Przed GP Europy 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AdrianAdrian So cze 25, 2011 16:20  Re: Przed GP Europy 2011

Już żeśmy oglądali, Maldonado.
R.Kubica
Avatar użytkownika
AdrianAdrian
 
Dołączył(a): Cz lis 15, 2007 19:01
Lokalizacja: Kielce

Postprzez axel So cze 25, 2011 16:38  Re: Przed GP Europy 2011

@up
Sam Michael napisał(a):Mieliśmy problem z samochodem Pastora, który musiał zatrzymać się na torze. Wciąż badamy przyczynę tego.


Jeszcze sami nie wiedzą, co to była za przyczyna.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Hellsbells So cze 25, 2011 16:41  Re: Przed GP Europy 2011

To było do przewidzenia-prowadzący się jak po szynach RBR po raz kolejny pokonał konkurencję. Mimo, iż też boli mnie dominacja jednego zawodnika to jest to jednak zasłużone-utworzyli od podstaw świetny zespół wokół swojego protegowanego, zatrudnili bardzo kompetentny sztab konstruktorów, który wyprodukował maszynę miażdżącą rywali. Z tego powodu, mimo iż nie cierpię puszek, to chylę przed nimi czoła.

Szkoda ostatniego okrążenia Alonso, gdyby nie błąd w drugim sektorze byłoby trzecie, a może nawet drugie miejsce.
Sutilowi udało się pokonać DiRestę, ale nie narusza to faktu, iż jest on regularnie gnojony przez swojego mało doświadczonego team-mate.
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez Darkat So cze 25, 2011 17:02  Re: Przed GP Europy 2011

SirKamil napisał(a):
Artello96 napisał(a):Ktoś wie dlaczego Heidfeld jak i Sutil w ogóle nie zrobili czasów pomiarowych w Q3?


Bo i tak by zostali na swoich pozycjach a tak podarowali sobie po 2-3 dodatkowe kółka świeżości opon.



Podobnie zachował się Rosberg . Z tymże on pojawił się na torze gdy były pierwsze przejazdy. Na drugim się nie pojawił bo i tak nie miał szans na poprawienie pozycji a z tyłu oprócz kolegi z zespołu nikt mu nie zagrażał.
A w ogóle zastanawiająca jest forma Mercedesa i Lotus Renault. Raz są bliżej raz dalej a czołowa trójka jakoś blisko siebie jest mimo że Vettel ciągle wygrywa.
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez SPIDER So cze 25, 2011 17:16  Re: Przed GP Europy 2011

Hellsbells napisał(a):Mimo, iż też boli mnie dominacja jednego zawodnika to jest to jednak zasłużone-utworzyli od podstaw świetny zespół wokół swojego protegowanego, zatrudnili bardzo kompetentny sztab konstruktorów, który wyprodukował maszynę miażdżącą rywali. Z tego powodu, mimo iż nie cierpię puszek, to chylę przed nimi czoła.

Bo mają hajs, to mogą sobie pozwolić na wydatki. Istotne jest to, że oni do tej historii weszli tak łatwo. Zero jakiejkolwiek tradycji, poza sponsoringiem, a produkują tylko napoje energetyczne. Jak za starych dobrych czasów Benetton, który robił ciuchy.

W zasadzie, już jest po sezonie. Mamy utrzymane status quo. Vettel mistrz kierowców, RBR - mistrz zespołów.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Angulo So cze 25, 2011 17:25  Re: Przed GP Europy 2011

W zasadzie, już jest po sezonie. Mamy utrzymane status quo. Vettel mistrz kierowców, RBR - mistrz zespołów.

Dokładnie to samo mówiono o Brawnie i Buttonie w 2009, a pod koniec sezonu mieli nieźle w gaciach. Red Bull dominuje tylko i wyłącznie w kwalifikacjach, jutro w wyścigu jestem pewien, że Hamilton i Alonso będą siedzieć Vettelowi na ogonie.
Cóż przed kwalifikacjami myślałem, że McLaren złapał zadyszkę, na szczęście myliłem się.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez slipstream So cze 25, 2011 17:32  Re: Przed GP Europy 2011

Dokładnie to samo mówiono o Brawnie i Buttonie w 2009, a pod koniec sezonu mieli nieźle w gaciach.

Przy czym za ich końcówką stała ogromna dziura w budżecie nie pozwalająca rozwijać BGP001 w tempie reszty która ich dogoniła, czego nijak nie można porównać i powiedzieć że może spotkać RedBulla. Więc bez przesady.

Zero jakiejkolwiek tradycji, poza sponsoringiem, a produkują tylko napoje energetyczne.

Też, tylko taka ksenofobia i tworzenie jakiś hermetycznych światów wzajemnej adoracji zupełnie do mnie nie przemawia. Ja nie mam problemów z tym, ze ktoś wchodzi z znikąd i robi zamieszanie, a nie wyklucza przy tym z wszelkich praw bo "nie mają tradycji". McLaren w latach 60-ych też nie miał żadnej tradycji przystępując do rywalizacji...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mexi So cze 25, 2011 18:03  Re: Przed GP Europy 2011

Angulo napisał(a):
W zasadzie, już jest po sezonie. Mamy utrzymane status quo. Vettel mistrz kierowców, RBR - mistrz zespołów.

Dokładnie to samo mówiono o Brawnie i Buttonie w 2009, a pod koniec sezonu mieli nieźle w gaciach. Red Bull dominuje tylko i wyłącznie w kwalifikacjach, jutro w wyścigu jestem pewien, że Hamilton i Alonso będą siedzieć Vettelowi na ogonie.
Cóż przed kwalifikacjami myślałem, że McLaren złapał zadyszkę, na szczęście myliłem się.


Niestety prawda jest brutalna, qual ma bardzo duże znaczenie w obecnych czasach a RBR ma świetne rozwiązanie na czasówkę. W wyścigach tylko w Australii odjechał (Vettel) na więcej niż 10 sekund, w dwóch miał ogon przez cały wyścig. Pytanie tylko czy on to kontrolował i miał rezerwy w razie czego.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez qTeck So cze 25, 2011 18:17  Re: Przed GP Europy 2011

Angulo napisał(a):
W zasadzie, już jest po sezonie. Mamy utrzymane status quo. Vettel mistrz kierowców, RBR - mistrz zespołów.

Dokładnie to samo mówiono o Brawnie i Buttonie w 2009, a pod koniec sezonu mieli nieźle w gaciach.

Tylko, że Red Bull jest w ścisłej czołówce od 3 lat, a Brawn został sklecony naprędce przed sezonem ze świetnego pakietu zaprojektowanego za bajeczne pieniądze Hondy; bez pieniędzy i pomysłu jak utrzymać formę w dalszej części sezonu ad. 2009.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Van_Helsing N cze 26, 2011 1:20  Re: Przed GP Europy 2011

Czy ktoś wspomina, że McLaren w '88 ciągle niestety wygrywał...? Nieee, chyba nie. :-)


Ciekawostka odnośnie McLaren'ów w '88:
-na 1031 możliwych okrążeń McLaren był na prowadzeniu przez 1003,
-na 4747 możliwych kilometrów McLaren przejechał na prowadzeniu 4622.

Te rekordy do dziś nie zostały pobite, ciekawe jak po tym sezonie będą wyglądały statystyki RBR.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez Dasqez N cze 26, 2011 7:44  Re: Przed GP Europy 2011

Na zachodzie bez zmian, można powiedzieć. Kapitalna forma RBR. FIA może stękać, prychać, sapać, banować, ale w tym roku chyba nic nie jest w stanie powstrzymać puszek od zdobycia obydwu tytułów. Tak jak hideto napisał, Vettel w tym roku jeździ jak Robert - nie popełnia praktycznie żadnych błędów (okej, Kanada 2 tygodnie temu, a poza tym?) i wykorzystuje bolid w 100%, a że sama maszyna jest najwyższych lotów, to mamy wyniki, jakie mamy. Trzeba swoje osobiste odczucia odłożyć na bok i póki co pogratulować spółce, bo wykonują kapitalną robotę. A McL i Ferrari robią co mogą, widocznie nie wystarcza, chociaż wyścig to inna bajka. Rozczarowuje mnie coraz bardziej LRGP, słaba dyspozycja obydwu kierowców. Mam nadzieję na dobry wyścig Hamiltona i Alonso. A z resztą - niech się dzieje co chce.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cichy N cze 26, 2011 9:20  Re: Przed GP Europy 2011

ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez l00kers N cze 26, 2011 9:40  Re: Przed GP Europy 2011

To nie było idealne okrążenie. Maszyna zrobiła swoje. Mam nadzieje że Red Bull wybral agresywniejsze mapowanie i dzisiaj chce widzieć dym z ich silników
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Damos N cze 26, 2011 9:42  Re: Przed GP Europy 2011

Stanowczo nie było idealnie - kilka zakrętów za słabo ściętych, szczególnie w 3-cim sektorze. Maszyna jest najlepsza z całej stawki - bez 2 zdań.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez iAdam N cze 26, 2011 9:52  Re: Przed GP Europy 2011

Szykuje się znów łatwa wygrana VET. no może gdyby się coś ciekawego zdarzyło (patrz Montreal) to nie miał bym nic przeciwko.

P.S Co to za akcja McLarena z tymi kombinezonami?
Avatar użytkownika
iAdam
 
Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 15:49
Lokalizacja: Szczecin
GG: 3200013

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron