahrajnu?

Ankieta wygasła N mar 06, 2011 13:11

tak
12
10%
tak, ale w innym terminie
28
22%
nie
79
63%
nie mam zdania
7
6%
 
Liczba głosów : 126

Postprzez lukizc N lut 20, 2011 18:52  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Nie wytrzymam kolejnych dwóch tygodni oczekiwania na F1 :( Jedyny plus to taki że Australia by zaczynała, a to by znaczyło, że spokojnie oglądnę pierwsze sesje treningowe na żywo.
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez wartek N lut 20, 2011 19:00  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

ja tam sie ciesze :)
lubie jak australia zaczyna sezon, szkoda ze nie jest o 5 rano.
ale 8 czy 9 tez jest ok, wstajesz rano i idziesz przed tv.
nie trzeba czekac pol dnia na wyscig
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez Angulo N lut 20, 2011 19:48  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Zaś moim zdaniem GP Bahrajnu odbędzie się na 100%, lecz w innym terminie. Nie mogą sobie odwołać wyścigu, bo to oznaczałoby IMO koniec Bahrajnu w F1.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez cziken N lut 20, 2011 21:07  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Angulo napisał(a):Zaś moim zdaniem GP Bahrajnu odbędzie się na 100%, lecz w innym terminie. Nie mogą sobie odwołać wyścigu, bo to oznaczałoby IMO koniec Bahrajnu w F1.

Przyszłość GP Bahrajnu zależy od tego jak zakończy sie rewolucja a nie to czy odbedzie sie w tym roku GP...
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez lubczyk N lut 20, 2011 21:19  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Rewolucje nigdy się szybko nie kończyły, no chyba że władza używała argumentu w postaci ołowiu.
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez slipstream N lut 20, 2011 21:28  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

I rzadko rewolucja utrzymuje wszelkie relikty obalonej władzy. Dlatego jeśli ktoś uzna GP Bahrajnu za zachciankę poprzedniego księcia, to będzie to koniec GP Bahrajnu bez wkładu Berniego w tę decyzję.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez qTeck N lut 20, 2011 22:17  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

lukizc napisał(a):Nie wytrzymam kolejnych dwóch tygodni oczekiwania na F1 :( Jedyny plus to taki że Australia by zaczynała, a to by znaczyło, że spokojnie oglądnę pierwsze sesje treningowe na żywo.

Oj już dajcie spokój, najkrótsza przerwa międzysezonowa jaką pamiętam, a wy jeszcze usiedzieć nie możecie? :-P Kilka innych serii już się zaczęło, jest czym zająć uwagę.

W rzeczy samej może być tak jak piszesz, slip, nikt chyba nie jest w stanie przewidzieć jak ułożą się sprawy polityczne w tym kraju w przeciągu najbliższego roku i czy będzie komu płacić tyle pieniędzy za przywilej organizacji GP. No cóż, po takim Tilkedromie płakać nie będę, choć zapewne zastąpi go podobny...
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Campeon N lut 20, 2011 22:23  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Ewentualne zniknięcie Sakhir z kalendarza oznaczać będzie niejako bezpieczniejszą przyszłość jednego z tradycyjnych grand prix, gdyż nowy Tilkedrom zastąpi stary :wink: .
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Michal2_F1 N lut 20, 2011 22:33  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Jutro wieczorem zostanie podjęta decyzja odnośnie testów w Bahrajnie, ale nie wyścigu grand prix.
Michal2_F1
 
Dołączył(a): N gru 14, 2008 10:12
Lokalizacja: Radziejów

Postprzez Sar trek N lut 20, 2011 23:17  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Dziś rano mówili, że czołgi zniknęły z ulic Bahrajnu i zaczęły się rozmowy z opozycją.

Chociaż, już raz było trochę optymizmu, Ecclestone mówił, że wszystko wygląda dobrze, a za kilka godzin musiał zmienić zdanie.

Teraz zdaje się na zdanie króla Bahrajnu, Hamada ibna Isa al-Chalifa. Nie wiem, czy to dobry pomysł, by polityk wplątany w zamieszki w Bahrajnie (w końcu przeciwko niemu są protesty i to on wysyła czołgi na ulice) decydował o losach Grand Prix.
W końcu zależy mu zapewne na wyścigu dużo bardziej, niż Berniemu, by pokazać światu, że wszystko jest ok., cisza, spokój. Tylko, że tor będzie otoczony czołgami, a wokół będą siedzieć żołnierze w okopach.

Może być tak, że zdecydują się na wyścig, ale, jak podczas rundy GP2 Asia. W Manamie wybuchną zamieszki i lekarze będą potrzebni w mieście, by ratować ludzkie życie. Opuszczą więc tor i wyścig będzie trzeba odwołać.

PS: Wszyscy się zastanawiają, co z wyścigiem w Bahrajnie, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich też nie mają demokracji i to wszystko może nie ominąć tego kraju. A spokój wtedy szybko nie wróci. Ile trwało to w Egipcie czy w Tunezji? Coś koło miesiąca i do dziś nie odważyłbym się tam polecieć.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez spiggy N lut 20, 2011 23:34  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Sar trek napisał(a): a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich też nie mają demokracji i to wszystko może nie ominąć tego kraju.

to naprawde nie boli poczytac deczko w necie
o co biega w zadymach w Bahrainie...
spiggy
 
Dołączył(a): N lut 07, 2010 14:52
Lokalizacja: kraina sera i czekolady

Postprzez Sikorex Pn lut 21, 2011 8:35  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Nie ma tolerancji dla śmieciów którzy mordują własnych obywateli !
Już z tego powodu automatycznie nie powinno się rozgrywać tam zawodów. Kasa kasą i widowisko, ale są rzeczy ważniejsze. No i Australia była by pierwsza,klimat klimat !
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Damian375 Pn lut 21, 2011 10:22  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Według mnie jeżeli to prawda, że władza strzela do demonstrantów to moim zdaniem takie Państwo nie powinno już nigdy otrzymać wyścigu (pod obecnymi rządami). Doskonale wiem, że nikt mojego zdania nawet nie przeczyta z ludzi Berniego, no ale niech wiedzą chociaż, że dużo ludzi się sprzeciwia !

Po drugie ten klimat Australii jest niezastąpiony :-).

Sam zagłosowałem na : tak, w innym terminie. Ale teraz chciałbym to zmienić na nie.
Ostatnio edytowano Pn lut 21, 2011 10:32 przez Damian375, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez AleQ Pn lut 21, 2011 10:28  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Wóz albo przewóz. Jeśliby nie dało się zorganizować wyścigu 13.03 to go nie będzie ,ponieważ nie można sobie tak wcisnąć wyścig do kalendarzu :twisted: Bernard może być bardzo nie zadowolony z odwołania GP ,ale takie jest życie . Zdrowie musi być ważniejsze niż wyścigi.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Shaitan Pn lut 21, 2011 10:52  Re: Losy GP Bahrajnu 2011

Damian375 napisał(a):Według mnie jeżeli to prawda, że władza strzela do demonstrantów to moim zdaniem takie Państwo nie powinno już nigdy otrzymać wyścigu (pod obecnymi rządami). Doskonale wiem, że nikt mojego zdania nawet nie przeczyta z ludzi Berniego, no ale niech wiedzą chociaż, że dużo ludzi się sprzeciwia !

A pamiętasz tortury francuza w Abu Zabi :D ?? Trochę szumu było, ale równie szybko jak on powstał, to równie szybko znikł. I co? I nic. Liczy się tylko kasa. Jak okoliczności na to pozwolą to i wydarzenia w Bahrajnie zamiecie się pod dywan. Jak długo gotówka będzie się lała do kieszeni Berniego, to tak długo będzie tam GP.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości