GP Europy 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maly-boy N cze 26, 2011 15:35  Re: GP Europy 2011

nEoDaViS napisał(a):16 zwycięstwo w karierze, nie w wyścigu ;)
I tak najlepsze było wymachiwanie Jaimego, jedna ręka w góre, druga w dół :D



Borowczyk powiedział 16 zwycięstwo w tym sezonie
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Semai N cze 26, 2011 15:35  Re: GP Europy 2011

Wspaniały wyścig! Cała czołówka jechała od siebie pełne 57 kółek na milimetry! Niesamowity tor - tak wspaniałej konfiguracji nie było w F1. Jego wprowadzenie do kalendarza to doskonałe posunięcie. Jest nawet lepszy od Hungaroringu i tak samo niesamowity jak Singapur! Prawdziwa esencja wyścigów samochodowych i nowa świątynia dla każdego fana!
Niesamowicie emocjonujące zwycięstwo Vettela po ciężkiej walce koło w koło.
Dobrze,ze wspomniany wyścig na Hungaro już blisko bo na następnych 2 GP na pewno zasnę...

Doskonale też,ze klasyfikacje generalne są tak ciasne - walka o mistrzostwo jak do tej pory również najlepsza w historii.
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez ExiT N cze 26, 2011 15:37  Re: GP Europy 2011

SpeedyGonzales napisał(a):Ja zapomniałem o wyścigu całkowicie, ale wasze komentarze mnie pocieszają :razz: . Nudny ten 2011 w F1, może od SStone się coś zmieni:)


Wręcz przeciwnie, wyścigi są ciekawe jak nigdy (No może dzisiejszy jest ewenementem).
Rozumiem, nie ma Kubicy, to jest nuda...
Ale zrozum, że niektórzy (w tym ja) oglądają F1, nie patrząc koniecznie na osiągi polaka...
Avatar użytkownika
ExiT
 
Dołączył(a): N lis 15, 2009 13:33
GG: 9542681

Postprzez fletcher N cze 26, 2011 15:43  Re: GP Europy 2011

Podczas tego nudnego wyścigu rozbawiły mnie dwie wypowiedzi.
Odpowiedź Lewisa na informację o wysokiej temperaturze opon oraz pan Borowczyk, który w pewnym momencie zastanawiał się czy teraz Webber zaatakuje Vettela.
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Postprzez rafaello85 N cze 26, 2011 15:44  Re: GP Europy 2011

Wyścig beznadziejny jak zawsze. Walencja jest pierwszym torem, który bym wywalił z kalendarza.

Cieszę się ze zwycięstwa Vettela. Cherubinek jechał bezbłędnie i cały czas kontrolował sytuację.
Czerwień pojawiła się na podium :smile: Ferdek zrobił co do niego należało. Wyczekał dłużej przed ostatnim postojem i wykonał go w bardzo odbrym momencie. To pozwoliło przeskoczyć Marka.
Webber dzielnie się trzymał. Dziś udało mu się nie stracić pozycji na starcie :brawo: Długo był drugi, potem uległ manewrowi, który ja określam mianem 'wyprzedzaniopodobne'. Później dobry postój i powrót na drugą pozycję, następnie zbyt wczesny postój i spadek na 3 miejsce. Na koniec jeszcze kłopoty ze skrzynią. Dobrze, że przekładnia nie rozleciała się pod koniec wyścigu i Australijczyk nie stracił najniższego miejsca na podium.


Cieszę, że nie mieliśmy zbyt wielu manewrów "wyprzedzaniopodobnych". Sto razy bardziej wolę jak zawodnicy SAMODZIELNIE łykają poprzedzającego ich rywal, aniżeli korzystając z chorych udogodnień wprowadzonych przez FIA.
heh, tor w Walencji jest na tyle beznadziejny, że nawet 2 strefy DRS nie pomogą mu :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Pieczar N cze 26, 2011 15:47  Re: GP Europy 2011

DRS to świetne narzędzie do pokazywania, które tory się nie nadają do F1.

PS. Które to już rozwalone przednie skrzydło na koncie Schumachera :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SkC N cze 26, 2011 15:50  Re: GP Europy 2011

Jeśli Vettel wygra następne 3 wyścigi a reszta będzie się wymieniać na podium to Niemiec może już nie brać udziału w wyścigach w tym sezonie.

Po weekendzie na srebrnym kamieniu Mercedes będzie już przed Renówką w klasyfikacji :|
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Marker N cze 26, 2011 15:53  Re: GP Europy 2011

DRS wyraźnie stworzony dla Alonso. Gdy tylko on wyjechał przed Webberem, Alonso używał DRSu aby uciec Markowi.
:???:
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez axel N cze 26, 2011 15:54  Re: GP Europy 2011

Tak tak, tylko Alonso w ten sposób robił...
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Godspeed N cze 26, 2011 16:00  Re: GP Europy 2011

Valencia tak samo nadaje się do kalendarza F1, jak ten tor kataloński. Jedynie Kanada przerwała ciąg najnudniejszych wyścigów sezonu, choć tam sędziowie próbowali wszystkiego, żeby obrzydzić widzom oglądanie F1. Tutaj bez DRS mielibyśmy procesję od pierwszego okrążenia do ostatniego. Rezultat końcowy także mało pocieszający. Mistrzostwa w zasadzie już się rozstrzygnęły, bo nie wierzę w cudowny powrót McLarenów lub Ferrari. Te dwie stajnie co najwyżej będą sobie wzajemnie odbierać punkty i tyle.

Pietrow to jest masakra jakaś. Gościu powinien z końcem tego sezonu wylecieć z Renault, a menadżerowie powinni się zająć szukaniem innych sponsorów niż Łada. Heidfeld niestety też nie lepiej. Fantastyczny początek sezonu, a teraz tylko coraz gorzej...
Filmy gdy F1 pauzuje | Webber says it all
Avatar użytkownika
Godspeed
 
Dołączył(a): N kwi 04, 2010 12:35

Postprzez Artello96 N cze 26, 2011 16:04  Re: GP Europy 2011

Chyba wszyscy już wszystko napisali co było do napisania w tym wyścigu. Najnudniejsze GP w tym sezonie. Po co pani burmistrz tak się o nie starała :evil: . Mam nadzieję, że na Silverstone, Mclarena uskrzydli to, że będą jeździć u siebie i może to spowoduje lekkie przyhamowanie Red Bulla.

Brawa dla Alguersuariego i Sutila za punkty oraz Pereza, który pojechał na 1 pit stop i był bliski punktów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Artello96
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 10:09
GG: 3822116

Postprzez Mexi N cze 26, 2011 16:10  Re: GP Europy 2011

W tym tempie 25 września zakończą się emocje w tym sezonie. Zakończą się nieodwracalnie.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez SpeedyGonzales N cze 26, 2011 16:13  Re: GP Europy 2011

ExiT napisał(a):
SpeedyGonzales napisał(a):Ja zapomniałem o wyścigu całkowicie, ale wasze komentarze mnie pocieszają :razz: . Nudny ten 2011 w F1, może od SStone się coś zmieni:)


Wręcz przeciwnie, wyścigi są ciekawe jak nigdy (No może dzisiejszy jest ewenementem).
Rozumiem, nie ma Kubicy, to jest nuda...
Ale zrozum, że niektórzy (w tym ja) oglądają F1, nie patrząc koniecznie na osiągi polaka...

Miałem na myśli dominację Vettela. Czasy Red(Bull)Barona chyba wracają :|
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream N cze 26, 2011 16:15  Re: GP Europy 2011

Ehh, gdyby nie RBR działoby się w sezonie, bo póki co żaden zespól poza RBR w osobie Vettela nie ma ustabilizowanej formy co by miło dla rywalizacji zaskakiwało w trakcie sezonu. A tak, mieszaniec McLarenowo-Ferrari odbiera sobie jedynie punkty dzięki czemu RBR w osobie Vettela tylko przewagę powiększa.

W tym tempie 25 września zakończą się emocje w tym sezonie. Zakończą się nieodwracalnie.

Czy to tak źle... Bywało że kończyło się nieodwracalnie już w lipcu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Van_Helsing N cze 26, 2011 16:15  Re: GP Europy 2011

Może za kilka tygodni będziemy mieli bardziej urozmaicone wyścigi. Red Bull będzie miał oba tytuły w kieszeni, więc pewnie odpuści i skupi się na przygotowaniach do 2012. Wtedy powinniśmy mieć walkę pomiędzy Ferrari i McLarenem o drugie miejsce w tabeli.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron