GP Europy 2011

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Campeon N cze 26, 2011 16:19  Re: GP Europy 2011

Podczas onboardów Alonso, na dohamowaniach było słychać wydobywające się z silnika gwizdy. Czy może to mieć jakikolwiek związek ze zmianami dotyczącymi mapowania jednostek napędowych?
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Van_Helsing N cze 26, 2011 16:21  Re: GP Europy 2011

Też zwróciłem na to uwagę. Wie ktoś co to mogło być?
Ostatnio edytowano N cze 26, 2011 16:22 przez Van_Helsing, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Van_Helsing
 
Dołączył(a): So sie 28, 2010 11:47

Postprzez cichy N cze 26, 2011 16:21  Re: GP Europy 2011

Campeon napisał(a):Podczas onboardów Alonso, na dohamowaniach było słychać wydobywające się z silnika gwizdy. Czy może to mieć jakikolwiek związek ze zmianami dotyczącymi mapowania jednostek napędowych?

Był takowy od początku sezonu.. no może nie od początku ale kilka razy dało się już to słyszeć
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Campeon N cze 26, 2011 16:22  Re: GP Europy 2011

Ale tym razem było to wyraźnie słychać i to na każdym dohamowaniu. Wcześniej musiało być inaczej, ponieważ widziałem niejeden onboard Alonso w tym sezonie.

Swoją drogą bardzo podoba mi się rezultat końcowy wyścigu; dwóch moich ulubieńców na wysokich pozycjach (2nd i 8th) :) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez axel N cze 26, 2011 16:40  Re: GP Europy 2011

Podczas kamery z lewej części bolidu Alguersuariego, też można było wyłapać podobny dźwięk.
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez AleQ N cze 26, 2011 16:49  Re: GP Europy 2011

Chyba ktoś mądry powinien wywalić Walencję , bo to nie jest tor do ścigania się :twisted: Zasnąłem na 10 okr. przed metą. Jestem zadowolony wynikiem Alonso i Webbera. Co do walki o WDC i WCC to możemy sobie poczekać na zażartą walkę ,ale dopiero w przyszłym sezonie. :-(

Dublowani driverzy z HRT i Lotusa :???: :zakrywa:
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez rteger N cze 26, 2011 17:05  Re: GP Europy 2011

Niedługo Karthikeyan kogoś zabije :???:
Wyścig... Nic do pisania. Mam nadzieję, że problemy z kasą zabiją ten tor...
Współczuję Hiszpanom. Mają 2 tory, 2 najgorsze w kalendarzu.
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez cichy N cze 26, 2011 19:31  Re: GP Europy 2011

Hm, jeśli mam być szczery, to mistrzostwo konstruktorów mamy podane na tacy. Raz wyskok Ferrari, raz wyskok McLarena a tak czy siak największą ilość punktów zgarnia Red Bull... to cieszy, wątpię żeby jakiekolwiek machloje w regulaminie (co jest moim zdaniem śmieszne a zarazem żałosne) coś zmieniły ;) Nie cieszy jednak dominacja Vettela, mówię o śmiertelnie poważnie.. na prawdę daleki jestem od tego aby sezon zakończył nam się w połowie.. ba, powiem więcej, wolałbym już nawet żeby WDC zgarnął Button czy Hamilton, bylebyśmy mieli emocje do ostatniego wyścigu.. byleby te czerwoni trzymali się od niego z daleka :D

Co do wyścigu, nie ma co opisywać, ni deszcz, ni DRS, ni KERS, ni kraksy, wypadki, cieki wodne, ni fazy księżyca.. ten wyścig jest, był i będzie nudny jak flaki z olejem.. już dawno powinien wylecieć, a praktycznie nigdy się nie pojawić.. a panowie powinni wsadzić tą kasę w przywrócenie imoli, lub innego konkretnego toru czy też budowy czegoś nowego z charakterem..
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Dasqez N cze 26, 2011 19:39  Re: GP Europy 2011

Gdyby nie P2 Fernando to wyścig zupełnie spisany na straty. Z resztą, czego się spodziewać po Walencji? Ten tor tak nadaje się do ścigania jak Karthikeyan do tytułu mistrzowskiego. Wydaje się, że RBR już wszystko pozamiatały, pozostałym musi wystarczyć walka o drugie miejsce, która mimo wszystko powinna być zaciekła i interesująca. Rozczarowały mnie McLareny, szczególnie po dzisiejszej zapowiedzi Buttona. Słabo Mercedesy, beznadziejnie wręcz Renault. Wielkie brawa dla Jaime, zasłużone punkty, jego radość po finiszu oglądało się z nieskrywaną przyjemnością ;) Wracając jeszcze do Karthikeyana - ktoś z FIA powinien z nim na poważnie porozmawiać, bo to co wyprawia przy dublowaniu jest po prostu żenujące.

Ciekawe czy Silverstone cokolwiek zmieni w stawce.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hideto N cze 26, 2011 19:43  Re: GP Europy 2011

Mogłyby być warunki jak w czasie motoGP.

Jakbym chciał móc potem wysłać charliemu zapis wyścigu motoGP, 125 czy moto2 i pokazać jakie panieneczki są teraz w F1...

A tak na poważnie. Nic się nie zmieni. W FIA pracuje banda idiotów, którzy byli zbyt głupi by prowadzić zespół F1 albo pracować w nim na stanowisku technicznym. Ich 'pomysły' czy to na uatrakcyjnienie wyścigu, czy na 'spowolnienie' rbr były w skuteczności odwrotnie proporcjonalne do ich żałosności.

Walecnja to taki tor, jak węgry że można oglądać jednym okiem bo i tak się nic nie dzieje. A tyle jest fajnych torów.... chociażby RedBull Ring... jak ja bym chciał, żeby na ten świetny obiekt wróciła F1... ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SirKamil N cze 26, 2011 20:53  Re: GP Europy 2011

Campeon napisał(a):Ale tym razem było to wyraźnie słychać i to na każdym dohamowaniu. Wcześniej musiało być inaczej, ponieważ widziałem niejeden onboard Alonso w tym sezonie.


Też zwróciłem na to uwagę, według mnie to generator KERS, ale nie dam sobie za to głowy uciąć.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez SebaSTI N cze 26, 2011 21:44  Re: GP Europy 2011

Campeon napisał(a):Podczas onboardów Alonso, na dohamowaniach było słychać wydobywające się z silnika gwizdy. Czy może to mieć jakikolwiek związek ze zmianami dotyczącymi mapowania jednostek napędowych?


zespoly uzywajace silnikow ferrari maja takowy gwizd, chyba cie sluch zawodzi:]
Avatar użytkownika
SebaSTI
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 19:12
Lokalizacja: Matysówka_Rzeszów

Postprzez l00kers N cze 26, 2011 21:59  Re: GP Europy 2011

Pierwszy raz usłyszałem to chyba w Turcji a może i nawet ten dźwięk był jeszcze wcześniej
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez qTeck N cze 26, 2011 23:25  Re: GP Europy 2011

cichy napisał(a):Hm, jeśli mam być szczery, to mistrzostwo konstruktorów mamy podane na tacy. Raz wyskok Ferrari, raz wyskok McLarena a tak czy siak największą ilość punktów zgarnia Red Bull... to cieszy, wątpię żeby jakiekolwiek machloje w regulaminie (co jest moim zdaniem śmieszne a zarazem żałosne) coś zmieniły ;)

Tutaj jest zawarte clue tegorocznych mistrzostw. W obliczu dominacji jedyna szansa na powodzenie to dojeżdżanie ciągle za plecami rywala, a nikt z kręgu Webber, Alonso, Button, Hamilton nie jest w stanie tego zrobić. Red Bull tylko w jednym z ośmiu GP nie zgarnął największej ilości punktów do WCC, a gdy już przegrał to jedynie o 4 punkty. Mówcie co chcecie, ale w obecnym układzie Webber robi wystarczająco by zachować posadę - nie stwarza kłopotów liderowi i dowozi wystarczającą ilość punktów do klasyfikacji konstruktorów.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez barteks Pn cze 27, 2011 9:30  Re: GP Europy 2011

patgaw napisał(a):
marwoj666 napisał(a):Wszyscy ukończyli wyścig

Wow. Poza GP USA 2005, który to jest przypadek w historii?

Zandvoort 1961, Monza 2005, Indianapolis 2005.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość