GP Monako 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy N maja 29, 2011 15:59  Re: GP Monaco 2011

Fajnie wypowiedział się Hamilton dla BBC, min. padło, że:

- to "żałosny żart", że na sześć wyścigów pięć razy był wzywany,
- ruch Pastora to po prostu głupota,
- na pytanie dziennikarki, czy zna może przyczynę dziwnego patrzenia na jego akcje odpowiedział ".. może dlatego, że jestem czarny?"

oj, Lewisowi strzeliło dziś, choć nie ma mu się czemu dziwić.

Wyścig zacny, mocny... ostatnie okrążenia, ach.. coś wspaniałego chyba dla fanów Red Bulla, McLarena i Ferrari, czyż nie? Gdyby nie SC mogłoby być jeszcze ostrzej.. ;) Oby więcej takich akcji...


ps. wiadomo coś więcej na temat Pietrowa?

ps2. ricciardo!! Szykuj się
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez SkC N maja 29, 2011 16:02  Re: GP Monaco 2011

Szemron napisał(a):Jak w ogóle Sutil stracił tą oponę? Ktoś przyuważył?


Tak jak Hamilton w 2008r. Na zakręcie Tabac
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Mexi N maja 29, 2011 16:02  Re: GP Monaco 2011

Szemron napisał(a):Jak w ogóle Sutil stracił tą oponę? Ktoś przyuważył?


Przytarł bandę przed wejściem w zakręt, chyba po walce z Kobą.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Marcin388 N maja 29, 2011 16:03  Re: GP Monaco 2011

Szemron napisał(a):Jak w ogóle Sutil stracił tą oponę? Ktoś przyuważył?


Zakręt wcześniej podczas walki z Maldonado za bardzo wyjechał na zewnętrzną i miał bliski kontakt z bandą.
Avatar użytkownika
Marcin388
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 9:56
Lokalizacja: Września
GG: 485880

Postprzez barteks N maja 29, 2011 16:03  Re: GP Monaco 2011

patgaw napisał(a):Te 11 minut czekania po uprzatnieciu toru to na co? Zeby Hamiltonowi zdazyli naprawic bolid?

Decyzja o wznowieniu wyścigu musi być podana co najmniej z 10-minutowym wyprzedzeniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SirKamil N maja 29, 2011 16:03  Re: GP Monaco 2011

Szemron napisał(a):Jak w ogóle Sutil stracił tą oponę? Ktoś przyuważył?


Uderzył kołem w armco na wyjściu z Tabac gdy wyprzedzał go Maldonado.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez barteks N maja 29, 2011 16:07  Re: GP Monaco 2011

Na Autosporcie napisali, że do czasu czerwonej flagi był to najlepszy wyścig roku. Musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia i przeczytać to drugi raz, bo myślałem, że mi się coś przywidziało. Mają dobre poczucie humoru.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez nate N maja 29, 2011 16:07  Re: GP Monaco 2011

wygląda na to, że w Red Bullu szykuje się świętowanie przy basenie.
Rośnie z tego mała tradycja już :-D
Avatar użytkownika
nate
redaktor
 
Dołączył(a): N paź 19, 2008 17:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arya N maja 29, 2011 16:08  Re: GP Monaco 2011

tivi92 napisał(a):Button jest pechowcem sezonu, albo niektorych wyscigach jedzie na mniejsza ilosc pitstopow - traci tutaj znow zrobil ich wiecej i znow na tym stracil... co by nie mowic, ale 2 postoje wiecej to jednak duzo

Pechowiec, tyle że wyprzedził Vettela dzięki jego zawalonemu pit stopowi, a safety car wyjechał chwilę po tym, jak Jenson zjechał do pit stopu, o włos nie tracąc przewagi, za to doganiając szybciej Vettela. Poza tym, strategia Sebastiana, który musiał jechać kilkadziesiąt kółek na jednym komplecie opon, była dużo lepsza?
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez nEoDaViS N maja 29, 2011 16:19  Re: GP Monaco 2011

Blake napisał(a): :???: Chyba w bolidzie RB.

A co to RB7 to jakiś święty bolid? Webber ma taki sam i jakoś u niego nie widać tej ogromnej przewagi. R31 ma mega ogromny potencjał. Szkoda tylko że zaborcy (czyt. PET, HEI) nie potrafią go w ogóle wykorzystać. Perez, Kobayashi, Maldonado nawet złomem potrafią cisnąć, żeby zakwalifikować się do Q3 (PER, MAL) lub startować z przedostatniej linii i ukończyć na 5 miejscu (KOB). Jak ma się umiejętności, to w Monako bolid jest najmniej wpływowy, lecz z pewną granicą np. HRT, Virgin, Lotus Team. Vettel + RB7 to niestety najlepiej zgrana para w całej stawce.
Złotym Lotusiakom dwa razy się udało im się cudem stanąć na podium, to już szlachcice, bo podium. Dwa razy... i to wszystko, od Chin idzie im coraz gorzej.
Ja nie twierdzę, że Kubica by gromił Vettela w każdym wyścigu, lecz byłby bardzo blisko, w Monte Carlo nawet przed. (Zresztą gdyby nie pech Lewisa, Jensona, Ferdka i szczęście Sebka, też by byli przed nim ;x )
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez hideto N maja 29, 2011 16:26  Re: GP Monaco 2011

cichy napisał(a):Fajnie wypowiedział się Hamilton dla BBC, min. padło, że:

- to "żałosny żart", że na sześć wyścigów pięć razy był wzywany,
- ruch Pastora to po prostu głupota,
- na pytanie dziennikarki, czy zna może przyczynę dziwnego patrzenia na jego akcje odpowiedział ".. może dlatego, że jestem czarny?"

oj, Lewisowi strzeliło dziś, choć nie ma mu się czemu dziwić.

Wyścig zacny, mocny... ostatnie okrążenia, ach.. coś wspaniałego chyba dla fanów Red Bulla, McLarena i Ferrari, czyż nie? Gdyby nie SC mogłoby być jeszcze ostrzej.. ;) Oby więcej takich akcji...


ps. wiadomo coś więcej na temat Pietrowa?

ps2. ricciardo!! Szykuj się

pietrow ma tylko kilka siniaków. Po wypadku bolała go noga, więc zespół kazał mu siedzieć w bolidzie.

Co do hamiltona, to jego 'pewnie dlatego, że jestem czarny' to był kiepsko skrywany sarkazm. Ale żale które wylał wcześniej były już na serio. Hamilton się dziś zachowywał jakby był naćpany...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez nate N maja 29, 2011 16:32  Re: GP Monako 2011

Zgodnie z przewidywaniami, Vettel, Newey i Horner wylądowali w basenie :smile:...
a Eddie zgubił swoje okulary - zostały tylko anty sunny :D
Obrazek
Coulthard wyjmuje telefon i ląduje w basenie :)

Ma RBR co świętować. aż ciśnie sie na usta - jest ryzyko - jest zabawa :-D
Ostatnio edytowano N maja 29, 2011 16:43 przez nate, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
nate
redaktor
 
Dołączył(a): N paź 19, 2008 17:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maiesky N maja 29, 2011 16:36  Re: GP Monaco 2011

barteks napisał(a):Na Autosporcie napisali, że do czasu czerwonej flagi był to najlepszy wyścig roku. Musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia i przeczytać to drugi raz, bo myślałem, że mi się coś przywidziało. Mają dobre poczucie humoru.

Również napiszę, że mimo nieskuteczności DRS do momentu drugiego SC był to bardzo ciekawy wyścig- thriller. Niestety skończyło się jak zwykle :(.

Szkoda Maldonado, super rezultat Koby
Wrzuciłem wykresy:
http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2011&nr=6&dzial=29

Czy oni razem z wprowadzeniem HD wymienili cała ekipę od realizacji?! W tym roku przekaz jest straszny- ujęcia akcji przerywane przed końcem (przykład: Barcelona, atak z udziałem ALonso; poprzednie GP również), dzisiaj błysnęli zmieniając ujęcie kamery podczas wymiany w pitstopie, przez co nie widać było co się stało np w RBR! Przełączyli na wyjazd w trakcie obsługi! Szczególnie denerwujące!
Avatar użytkownika
maiesky
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 12:16
Lokalizacja: Świecie

Postprzez dragon92 N maja 29, 2011 16:37  Re: GP Monako 2011

Wreszcie co tam sie u RBR w picie działo? Przyznam że na początku też myślałem że mu dwie rózne opony założyli
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez nate N maja 29, 2011 16:39  Re: GP Monako 2011

dragon92 napisał(a):Wreszcie co tam sie u RBR w picie działo? Przyznam że na początku też myślałem że mu dwie rózne opony założyli

To tylko złudzenie powodowane przez słońce. po jednej stronie jest cień, a po drugiej rzuca się w oczy lepiej oświetlony fragment koloru mieszanki
Avatar użytkownika
nate
redaktor
 
Dołączył(a): N paź 19, 2008 17:17
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość