GP Malezji 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER N kwi 10, 2011 10:43  GP Malezji 2011

Jedna rzecz istotna. Trzeba zbadać bolid LRGP, no bo nie może być takiej sytuacji, jak miał dzisiaj Petrov. Dobrze, że to było w takim miejscu, ale nie wyobrażam sobie, aby tak się stało w środku jakiegoś zakrętu, który jest szybki a bandy są blisko.

No i coo z tego, że Kubica mógłby pojechać lepiej, jak go teraz nie ma w sporcie. Może by nie ukończył. Świat na razie nie będzie taki sam.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez juras70 N kwi 10, 2011 10:45  Re: GP Malezji

Czy Pietrov nie wypadł na tą trawę przypadkiem przez jakąś usterkę? Dziwnie to wyglądało, jak Glock na Suzuce
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez Soft_dev N kwi 10, 2011 10:49  Re: GP Malezji

juras70 napisał(a):Czy Pietrov nie wypadł na tą trawę przypadkiem przez jakąś usterkę? Dziwnie to wyglądało, jak Glock na Suzuce


Nie widziałeś problemu z kierownicą?, po prostu się urwała...
Soft_dev
 
Dołączył(a): N mar 29, 2009 8:00

Postprzez Travis N kwi 10, 2011 10:52  Re: GP Malezji

Kierownica urwała się po wyskoku. :???:
Avatar użytkownika
Travis
 
Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 8:18

Postprzez pietrov N kwi 10, 2011 10:52  Re: GP Malezji

Ale ona urwała się po tym skoku który wykonał, a nie przed. Przynajmniej mi się tak wydaje.
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez cziken N kwi 10, 2011 10:52  Re: GP Malezji

Wydawało mi sie czy Webberowi pod sam koniec wyscigu zepsul sie DRS?
Avatar użytkownika
cziken
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 18:29
Lokalizacja: Assen

Postprzez Mati93 N kwi 10, 2011 10:53  Re: GP Malezji

Fotkę w dobrej rozdzielczości z latającym Pietrovem proszę :P

A czy przypadkiem, kierownica nie urwała się, po spadnięciu na ziemię, a nie przed lotem ? Spadek, i dość mocne uderzenie mogło spowodować pęknięcie.

No ale wielkie brawa dla Nicka, dobry wyścig, dobry bolid
Jedynie szkoda mi tylko Hamiltona.

Wielki plus, to wyprzedzenia w wyścigu, i walki które były piękne :)
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Endrju Szopen N kwi 10, 2011 10:54  Re: GP Malezji

Pełen w różne wydarzenia wyścig mieliśmy!

Przede wszystkim - gratulacje dla Vettela; jakoś nie przyjmuje do siebie marudzeń niektórych kibiców na to, że jak wygrywa jeden kierowca to nie ma co oglądać i wyścigi nie są interesujące, i że tak w ogóle nie powinno być najlepiej. Właśnie, że nie - oglądanie kierowców, którzy wygrywają seriami jest pasjonujące w dużym stopniu (nie mówię, że tak samo jak walka na torze pomiędzy kierowcami), ponieważ mamy możliwość oglądania pięknych przejazdów, niesamowitej formy i to jest w pewien sposób magiczne w wielu sportach, jak co jakiś czas pojawia się ktoś, kto potrafi niszczyć stawkę przez długi czas, by potem pozostać legendą. No, rozpisałem się; Vettel legendą jeszcze nie jest, ale gratulować trzeba, kolejny weekend, który godny jest mistrza świata.

Forma Renault też jest niesamowicie budująca i ekscytująca do oglądania, bo pomimo problemów w piątek obaj kierowcy potrafili jechać bardzo dobrym tempem i przede wszystkim wykonali ten niesamowity start. A awaria Pietrowa... Dość osobliwa sprawa. Na plus jak dla mnie należy także zaliczyć występy kierowców McLarena (Hamilton ewidentnie borykał się z jakimiś problemami w drugiej części wyścigu, a wcześniej jeszcze ten nieudany pit stop...), jazdę Kobayashiego i kolejny punkt di Resty.

Minus? Jak dla mnie rozczarowali mnie podczas tego wyścigu kierowcy Mercedesa - i to potężnie. Nie wiem jak oni to robią, ale w mistrzowski sposób zepsuli sobie wyścig jeżdżąc 'gdzieś tam' w środku/z tyłu, czyli tam, gdzie nie powinni być. Webber też mi nie zaimponował; kiepski początek wyścigu, czasem lekkie przebłyski, by potem znów było gorzej, by w drugiej połowie dawać sobie jakoś radę... Strasznie szarpany ten jego przejazd.

No ale poza tym - jestem zadowolony, że wyścig obył się bez deszczu i już czekam na Chiny :)

Ale ona urwała się po tym skoku który wykonał, a nie przed. Przynajmniej mi się tak wydaje.


Musiałbym zobaczyć raz jeszcze tą powtórkę, ale wydaje mi się, że Pietrow już miał problem wcześniej, dlatego wyjechał na pobocze, właśnie na powtórce patrząc zastanawiałem się, czemu będąc na lewym poboczu i skręcając kierownicą bolid coś tak niemrawo skręca... Chyba, że to było tylko złudzenie.
Ostatnio edytowano N kwi 10, 2011 10:57 przez Endrju Szopen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez juras70 N kwi 10, 2011 10:56  Re: GP Malezji

Soft_dev napisał(a):
juras70 napisał(a):Czy Pietrov nie wypadł na tą trawę przypadkiem przez jakąś usterkę? Dziwnie to wyglądało, jak Glock na Suzuce


Nie widziałeś problemu z kierownicą?, po prostu się urwała...


Chodzi mi o to co napisał Endrju Szopen :
ale wydaje mi się, że Pietrow już miał problem wcześniej, dlatego wyjechał na pobocze, właśnie na powtórce patrząc zastanawiałem się, czemu będąc na lewym poboczu i skręcając kierownicą bolid coś tak niemrawo skręca...
Avatar użytkownika
juras70
 
Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 15:32

Postprzez plastic N kwi 10, 2011 10:59  Re: GP Malezji 2011

Obrazek
Ostatnio edytowano N kwi 10, 2011 11:30 przez plastic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
plastic
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 20:30
Lokalizacja: Goleniów

Postprzez Bronze N kwi 10, 2011 11:00  Re: GP Malezji 2011

A on nie popełnił błedu i polecial w buraki ? Ale lot trzeba przyznać zacny 8-) Red Bull Air Race stoi otworem :evil: Co do wyścigu to najlepsza walka to chyba Schumacher vs Kobayashi . Vettel świetny wyścig. Ciekawa była sytułacja na lini Alonso ,Hamilton.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez kylo1910 N kwi 10, 2011 11:01  Re: GP Malezji

Bardzo dobry wyścig, bezkonkurencyjny Vettel, potem McLaren i Lotus Renault. Dziwi mnie kolejny tak słaby start Webbera. Punkty dla di Resty i Schumachera :) DRS jednak pomaga bardziej niż się spodziewałem :P
kylo1910
 
Dołączył(a): N mar 27, 2011 17:37

Postprzez rentonB N kwi 10, 2011 11:02  Re: GP Malezji 2011

Chyba blad Pietrowa z tym wyjechaniem poza tor troche dziwna sytuacja przeciez robia Lap Walk i powinien wiedziec ze tam jest wzniesienie ale trudno stalo sie.
Gratulacje Nick
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Sklavin N kwi 10, 2011 11:05  Re: GP Malezji 2011

http://www.youtube.com/watch?v=b1yrhxfC9iM

Widać, że koła reagują na ruchy kierownicy i urwanie kolumny to raczej skutek upadku. Po prostu błąd Witka.
Gratulacje dla Nicka, który w swoim stylu wykorzystał problemy rywali i dojechał na 3 miejscu.
ROBERT KUB1CA
Avatar użytkownika
Sklavin
 
Dołączył(a): Pt kwi 09, 2010 17:16

Postprzez Endrju Szopen N kwi 10, 2011 11:05  Re: GP Malezji 2011

Ja jednak wciąż obstaję przy tym co napisałem wcześniej, że on miał problem wcześniej, bo koła niemrawo reagowały na ruchy kierownicą; jednak nie wiem na ile dobrze to zobaczyłem i czy to nie było tylko i wyłącznie przewidzenie, więc uciąć głowy nie dam. Ale powtórkę chętnie bym przeanalizował, albo prosiłbym kogoś kto ma nagrany wyścig, by przyjrzał się temu bliżej teraz :)

@up - Reagują, ale tak... Niemrawo właśnie :P

Dobra, poczekajmy na wypowiedź Witka, będziemy wtedy wiedzieć.
Ostatnio edytowano N kwi 10, 2011 11:07 przez Endrju Szopen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron