Przed GP Chin 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Shaitan Pt kwi 15, 2011 19:44  Re: Przed GP Chin

To nie o to chodzi czy wierzę czy nie. Co do Merca, to nie wykluczam takiej możliwości, że w momencie kiedy ogarną ten cały stos problemów i będą mieli szczęście z ustawieniami, które będą wreszcie idealne, to mogą być całkiem konkurencyjni. Problemy z Kers, z DRS, z przegrzewaniem, bardzo wąskie widełki dobrego setupu, duże zużycie opon... To bardzo niewdzięczna konstrukcja, ale jak dopisze im fura szczęścia, to tu czy tam mogą być szybcy.
Tak więc nie mówię, że to się zdarzy teraz, ale nie wykluczam takiej ewentualności. Wyglądali dzisiaj po prostu bardzo solidnie i ciekaw jestem czy się nie posypią jutro.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Sar trek Pt kwi 15, 2011 23:13  Re: Przed GP Chin

Heidfeld wyczerpał chyba dzisiaj limit wypadków na ten sezon. Opony wytrzymują dłużej = mniej pit stopów = łatwiej wszystko ogarnąć. W Malezji gubiłem się w tym, co się dzieje. Może pomocna byłaby taka grafika, jak w NASCAR, kto ile zyskał, a ile stracił w pit stopie.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez Endrju Szopen So kwi 16, 2011 4:31  Re: Przed GP Chin

Sar trek napisał(a):Heidfeld wyczerpał chyba dzisiaj limit wypadków na ten sezon. .


I przy okazji komplety nowego przedniego skrzydła, z tego co usłyszałem na BBC. Albo mi się wydawało, że tak usłyszałem, ledwo powstrzymuję siebie od snu :P
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Damian375 So kwi 16, 2011 6:00  Re: Przed GP Chin

Heidfeld prawdopodobniej używa starego przedniego skrzydła :oops:
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Endrju Szopen So kwi 16, 2011 7:22  Re: Przed GP Chin

Mark Webber - P18! Na twardej mieszance około 0.8 sekundy wolniejszy od Vettela... Sensacja, nie spodziewałem się czegoś takiego.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cichy So kwi 16, 2011 7:22  Re: Przed GP Chin

To jest sen, prawda? Ja jeszcze śpię i obudzę się wkurzony, że zaspałem na Q :o
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Marker So kwi 16, 2011 7:23  Re: Przed GP Chin

Brawo Team Lotus. Jestem pod wrażeniem postępu tego zespołu, już tracą tylko 0.6s do RB7. :lol:

Edit.
Tak,1.4s roznicy
Ostatnio edytowano So kwi 16, 2011 7:50 przez Marker, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez AutoryteT So kwi 16, 2011 7:31  Re: Przed GP Chin

Marker napisał(a):Brawo Team Lotus. Jestem pod wrażeniem postępu tego zespołu, już tracą tylko 0.6s do RB7. :lol:


:twisted: :twisted: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :twisted: :twisted: Udało Ci się to. Spodziewałem się, że Webber może tak zrobić, już po treningach było widać różnicę między Vettelem a Webberem. Ale stawka 18 kierowców w 0.9s :o :o :eek:
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez barteks So kwi 16, 2011 7:31  Re: Przed GP Chin

Jakie 0,6? Ponad 1,4 sekundy.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Dasqez So kwi 16, 2011 7:34  Re: Przed GP Chin

Cooper na Twitterze pisze, że Webber poleciał się skarżyć FIA na niekonsekwencję pomiędzy zestawami opon. Ale jakoś inni dali radę.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Endrju Szopen So kwi 16, 2011 7:37  Re: Przed GP Chin

Dasqez napisał(a):Cooper na Twitterze pisze, że Webber poleciał się skarżyć FIA na niekonsekwencję pomiędzy zestawami opon. Ale jakoś inni dali radę.


Nie, no jeżeli Mark miał z tym problem i właśnie z tym 'problemem' pobiegł na skargę... To mi się od razu śmiać chce, bo jak na mój gust to zachowanie trochę niepoważne, wszyscy mają te same opony (przynajmniej te same, na których Vettel był szybszy o 0.8s), a on do tego dysponuje bolidem RB7 i nie umie tego wykorzystać. No proszę.

@down
No, już myślałem, że stracę do niego szacunek.
Ostatnio edytowano So kwi 16, 2011 7:40 przez Endrju Szopen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez barteks So kwi 16, 2011 7:38  Re: Przed GP Chin

Poszedł, żeby zapytać się, czy musi ważyć się z kaskiem po Q1, bo nie zna procedur. (BBC)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez rentonB So kwi 16, 2011 8:01  Re: Przed GP Chin

Szkoda Renowek w Q2 powinni porzucic ta strategie. A szkoda bo sa szybsi od Ferrari


Nuuuda
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Endrju Szopen So kwi 16, 2011 8:17  Re: Przed GP Chin

rentonB napisał(a):Nuuuda


Jak się patrzy tylko na to kto zdobywa P1 to nie dziw się, że nuda. Mamy jeszcze zawodników od P2 do P24. Sporo do analizy, emocjonowania się i w ogóle. Perspektywicznie się F1 ogląda.

Cóż, niesamowite okrążenie Vettela, brawo! McLareny oczywiście za nim, co można było przewidzieć i gratulacje dla Buttona za znalezienie się przed Lewisem! Poza tym Rosberg, di Resta i obaj kierowcy Toro Rosso, którzy są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem kwalifikacji, oby to się przeniosło na punkty.

@down - dycjusz
Czy Ty aby nie przesadzasz?
Ostatnio edytowano So kwi 16, 2011 8:21 przez Endrju Szopen, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Admx So kwi 16, 2011 8:19  Re: Przed GP Chin

Czy Pietrow bedzie mógł jutro na starcie założyć dowolny komplet opon?
Admx
 
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 17:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron