Przed GP Malezji 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez l00kers So kwi 09, 2011 10:38  Re: Przed GP Malezji 2011

Chcialbym zobaczyć pole lap. Niestety liczyłem że Mclaren zdobędzie PP jednak znowu Vettel minimalnie lepszy. Licze na ciekawy wyścig, mysle że Australia pokazała że Red Bulle szybciej kończą opony więc będzie ciekawie. No i DRS na tym torze zrobi pewnie swoje. Bedzie duuuzo walki
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez SkC So kwi 09, 2011 10:41  Re: Przed GP Malezji 2011

Brawo HRT !!! :smile: , tylko 0.5s do Virgina
Liczyłem że Hamilton, wreszcie zmaże uśmieszek z twarzy Vettela :-( Było blisko, jeśli jutro popada to stawiam na McLarena i jego strategie. Nie zdziwię się jak Heidfeld stanie na podium w ekstremalnych warunkach (pamiętacie chyba co było w 2009). Jednak martwi mnie strata Renault do top4, w Australii wszystko wyglądało ładnie, natomiast strata ponad 1s w Malezji zawiodła pewnie nie tylko moje oczekiwania. Póki Kubek nie wróci nie przekonamy się co tak naprawdę potrafi R31, bo Nick coś się chyba opuścił po krótkim sezonie 2010 w Sauberze. Petrov był przez całe Q szybszy od Nicka i liczyłem że wyprzedzi Alonso ale nie udało się :sad:

Moje przewidywania na jutro(sucho) Mokro
1 VET 1 HAM
2 HAM 2 BUT
3 BUT 3 HEI
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez phildoon So kwi 09, 2011 10:54  Re: Przed GP Malezji 2011

Moim zdaniem Renault przesadziło z taktyką, mogli spróbować dwa mierzone kółka zrobić. Na pewno byliby wyżej, rykanci jedni. Co nie zmienia faktu, że z 1.7 sekundy straty do Vettela zrobili 1.2. Można by rzecz, że rzeczywiście urwali pół sekundy :-)
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon
 
Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 21:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Shaitan So kwi 09, 2011 10:57  Re: Przed GP Malezji 2011

Abstrahując od tego kto wygrał, kto przegrał, to Q3 było po prostu niesamowite. Dawno nie pamiętam bym się tak emocjonował oglądając kwalifikacje. Genialna sesja!!! F1 w czystej postaci :hurra: .
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez ziw So kwi 09, 2011 10:59  Re: Przed GP Malezji 2011

phildoon napisał(a):Moim zdaniem Renault przesadziło z taktyką, mogli spróbować dwa mierzone kółka zrobić. Na pewno byliby wyżej,


Nie sadze.
ziw
 

Postprzez phildoon So kwi 09, 2011 11:03  Re: Przed GP Malezji 2011

A ja myślę, że tak. Trzeci rząd mógł być ich. Na moje oko mają lepsze tempo od Ferrari i na tę chwilę są trzecią siłą w stawce.
Zawsze są to dwa mierzone okrążenia, ciut mniejsza presja a i w razie czego większy margines na ewentualny błąd. Ale cóż poradzić, hazard zawsze wiąże się z ryzykiem. Co nie zmienia faktu iż to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę wczorajsze problemy. Podźwignęli się bardzo ładnie. Jutro liczę na dobrą taktykę, efektywne stinty i walkę o podium przynajmniej jednym bolidem. Nick może upatrywać swojej szansy w deszczu, Witalij w doskonałym starcie i wykorzystaniu różnicy prędkości. BTW. Wie ktoś jak wyglądał dzisiaj Speed Trap?
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon
 
Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 21:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez totalfun So kwi 09, 2011 11:05  Re: Przed GP Malezji 2011

Poprawki renault mające dać 0,5 sekundy chyba nie wypaliły. Być może to wina zbyt krótkiego czasu prac nad setupem.
Ciekawe, że jeszcze nikt nie wspomniał o ustawieniach na deszcz :haha:

-- So kwi 09, 2011 12:08 --

phildoon napisał(a):Wie ktoś jak wyglądał dzisiaj Speed Trap?

http://www.formula1.com/results/season/ ... _trap.html
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez atb So kwi 09, 2011 11:09  Re: Przed GP Malezji 2011

@phildoon
Nie mieli na czym - musieli w Q1 jechać na miękkich (tylko RBR i Mac mieli dwa komplety nowych opon na Q3);
Miękkie opony nadają się tylko na jednego hot lapa - nawet jeśli Renault jest na poziomie Ferki, to ALO jednak robi swoje.
Avatar użytkownika
atb
 
Dołączył(a): Wt wrz 09, 2008 21:32
GG: 25032226

Postprzez Dasqez So kwi 09, 2011 11:11  Re: Przed GP Malezji 2011

Fantastyczna sesja, emocje do ostatniego zakrętu :) Mam nadzieję, że McLaren namiesza jutro w wyścigu bez względu na pogodę, pokazali dzisiaj, że jako jedyni są w stanie zagrozić RBR. Mimo to trzeba przyznać, że Vettel pojechał genialne okrążenie (niestety :P). Ferrari jest póki co w lesie, walka z LRGP chyba nie do końca była ich celem. Mam nadzieję, że zarówno Pietrow swoim atomowym startem i Heidfeld swoją jazdą zapewnią kilka solidnych punktów. Mercedes również cieniuje i to mocno, Ross pewnie ma nietęgą minę. Ładnie pojechali też kierowcy Team Lotus, w szczególności Heikki :) Williamsy wciąż w rozsypce, smutno oglądać Baricza tak daleko na gridzie. Jutro mam nadzieję na emocjonujący wyścig.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez phildoon So kwi 09, 2011 11:12  Re: Przed GP Malezji 2011

Dzięki bardzo. Myślałem, że lotu-diamenty będą wyżej :-) Ale to i tak nie zmienia faktu, że z optymizmem czekam na jutrzejszy wyścig. P6 to dobra pozycja do ataku, Witalij również powinien napierać i bez problemu poradzić sobie z Massą. Będzie dobrze! :D

@ atb
Oczywiście, zgadza się. Mogliby jednak spróbować :)
Fakt, Heidfeld jadący w Q1 na żółtych mocno mnie zdziwił. Będąc szczerym nie tego się spodziewałem.
Ostatnio edytowano So kwi 09, 2011 11:15 przez phildoon, łącznie edytowano 1 raz
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon
 
Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 21:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez marwoj666 So kwi 09, 2011 11:13  Re: Przed GP Malezji 2011

Niestety PP dla Vettela :sad: Jutro trzymam kciuki za McLareny, miejmy nadzieję że zgniotą puszki :)
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez ice So kwi 09, 2011 11:15  Re: Przed GP Malezji 2011

Dasqez napisał(a):Mimo to trzeba przyznać, że Vettel pojechał genialne okrążenie (niestety :P).

Genialne to pojechal Hamilton bo poprawial sie juz minimalnie i widac bylo ze wyciska ostatnie soki... Najlepszy moment to chyba P1 Buttona przed dwoma RBR podczas Q2 i smutne miny ludzi z RBR.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez Don Pedros So kwi 09, 2011 11:16  Re: Przed GP Malezji 2011

phildoon napisał(a):Moim zdaniem Renault przesadziło z taktyką, mogli spróbować dwa mierzone kółka zrobić. Na pewno byliby wyżej, rykanci jedni. Co nie zmienia faktu, że z 1.7 sekundy straty do Vettela zrobili 1.2. Można by rzecz, że rzeczywiście urwali pół sekundy :-)

Jeśli popatrzymy na Pietrowa, bo tylko on zakwalifikował się do Q3 w Australii to Witia odrobił 0,264s do Vettela, a jeśli na zespoły to Renault odrobiło w stosunku do RBR - 0,464s :-D
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez PavLo So kwi 09, 2011 11:17  Re: Przed GP Malezji 2011

moim zdaniem poprawki lotus renault podziałały przecież w australii Pet tracił do Vet 1.7 sek a teraz Hei 1.1 sek oby tak dalej
PavLo
 
Dołączył(a): Śr sie 19, 2009 15:36

Postprzez phildoon So kwi 09, 2011 11:20  Re: Przed GP Malezji 2011

A więc Panie Don Pedros wychodzi jednak na to, że udało się :)
Jak najbardziej mnie to cieszy, myślę, że zespół również jest zadowolony. Na Chiny podobno jakieś niewielkie usprawnienia, minimalne duża paczka dopiero na Turcję. Oby utrzymali ten rozwój do końca sezonu a kto wie, może pod koniec będą bardzo mocno naciskać, może już z Robertem :)
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon
 
Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 21:46
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości