Przed GP Europy 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Artello96 So cze 25, 2011 14:23  Re: Przed GP Europy 2011

Jedyna szansa jaką upatruje dla reszty stawki to kiepski start Vettela lub SC. Mimo wszystko in minus zaskoczył mnie Pietrow, który przegrał z Sutilem o 0.034 sekundy, a jednak był szybszy od Heidfelda przez większą część weekendu, jednak Heidfeld znalazł się w Q3, a rosjanin nie. Mam nadzieję, że Hamilton zrobi jakiś piękny start i łyknie dwa Red Bulle.

Ktoś wie dlaczego Heidfeld jak i Sutil w ogóle nie zrobili czasów pomiarowych w Q3?
Ostatnio edytowano So cze 25, 2011 14:24 przez Artello96, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez Endrju Szopen So cze 25, 2011 14:24  Re: Przed GP Europy 2011

Artello96 napisał(a):Ktoś wie dlaczego Heidfeld jak i Sutil w ogóle nie zrobili czasów pomiarowych w Q3?


Pewnie uznali, że i tak nie pobiją tych przed sobą i woleli zaoszczędzić opony na wyścig. I przy okazji mieć możliwość startowania na komplecie, jakim by tylko sobie tam wymyślą.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez marwoj666 So cze 25, 2011 14:25  Re: Przed GP Europy 2011

@Endrju Nie wierzę że dominacja RB Cię cieszy :-) jeszcze parę wyścigów i Cherubinek może pojechać sobie na wakacje bo tytuł zapewniony :(
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez hideto So cze 25, 2011 14:28  Re: Przed GP Europy 2011

No po prostu tragedia. Co ma zrobić ? rozwalić bolid z 3 razy, żeby marudom na całym świecie było weselej ?

Ma najlepszy bolid w stawce, potrafi go wykorzystać jeździ jak Kubica w zasadzie bezbłędnie wykorzystując auto na 99,9% a wam źle...

Proponuję zbanować na kilka wyścigów czołowe 10 ekip, niech sobie hrt, lotus i dziewice poczują, jak to jest być w punktach albo walczyć o podium... przecież dzięki temu będzie ciekawiej...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Endrju Szopen So cze 25, 2011 14:28  Re: Przed GP Europy 2011

marwoj666 napisał(a):@Endrju Nie wierzę że dominacja RB Cię cieszy :-) jeszcze parę wyścigów i Cherubinek może pojechać sobie na wakacje bo tytuł zapewniony :(


Oczywiście, że mnie cieszy :-D

Nie jestem fanem Vettela ani RB, ale oglądam F1 dla wyścigów, dla wszystkich kierowców w stawce i dominacja jednego kierowcy też jest w pewien sposób ciekawa i imponuje jak się ją ogląda, a także ma dużą wartość historyczną, bo o takich dominacjach mówi się później przez całe dekady. Ale i tak to co teraz napisałem nie oddaje do końca tego jak pasjonuję się F1, więc pewnie niektórym trudno będzie mi uwierzyć, że naprawdę mi się to podoba :-)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez barteks So cze 25, 2011 14:35  Re: Przed GP Europy 2011

ExiT napisał(a):
Hellsbells napisał(a):Kombinezony Buttona i Hamiltona na ten weekend wyglądają przekomicznie :-D .

Aha... To ja bym prosił fotę, jeśli ktoś takową posiada.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez SirKamil So cze 25, 2011 14:36  Re: Przed GP Europy 2011

Artello96 napisał(a):Ktoś wie dlaczego Heidfeld jak i Sutil w ogóle nie zrobili czasów pomiarowych w Q3?


Bo i tak by zostali na swoich pozycjach a tak podarowali sobie po 2-3 dodatkowe kółka świeżości opon.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez SkC So cze 25, 2011 14:46  Re: Przed GP Europy 2011

Rożnicę między zawodnikami jak z gry od Codemasters. Jedynym sposobem na pokonanie RBR jest zakaz jakiejkolwiek aerodynamiki w bolidach :evil:

Ewidentnie widać w ten weekend miejsce w szeregu zespołu LRKW, miejsca 9 i 10 są dla nich, choć dzisiaj Sutil zabrał miejsce Vitkowi. Ferrari jak zwykle, świetne treningi i co? I tak są za McLarenem. Massa trzyma się blisko Alonso(już 2 weekend z rzędu)

PS. Mercedesy się jutro wysadzą z siodła na stracie :-D
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Kazik So cze 25, 2011 15:39  Re: Przed GP Europy 2011

Czy ktoś jest w stanie zatrzymać w tym roku Sebastiana ? Przypominają się czasy Michaela.Duży szacun dla tych,którzy próbują walczyć (Fernando oczywiście...Lewis..Jenson).Nie wierzę w to,że modyfikacja mapowania silnika spowoduje "spowolnienie" Red Bulla.Kiedyś żle się wyraziłem o Webberze (chociaż nie uważam go za kiepskiego kierowcę) ale mimo wszystko cały czas brakuje mu do "młodszego kolegi".Chciałbym aby jutro wygrał ktoś inny niż Sebastian ale nie dlatego,że życzę jemu żle.Jest kandydatem nr jeden do zwycięstwa na jutro. Do tej pory wyścigi w Walencji były "średnociekawe" więc może ...będzie inaczej ? (kiierowcom Force India życzę wjazdu na punkty-a kierowcom Renault tak jakby trochę mniej)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Sato1991 So cze 25, 2011 15:56  Re: Przed GP Europy 2011

Tak, pewnie już to pytanie było wcześniej dziękuję za informację, ale się pewnie z nią minąłem skoro muszę je zadać
Czy jeżeli zawodnik który zakwalifikował się do Q3 nie wyjedzie na owe Q3, to będzie musiał założyć opony na których zakończył Q2?
Nico Rosberg - najładniejsza kobieta w F1.
Sato1991
 
Dołączył(a): N wrz 21, 2008 19:11

Postprzez Kazik So cze 25, 2011 16:04  Re: Przed GP Europy 2011

Heidfeld i Sutil mogą sobie wybrać opony,na których rozpoczną wyścig.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez axel So cze 25, 2011 16:06  Re: Przed GP Europy 2011

Przypominają się czasy Michaela.Duży szacun dla tych,którzy próbują walczyć (Fernando oczywiście...Lewis..Jenson)


Walczą walczą, bo nic innego im nie pozostaje, ale co najważniejsze robią to coraz skuteczniej. Suma sumarum Vettel wygrywa te kwalifikacje, ale wyścig rządzi się swoimi prawami i tam już nie jest taki silny.
I dla tych, którzy już wiedzą na 100%, kto wygra wyścig, radziłbym wziąć coś na uspokojenie i spokojnie poczekać do jutra, bo mogą się mile bądź niemile zdziwić.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Endrju Szopen So cze 25, 2011 16:08  Re: Przed GP Europy 2011

Sato1991 napisał(a):Tak, pewnie już to pytanie było wcześniej dziękuję za informację, ale się pewnie z nią minąłem skoro muszę je zadać
Czy jeżeli zawodnik który zakwalifikował się do Q3 nie wyjedzie na owe Q3, to będzie musiał założyć opony na których zakończył Q2?


Gdybyś przewinął na górę strony, zobaczyłbyś to co napisałem:

Endrju Szopen napisał(a):
Artello96 napisał(a):Ktoś wie dlaczego Heidfeld jak i Sutil w ogóle nie zrobili czasów pomiarowych w Q3?


Pewnie uznali, że i tak nie pobiją tych przed sobą i woleli zaoszczędzić opony na wyścig. I przy okazji mieć możliwość startowania na komplecie, jakim by tylko sobie tam wymyślą.


Gdzie sprytnie wplątana jest informacja o tym, że mogą startować na jakich oponach są, ponieważ Święty Regulamin F1 rzecze, iż w wyścigu wystartować kierowcy z Q3 muszą na oponach, na których wykonali swoje najlepsze okrążenia. Oni tego nie zrobili, więc dowolność w ich ręce trafia...
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez xdomino996 So cze 25, 2011 16:11  Re: Przed GP Europy 2011

axel napisał(a):Walczą walczą, bo nic innego im nie pozostaje, ale co najważniejsze robią to coraz skuteczniej. Suma sumarum Vettel wygrywa te kwalifikacje, ale wyścig rządzi się swoimi prawami i tam już nie jest taki silny.
I dla tych, którzy już wiedzą na 100%, kto wygra wyścig, radziłbym wziąć coś na uspokojenie i spokojnie poczekać do jutra, bo mogą się mile bądź niemile zdziwić.


Prawda w Q są szybcy ale Vettel nie umie wykorzystać bolidu w 100% w wyscigu i dlatego to jest szansa dla Hamiltona i Alonso
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez wartek So cze 25, 2011 16:15  Re: Przed GP Europy 2011

a mnie ciekawi czy w zwiazku z zakazem zmian mapowania w silnikach w przyszlosci nie bedziemy ogladac awari
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron