GP Kanady 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rentonB N cze 12, 2011 22:20  Re: GP Kanady 2011

Mam nabite 5h 30min na iplayerze, ale warto bylo. Bedzie co wspominac w przyszlosci.

Moim zdaniem DRS to przesada, za duza przewage daje. Zmniejszyl bym dlugosc strefy o jakies 30-40%
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez cichy N cze 12, 2011 22:20  Re: GP Kanady 2011

Bez ściemy, chłopaki, wszyscy wiemy, że to ukartowane żeby zaoszczędzić czasu i został puszczony tylko jeden hymn... a Button i tak dostanie karę :-P

No ale szczerze, to brawa dla Buttona, ciężki miał wyścig, jeśli nie tragiczny.. a więc przez łzy, gratulację :? Cieszy jednak ogromna ucieczka w WDC a wszyscy wiemy, że to jest priorytetem.. dodam jeszcze, że Button nam się naraża.. a dalej pamiętamy w szczególności rok 2009 :evil:

Dziadzia prawie, że na podium, no ale bogowie postąpili sprawiedliwie i nie dopuścili do tego ;) Jego standardowe "wypychanki" opłaciły się tylko na chwilę.

Idiotą wyścigu, jeśli to nie za mocne słowo, zostaje oczywiście Lewis.. nie wiem czasem gdzie on ma głowę i czemu jechał z rozbitym bolidem przez połowę okrążenia, powinien wg. mnie dostać za to karę, szczególnie, że sędziowie po wyścigu na Węgrzech w 2009 są na to szczególnie uczulenie. Dodam, że też przez niego pojawił się przez niego SC.. a co gdyby pogoda była ok? Wtedy mogłoby to całkowicie zmienić wyniki wyścigu.. to tyle, farciarz na pudle, ale jest dublet, spora suma punktów.. Ferrari, McLaren w tyle.. mamy WDC 8-) :lol:

PS. Brawa dla STR!! No i Hrt :P
Ostatnio edytowano N cze 12, 2011 22:21 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Hellsbells N cze 12, 2011 22:21  Re: GP Kanady 2011

Hamilton i Alonso byliby zapewne jego głównymi konkurentami w wyścigu. Jeśli podzczas SPA 2008 był taki a nie inny werdykt, to tu takze powinien.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez Dante N cze 12, 2011 22:23  Re: GP Kanady 2011

Obawiam się , że za rozrabianie na torze , Button nie będzie się zbyt długo cieszył pierwszy miejscem .
@hellsbells - Co według ciebie powinien zrobić Button ? Dla mnie to zwykły incydent wyścigowy (choć oczywiście mogę się mylić) .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez bonafide N cze 12, 2011 22:24  Re: GP Kanady 2011

vettel cienias :lol: przyciśnięty raz do muru i efekty widać
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez totalfun N cze 12, 2011 22:25  Re: GP Kanady 2011

To niesamowite, ale wyścig zacząłem oglądać u ciotki, następnie z kolegami w pubie a kiedy wydawało się, że nic już z tego nie będzie wpadam do chaty i niespodzianka :dusi: :dusi: :dusi:
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wygrał Button. Dzisiejszy wyścig to cała esencja sportu. Oby takich więcej!!!
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez sceptyk N cze 12, 2011 22:28  Re: GP Kanady 2011

Ostatnie 20 okrążeń - epickie!

Sebastian na limicie na słabych oponach nie wytrzymał - dokładnie na to liczył Button i nie ma co się naśmiewać z Vettela.

Button - pewnie wyścig życia, zaimponował mi, to było coś...

@sanki
Facet z filmiku w przebraniu Czarnej Stopy wywalający się na torze pewnie miał łyżwy.
Już wiadomo czemu Czarne Stopy wyginęły... :twisted:
Ostatnio edytowano N cze 12, 2011 22:29 przez sceptyk, łącznie edytowano 1 raz
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez eracny N cze 12, 2011 22:28  Re: GP Kanady 2011

What the fantastic race, that was awesome awesome!
Brawa dla Buttona, nie wiem jak on to zrobił :D
Vettel, szkoda słow. Po raz kolejny pokazał że jest niedojrzałym kierowcom i jego aktualny stan punktowy w 99% zawdzięcza samochodowi.
Webber z takim samochodem jeździ słabo, szkoda że sie marnuje bolid z nr 2.
Szkoda Schumixa :/ Bardzo mocno liczyłem na pudło. Gdy sie coraz bardziej przesuszało, widać jak dużo tracił i spowalniał i Webba i Przyciska.
Ogólnie wyścig miód. Muszę jeszcze jutro obejżeć sam początek wyścigu, bo niestety mnie ominął
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez tivi92 N cze 12, 2011 22:30  Re: GP Kanady 2011

Sphincter napisał(a):...i w tysiącach domów rozległ się krzyk radości :P




Piekny wyscig Buttona, mam nadzieje ze nie dostanie kary, narozrabial w sumie bardzo dzisiaj, przeciez incydent z Hamiltonem to jego 100% wina (ta sama sytuacja co Michael - Rubens na wegrzech 2010) Szkoda Hamiltona, ktory prawdopodobnie tez by byl wysoko. Jeszcze Bardziej zal mi Alonso ktory dzieki troche malo trafnej strategii i pozniejszym bledzie Buttona przegral ten wyscig. Ale wrocmy do startu, zrobienie tego za sc bylo prawie jak podanie wygranej Vettelowi na tacy w dodatku trzymanie go tak dlugo... Jak na dloni bylo widac, ze bolid Nicka jest ustawiony na mokro, o ile w uzyciu byly gumy pomaranczowe lub niebieskie to jako tako jechal, po zmianie na slicki juz tak dobrze mu nie szlo, z drugiej strony Pietrow ktory zgarnia zasluzone p5. Bardzo dziwna sytuacja z Massa, nie wiem czemu kierowca dublowany tak sie zachowal co na pewno w jakis sposob wplynelo na brazylijczyka ale pojawienie sie na mecie jakies tysieczne sekundy przed Kamuim bylo piekne (pomijajac fakt ze Kamui po wyjsciu z zakretu do mety mal blizej :D). W punktach obydwa TorroRoso, Alg startujacy z pitlane wyzej niz Buemi(ciekawe czy bedzie sie ktos nim zachwycal tak jak Kobayashim po turcji). Nico bez punktow co mnie jakos specjalnie nie martwi no i na koniec 13 miejsce Liuzziego.
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
tivi92
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 16:50

Postprzez Mexi N cze 12, 2011 22:31  Re: GP Kanady 2011

Pięknie było widzieć na wejściu w T7 Vettela jak moczy prawe koła w wodzie a po dwóch sekundach widzieć potwierdzenie przypuszczeń :)

Brawo dla Schumachera, piękne tempo na przesychającym torze - stary dobry Majkel. Szkoda, że DRS tyle dawał, Webber objeźdzał go jak chciał. Nie wiem, czy Schumacher nie mógł jechać środkiem suchej linii, wówczas Webber miałby trudniej. Szkoda, że nie na pudle.

Massa - pięknie wywalczył P6, oczywiście HRT (?) zamiast zjechać z suchej linii po wyjeździe za tor i przy dublowaniu pchali się tamtędy, przez co Felipe musiał pchać się na mokre...skończyło się tak jak wiadomo.

Button - szkoda sytuacji z Alonso, ale mimo wszystko to co zrobił zasługuje na pochwałę. Świetne tempo na suchym :) Jednak jak dostanie karę za Alonso, nie może się dziwić.

Alonso - podczas wyprzedzania Buttona ten go zahaczył, moim zdaniem Button widząc Ferdka przed sobą spokojnie mógł wydłużyć skręt podczas gdy ten wolał ciąć...Miał tam dużo miejsca. Kto wie, czy nie byłby dzisiaj PRZED Buttonem wiedząc, że go wyprzedził.

Wyścig z historią, jak w ostatnich latach każdy w Kanadzie :)

Heidfeld - ładny lot :)
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Dasqez N cze 12, 2011 22:31  Re: GP Kanady 2011

Fantastyczny wyścig. Tyłek mnie boli od siedzenia, ale co tam, na taką końcówkę warto było czekać. Po raz drugi kierowca McLarena odbiera Vettelowi zwycięstwo, oby tak dalej. Oj, dużo się działo, muszę ochłonąć najpierw. Lewis dzisiaj znowu dał po garach. Brawo Alguersuari, brawo Kobayashi, szkoda tego P6 na ostatnich metrach.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw N cze 12, 2011 22:33  Re: GP Kanady 2011

Ci sedziowe sa smieszni. Oni sie boja puscic wyscigu czy co? niedlugo faktycznie trzeba bedzie budowac tory pod kopula, jak Borowczyk powiedzial.
Puszczac wyscig w momencie gdy intermediaty sa odpowiednimi oponami, to po co w ogole full wety sa stworzone? tylko pirelli niepotrzebnie pieniadze wydalo na stworzenie opon.
I kara dla Ambrosio smieszna. Tam chyba byl tylko nakaz startu na full wetach, ktorego dopelnili.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez DamianF N cze 12, 2011 22:35  Re: GP Kanady 2011

W tym wyścigu było wszystko! O ile myślałem, że jak Kubicy nie będzie to nic nie będzie mnie w stanie "elektryzować" w F1, a tutaj mogę śmiało powiedzieć, że oglądałem najlepszy wyścig dotychczas! Była dramaturgia, było wyprzedzanie, wypadki, kary, deszcz, sucho, loty, drifty nawet Rihanna była! :-P A ten czas wyścigu to chyba przez to, że nie dawno skończył się nam 24h Le Mans i panowie za bardzo wczuli się w klimat Le mans. :D

Co do kierowców, to fantastyczny Button, normalnie jak nie on. Dosłownie można powiedzieć, że chyba Hamilton się wcielił w jego skórę, wyprzedza, nie patrzy na innych i jeszcze na końcu to tempo, coś pięknego! Ciesze się również z wysokich miejsc Schumachera i Pietrova, miejmy nadzieję, że w tym sezonie to nie był ostatni tak wspaniały wyścig!
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez eracny N cze 12, 2011 22:36  Re: GP Kanady 2011

No dokładnie patgaw. Robią z nich już kompletne panienki które boją się cokolwiek zrobić bo im paznokcie się połamią. Zamiast puścić już wyścig jak w miare przestawał padać deszcz, to oni czekali aż kompletnie przestanie padać...
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez im9ulse N cze 12, 2011 22:36  Re: GP Kanady 2011

tivi92 napisał(a):
Sphincter napisał(a):przeciez incydent z Hamiltonem to jego 100% wina (ta sama sytuacja co Michael - Rubens na wegrzech 2010) Szkoda Hamiltona

kurna przestańcie gadać takie brednie...zupełnie inne sytuacje, tam obaj kierowcy się zrównali i była idealna widoczność, tu Ham był znacznie z tyłu i tumany wody...Button był winny ale w sytuacji z Alonso !!! Czemu zawsze dyletanci sobie tak wszystko układają ?!
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości