Przed GP Chin 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sanki So kwi 16, 2011 8:23  Re: Przed GP Chin

dycjusz napisał(a):i kto mi powie że PET to nie jest sierota <cenzura>... nie czuł że dzieje sie coś dziwnego z bolidem.. i nie mógł zjechać na bok wcześniej...

Dla mnie to nawet jakby wygrał mistrza świata to nie ma talentu w ogóle...

Pewnie, mógł zjechać i zgasić od razu bolid i pozbawić się szans na Q3 całkowicie. A może to byłby tylko przejściowe problemy i udałoby się dojechać do garażu? Pomyśl.

PS: Co zrobił Vettel na koniec? Skończyło się już "That was what we talking about"? Teraz bawi się w króla siedząc w bolidzie przez 5 minut?
Ostatnio edytowano So kwi 16, 2011 8:24 przez Sanki, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez rentonB So kwi 16, 2011 8:23  Re: Przed GP Chin

dycjusz napisał(a):i kto mi powie że PET to nie jest sierota <cenzura>.... nie czuł że dzieje sie coś dziwnego z bolidem.. i nie mógł zjechać na bok wcześniej...

Dla mnie to nawet jakby wygrał mistrza świata to nie ma talentu w ogóle...

Sadze ze jakby zatrzymal sie na trawie to byla by zolta, a to by calkiem zniszczylo Heidfeldowi kwalifikacje, sadze ze to team zdecydowal zeby zatrzymac sie na torze
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez gregoff So kwi 16, 2011 8:24  Re: Przed GP Chin

Button daje radę chłopina. Oby nie spuchł w połowie sezonu jak to bywało miejscami...

Vettel jedzie w innym świecie sobie. Chociaż żeby Webber miał jakieś patenty na niego jak w zeszłym sezonie a teraz to już sam nie wiem czy to RB robi już wszystko pod Sebastiana czy to Webber dał się całkowicie w cień zepchnąć. Bo tym wozem powinien tyłem jadąc zmieścić się do Q2!!!

Lotus ma potencjał na tym torze, ale przyda im się atomowy start...

Toro Rosso szybko, ale nie za szybko... Di Resta to już klasa sama w sobie:)

Niestety nie widziałem końcówki Q2 (po czerwonej fladze) więc nie chcę tutaj nikogo skreślać, bo może mieli pecha. Ale niejaki MSC to już mocno zwietrzała marka... a strategia LRGP po prostu majstersztyk. Jak bym BMW widział:)

EDIT:

Zapomniałem o Rosbergu:) Graty wielkie za waleczność:) Pewne 4 miejsce i to naciskając na McLareny. Ferrari znowu w kwalifikacji średnio, ale wyścigi mają dość mocne, więc jest nadzieja ciągle.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dycjusz So kwi 16, 2011 8:31  Re: Przed GP Chin

Sanki napisał(a):Pewnie, mógł zjechać i zgasić od razu bolid i pozbawić się szans na Q3 całkowicie. A może to byłby tylko przejściowe problemy i udałoby się dojechać do garażu? Pomyśl.


Nie martw sie o mnie.. myśle.. i myśle że jako kierowca czuł że nie wbija mu biegów tylko może redukować, a wcale nie musiał zatrzymywać się na torze, ani na trawie, tylko obok miejsca gdzie sie zatrzymał była część innej pętli która nie jest wykorzystywana przez bolidy i mógł tam zjechać...

Zresztą nie mam zamiaru polemizować na ten temat.. Cały zeszły sezon i takie "wpadki" tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że topowym kierowcą to on nigdy nie bedzie.

Wszystko z mojej strony na ten temat.
- Jakie są podobieństwa między F1 i rajdami WRC?

- Kierownica, cztery kółka i pedał. Kimi Raikkonen
Avatar użytkownika
dycjusz
 
Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 17:27
Lokalizacja: Trzciel
GG: 9309829

Postprzez marrak So kwi 16, 2011 8:33  Re: Przed GP Chin

Sadze ze jakby zatrzymal sie na trawie to byla by zolta, a to by calkiem zniszczylo Heidfeldowi kwalifikacje, sadze ze to team zdecydowal zeby zatrzymac sie na torze

Tak... :o Cały zespół pracuje pod Nicka, jak tylko pojawiły się problemy z bolidem to toczyła się w Renault półgodzinna dyskusja gdzie się zatrzymać :???:
Pomyśl zanim piszesz takie głupoty.

P3 Lewisa - może być jutro ciekawie na starcie :-)
Di Resta :dobrze: co raz bardziej mi się podoba jego jazda.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez JPM So kwi 16, 2011 8:39  Re: Przed GP Chin

Ciekawe co z Webberem. Tak jak ktoś zauważył w komentarzach, nie zapomniał przecież jak się jeździ. Śmierdzi mi w Red Bullu spiskiem! Dadzą Vettelowi zdobyć 75 punktów, przed Turcją powiedzą, że uporali się z bolidem Webbera i ten ponownie będzie jeździć na swoim poziomie, ale nie dogoni już 'Palucha'.

A co do kwalifikacji, to zaskoczyła mnie mała strata Rosberga do McLarenów. Mercedes naprawdę zrobił postępy, a jeszcze przed weekendem Nico był pesymistą. Ciekawe też jak jutro spisze się Ferarri.
Avatar użytkownika
JPM
 
Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 20:05

Postprzez Angulo So kwi 16, 2011 8:51  Re: Przed GP Chin

Albo czegoś nie rozumiem, albo się pomyliłem w obliczeniach. Lewis w Q1 wyjechał tylko raz na tor na twardych oponach, wówczas, gdy wszyscy poza RBR wyjechali tez na miękkich, więc powinien zaoszczędzić 1 komplet. W Q2 było podobnie, z tą różnicą, że wyjechał na miękkich, ale też tylko raz. Jak dla mnie powinien zaoszczędzić 2 komplety miękkich opon na Q3, a zrobił tylko jeden przejazd, jak resztą, która użyła softów 2 razy więcej.... :?

Cieszę się z wyników kwalifikacji, Jenson jak rok temu przed Lewisem, a strata 0,7s do vettela wcale mnie nie zaskoczyła. Red Bull zawsze w Q3 wyciąga 0,5s. Trzeba przyznać, że w czerwonych kombinezonach Jenson i Lewis nawet niźle wyglądają. :-)
Fantastyczne okrążenie Rosberga. :o
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Shaitan So kwi 16, 2011 8:54  Re: Przed GP Chin

Vettel zniszczył stawkę dokładnie jak zrobił to w Australii. Co do Webbera, to zanosi się, że dostanie takie lanie jakie w zeszłym sezonie Robert zafundował Witkowi. Na dzień dzisiejszy Mark przy Sebastianie wygląda żenująco... :shock:

Gdyby Schumacher nie zawalił na całej linii, to za ekipą z Woking pewnie mielibyśmy dwa samochody z Brackley i tak jak mówiłem, nie jestem tym faktem ani trochę zaskoczony. Mieć auto wolne z powodu słabego pakietu, to co innego niż mieć auto wolne z powodu całej masy problemów.

Szkoda awarii Pietrowa, bo była duża szansa na P5. Strategia teamu, była idiotyczna IMO, bo wystarczyłoby gdyby Nick pojechał na 2 mierzone kółka jak Witek i nic złego by się nie stało. Witek zdecydowanie szybszy od Nicka, dla którego stare skrzydło nie jest żadną wymówką, a na pewno nie dla różnicy, która ich dzieliła.

FI dosyć mocna, ale to już na treningach było widać. Chłopaki z Toro Rosso, mimo iż okoliczności trochę pomogły, to też spory sukces zaliczyli.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez manieq So kwi 16, 2011 8:58  Re: Przed GP Chin

Jeżeli ktoś ocenia kierowcę po tym, gdzie zatrzymał swój uszkodzony bolid to ja dziękuję. Zatrzymał to zatrzymał! Pewnie myślał, że się dotoczy.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez Linguini So kwi 16, 2011 8:59  Re: Przed GP Chin

Zobaczcie jak całkiem dużymi kroczkami HRT zbliża się szczególnie do Virgin.
Przed sezonem wiele cierpkich słów polało się na ich głowy, a niejedni wspominali że przeskoczenie czasu 107 % to będzie nie lada wyczyn.
A tu ogon tabeli jest już na wyciągniecie ręki.
Będzie tez zatem również walka o końcowe pozycje.
Avatar użytkownika
Linguini
 
Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 14:52
Lokalizacja: łódź

Postprzez Shaitan So kwi 16, 2011 9:01  Re: Przed GP Chin

manieq napisał(a):Jeżeli ktoś ocenia kierowcę po tym, gdzie zatrzymał swój uszkodzony bolid to ja dziękuję. Zatrzymał to zatrzymał! Pewnie myślał, że się dotoczy.

adamcooperf1 Adam Cooper
#F1 Not saying it's what Petrov did, but now drivers need to save tyres 4 race, so they don't want to get them covered in grass...
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez totalfun So kwi 16, 2011 9:06  Re: Przed GP Chin

Widać od Australii nic się nie zmieniło. Red Bull, tfu, Sebastian rządzi i dzieli.
Jestem przekonany, że w Malezji, w obawie przed deszczem, Red Bull ustawił wyżej bolidy. Stąd cała gadka o ustawieniach na wyścig. A w McLarenie już myśleli, że są tak blisko a tu zimny prysznic.
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez marrak So kwi 16, 2011 9:07  Re: Przed GP Chin

Zobaczcie jak całkiem dużymi kroczkami HRT zbliża się szczególnie do Virgin.

Virgin obawiał się tych kwalifikacji, było o tym kilka dni temu.
Biorąc pod uwagę jak blisko byli w Malezji, to faktycznie Chiny im nie leżą, zobaczymy jak wypadną w wyścigu.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Kayo So kwi 16, 2011 9:07  Re: Przed GP Chin

dycjusz napisał(a): a wcale nie musiał zatrzymywać się na torze, ani na trawie, tylko obok miejsca gdzie sie zatrzymał była część innej pętli która nie jest wykorzystywana przez bolidy i mógł tam zjechać...


Przecinając jednocześnie linię jazdy, tym samym podejmując duże ryzyko, a ponadto narazić się FIA. To z pewnością świadczyłoby o jego zdrowym rozsądku i pomyślunku.
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Roxana So kwi 16, 2011 9:31  Re: Przed GP Chin

Hmmm.. zastanawiam się dlaczego bolid Pietrowa nie został wepchnięty na pobocze skoro blisko jego stał, tylko czekali ładnych parę minut na dźwig.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości